Şimdi Ara

Şuanda iphone x alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dostlar iphone 6 kullanıcısıyım 4 senedir telefonumdaki sıkıntılar yüzünden yeni telefon alıp bunu anneme vereceğim sizce iphone x alınır mı yeni modeller beklenmeli mi şahsi fikrim yeni modellerde işlemci dışında etkili bir yenilik olmayacak en fazla ekrandan parmak izi gelir dolar kuru malum fiyatta ciddiye alıncak bir düşme olacağını düşünmüyorum sizin düşünceleriniz neler saygılar ✋️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alınır hocam tabii ki. Ancak yerinizde olsam iPhone 8 Plus alırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden hocam ?

• DoktorJames kullanıcısına yanıt
    iPhone X bana prototip cihaz gibi geliyor sonuçta devamı yok. 8 Plus daha klas bi cihaz bi kaç eksiği var X’den ama arada ki fiyat farkını göz önünde bulundurursak fiyat farkına değecek kadar özellik barındırmıyor X. Karar sizin.

• 7 plustan x’e geçtim o kalas gibi telefonu kullandığım günlere acıyorum ne toplum içinde telefonu rahatça kullanabilirdim(gözler direk sizin telefona dönüyor),ne cebimde rahat ettirirdi,taşıması sıkıntı vs vs .. X’te en sevdiğim şey Face ID o kadar güzel ki Touch ID’yi unuttum bile ve tasarımıda harika karar sizin.

• Hocam ben de 6s plustan Xe gectim . Keisnlikle deger. Suan Xten daha iyi telefon yok. 6s plus 7s plus 8s plus hepsi nerdyse ayni telefon kamera haricinde ayrica klas degil kalas gibiler kesinlikle tavsiye etmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X ve diğerleri..bence Harika bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: RedManetics

7 plustan x’e geçtim o kalas gibi telefonu kullandığım günlere acıyorum ne toplum içinde telefonu rahatça kullanabilirdim(gözler direk sizin telefona dönüyor),ne cebimde rahat ettirirdi,taşıması sıkıntı vs vs .. X’te en sevdiğim şey Face ID o kadar güzel ki Touch ID’yi unuttum bile ve tasarımıda harika karar sizin.
    Katılıyorum bende 7 plus ı elime aldığımda 3 yıl bu plusları nasıl kullanmışım diyorum eski modelmiş gibi geliyor büyük ve hantal ki elde kullanırken sorunum yoktu taşırken gerçekten sıkıntılı. X pluslarda aynı boyut olacak, şu an X boyut olarak mükemmel durumda kesinlikle bende X i tavsiye ederim 8 plus düşünenlere.
  • Alınır
  • çok güzel cihaz , yenisi çıkınca daha iyi olacak ama daha pahalı olacak şimdi alınır yani
  • X Plus beklenir.

Şuanda iphone x alınırmı ?

• Sızıntı fiyatlara göre beklenir gibi duruyor fakat bu fiyat politikasını beklemiyorum açıkçası asparagas haber gibi bu fiyattan çıkarsa iphone x i bitirirler daha yüksek çıkacaktır

• Resimdeki fiyatlar saçma o fiyatlardan çıkarsa iphone x i öldürmüş olurlar ki çıkmazda çinli telefonlar bile 1150$ dan satışa çıkacakken

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.