Şimdi Ara

::Subaru Legacy Boxer Diesel Sürüş İzlenimi --- Güncellenen Fiyatları İle:: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
19.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• ÖTV İNDİRİMLİ ---------------- TAKAS KAMPANYALI

IMPREZA HB AWD 1.5 5MT Comfort 32.217 YTL 30.817 YTL
    IMPREZA HB AWD 1.5 4AT Comfort 35.224 YTL 33.824 YTL
    IMPREZA HB AWD 1.5 5MT Elegance 35.020 YTL 33.620 YTL
    IMPREZA HB AWD 1.5 4AT Elegance 37.345 YTL 35.945 YTL
    IMPREZA SEDAN AWD 1.5 5MT Comfort 32.662 YTL 31.262 YTL
    IMPREZA SEDAN AWD 1.5 4AT Comfort 35.317 YTL 33.917 YTL
    IMPREZA SEDAN AWD 1.5 5MT Elegance 35.455 YTL 34.055 YTL
    IMPREZA SEDAN AWD 1.5 4AT Elegance 37.785 YTL 36.385 YTL
    IMPREZA SEDAN AWD 2.0 5MT Elegance 53.587 YTL 49.087 YTL
    IMPREZA SEDAN AWD 2.0 4AT Elegance 56.210 YTL 51.710 YTL

IMPREZA TURBO HB AWD 2.5 WRX 5MT 81.088 YTL 75.788 YTL
    IMPREZA TURBO HB AWD 2.5 WRX STI 6MT 132.323 YTL 127.023 YTL

LEGACY AWD SEDAN 2.0 4AT Comfort 69.991 YTL 65.491 YTL
    LEGACY AWD SEDAN 2.0 4AT Elegance 74.426 YTL 69.926 YTL
    LEGACY AWD S.WAGON 2.0 4AT 74.426 YTL 74.775 YTL
    LEGACY AWD SEDAN 2.0 TD 5MT Comfort 68.119 YTL 63.619 YTL
    LEGACY AWD SEDAN 2.0 TD 5MT Elegance 74.305 YTL 69.805 YTL
    LEGACY AWD SEDAN 2.0 TD 5MT Premium 79.275 YTL 74.775 YTL

FORESTER AWD 2.0X 5MT Trend 61.692 YTL 57.192 YTL
    FORESTER AWD 2.0X 4AT Trend 64.221 YTL 59.721 YTL
    FORESTER AWD 2.0X 5MT Comfort 69.276 YTL 64.776 YTL
    FORESTER AWD 2.0X 4AT Comfort 71.805 YTL 67.305 YTL
    FORESTER AWD 2.0X 5MT Limited 74.371 YTL 69.871 YTL
    FORESTER AWD 2.0X 4AT Limited 76.845 YTL 72.345 YTL
    FORESTER TURBO AWD 2.5XT 4AT 102.421YTL 97.121 YTL
    Forester AWD 2.0 TD 6MT Comfort 75.237 YTL
    Forester AWD 2.0 TD 6MT Limited 79.563 YTL

OUTBACK AWD 3.0R 5AT Premium 125.298 YTL 119.998 YTL
    OUTBACK AWD 2.0R TD 5MT Comfort 77.397 YTL 72.897 YTL
    OUTBACK AWD 2.0R TD 5MT Limited 87.706 YTL 83.206 YTL

TRIBECA AWD 3.6R 5AT Premium 76.700 EURO + 4.765YTL (BANDROL,TRAFIK TESCIL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadrifoglio -- 19 Ağustos 2009; 1:11:49 >

• Benim Test ettiğim Legacy TD şuanda satılık, 20.000km'de Elegance donanım 58.500 TL istiyorlar.

Resimleri;

::Subaru Legacy Boxer Diesel Sürüş İzlenimi --- Güncellenen Fiyatları İle::

• benzinli otomatik forester için iyi fiyat bence
    FORESTER AWD 2.0X 4AT Trend 64.221 YTL 59.721 YTL
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tubo

quote:

Orjinalden alıntı: froster2006

Ünalla rekabet tam gaz yeni izlenimler bekliyoruz ,eline sağlık.

Yok canım ne rekabeti, maksat bilgi alışverişi olması

Zaten benim zamanımda fazla yok keşke olsada adam gibi ayarlayıp autodrom'da falan yapsak şunların testini...

Paylaşım için teşekkürler.

Forester da test etme imkanı bulduğum boxer dizel gerçekten mükemmeldi.
  • param olsa alırdım bi elegance
    yok ya erken biraz benim için
  • Kesinlikle parasının her kuruşunu hak eden bir araba.

@Tubo, Bekanın elindeki araçlardan SW olan varmı acaba? varsa hangi donanım?
  • Tubo ve _opeth'e bir iki sorum olacak:

Forester Boxer Diesel hakkında düşünceniz. ÖTV sonrası fiyatlarda Legacy gibi bir yaklaşım var mı bayii de?

Legacy'nin kasasının değişecek olması güncel kasa konusunda çekince sebebi olabilir mi

Legacy Forester karşılaştırmasında özellikle D sınıfı bir sedan ile C sınıfı İmpreza üzerine yükselmiş SUV farkı ne kadar önemli?

Teşekkür ederim...

quote:

Orjinalden alıntı: Tubo

Güncelleme
  • quote:

Orjinalden alıntı: @NTARES

Kesinlikle parasının her kuruşunu hak eden bir araba.

@Tubo, Bekanın elindeki araçlardan SW olan varmı acaba? varsa hangi donanım?

Sw var mı bilmiyorum, yarın arayıp öğreneyim, fiyat , donanım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GAYRI

Tubo ve _opeth'e bir iki sorum olacak:

Forester Boxer Diesel hakkında düşünceniz. ÖTV sonrası fiyatlarda Legacy gibi bir yaklaşım var mı bayii de?

Legacy'nin kasasının değişecek olması güncel kasa konusunda çekince sebebi olabilir mi

Legacy Forester karşılaştırmasında özellikle D sınıfı bir sedan ile C sınıfı İmpreza üzerine yükselmiş SUV farkı ne kadar önemli?

Teşekkür ederim...

Forester Boxer Diesel'i 2 ay önce test ettim, almaya da niyetlendim fakat özel bir durumum var o yüzden şuanda fiyatı markası modeli ne olursa olsun araba alamıyorum malesef.. Forester; bende uzun yol aracı izlenimini bıraktı, özellikle arkada oturanlar için çok keyifli bir araba, konsolu direksiyonu İmpreza'dan alıntı olmasaydı daha iyi olurdu, tasarımı çok hoşuma gidiyor, arazi yetenekleri sürekli 4 çeker olmasından dolayı sınıfındaki rakiplerinden çok önde, yürüyen aksamının da çok sağlam olduğunu biliyorum.

Forester'ın diesel'i için artı olarak takas indirimi sağlanmıyor (Takas olmadığı şartta da geçerli), diğer bir çok modelde var, sanırım satış grafiğinin yüksekte seyrediyor olmasından dolayı herhangi bir indirime gerek duymamışlar.

Legacy'nin kasasının değişecek olması bence çekince sebebi olmamalı; tahminimce yeni kasa 2010'un son çeyreğinde Türkiye yollarında olacak, Subaruyu bilen araştıran satın alıyor gerek 0km, gerekse 2.elde o yüzden de bir Legacy müşterisi için özellikle şuanda güncel olan kasa müşterisi yine tereddüt etmeden 2.elde tercih edecektir.
    Bir de şöyle bir durum var; sonuçta 2.elde herkesin tercih ettiği bir model değil, adam passat bakarken legacy almaya kalkmıyor onun için de kasası değişti piyasası düşer diye bir düşünce olmaması gerekiyor. Çok talep gören otomobillerin eski kasalarını alırken insan bir düşünür, çünkü yeni kasası ile fiyatı birbirlerine çok yakındır ve 2.elde her zaman yeni kasası öncelikli olarak tercih edilecektir, benim fikrim Legacy'nin bu konuda bir sıkıntı yaşamayacağı şeklinde.

Forester Diesel; Suv'yi konforlu olduğu, güvenli olduğu, rahat olduğu, yüksekliğinin avantaj olduğunu düşünenler için, özellikle de bayanlar için bence iyi bir tercih değil. Forester Diesel sürüş olarak çok erkeksi bir araç (Şuan detaylandıramıyorum ama, otomobil kullanmaktan keyif alan insanların tercih edeceği bir Suv) Şahsen ben o sınıfta 2 araç arasında kaldım 1- Forester 2- Kuga ben saf otomobil kullanmaktan keyif alıyorum, benim gibi düşünenler de kullanınca hak vereceklerdir.

Kalabalık olarak çok fazla seyahat ediyorsam, hafta sonu gezilerim aile ile birlikte oluyorsa, yani daha çok özel hayatımda kullanacaksam Forester TD.

İstanbul'da hergün 200km yapıyorsam, iş seyahatlerim çok oluyorsa, bütün gün oradan oraya arabayla koşuşturuyorsam Legacy TD.

Bundan 3 sene sonra Forester TD'nin 2.eli Legacy'den 7-8 bin TL yüksek olacaktır ve 2.elde daha çok tercih edilecektir.

Ben İstanbul'da çok km yapıyorum, iş için sürekli araba tepesindeyim ve aldığım arabayı normal şartlarda 1,5-2 senede 100bin km'ye getirip satarım, araba kullanmaktan da çok keyif alıyorum trafikte bile olsa, Legacy de benim aldığım keyife keyif katar düşüncesindeyim. Prestijden yana bir kaygım yok direksiyonu oturduğum andan itibaren kullandığım araç bana ne veriyor sadece ona bakarım, dışardaki insanların gözü üzerimdemi diye bakmam o yüzden benim için Legacy iyi bir tercih, ama malesef almamam gerekiyor. :)

• forester ilk çıktığından beri alanı çok olan bir araç yalnız arazi kabiliyeti sw olmasından dolayı yaklaşma açısı biraz düşük. ama profesyonel takılınmayacaksa alınabilir. subarunun fiyatlarının ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. araziyle işiniz yoksa legacy, impreza varsa forester, outback'e bakın. araziyle işiniz yoksa zaten 4X4 olduğundan normal araçlardan çok az daha fazla yakacak olan aracı yerden yüksek olmasından dolayı daha da fazla yakmasını istemezsiniz. (benzinli motorları için konuştum dizellerini karşılaştırmamıştım).

eğer bir sorun olur nakite ihtiyacım olur satmak isterim derseniz legacy satmak biraz daha zor olacaktır. impreza veya forester daha iyi olur.

bu arada imprezanın yeni yüzüne baya baya alıştım ben hb güzel duruyor sedanıda kötü değil hatta bir video testinde kül grisi gibi bi rengi vardı çok hoş durmuştu sedanda
  • bu modelin ikinci el geçmişini düşününce yeni çıkardıgı dizel seçeneginin başarısının biraz izlenmesi lazım....selam
  • 16 Mart 2009 Tarihindeki fiyat:

2.0 TD Premium
    3 Mart Tarihli Fiyat Listesinde: 82.313
    ÖTV İndirimli + Takas destekli Liste Fiyatı: 74.750
    Beka'nın Elinde olan aracın fiyatı: 67.500 civarında

23 Haziran 2009 Tarihindeki fiyat: 84.000

Bu günlerde almak için D sınıfı dizel araç bakıyorum...

Resmen O gün almadığıma pişman oldum...

Bu fiyatlara da alacağımı zannetmiyorum..

• 23 Haziran 2009

LEGACY AWD SEDAN 2.0 4AT Comfort
    72.698 TL

LEGACY AWD SEDAN 2.0 4AT Elegance
    77.305 TL

LEGACY AWD SEDAN 2.0 TD 5MT Comfort
    74.074 TL

LEGACY AWD SEDAN 2.0 TD 5MT Premium
    84.422 TL
  • çok pahalı ya.değer mi? değmez mi?bilemem ama, D segmentinin en hoş arabası bence.
  • Rakiplerinden teknik olarak üstün olsa da donanım olarak geri kalıyor, o yüzden de 84.000 TL bence fazla.
  • Benim test ettigim araba yine satilik
  • Güzel bir inceleme olmuş. 2 elinin pek hareketli olduğu söylenemez. Bir elin parmaklarını geçmeyen araç var, onlarada yüksek rakamlar isteniyor.
  • arkadaşlar ben acıll olarak araba almam gerekiyor subaru LEGACY 2.0 TD Premium arıyorum satan bulabileceyim yer bilen varsa yardımları için şimdiden cok teşekkürler bana 0532 220 4220 orhan ulasabilirsiniz
  • Senden bi atak bekliyoruz @Quadrifoglio
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.