Şimdi Ara

Şuan Türkiyede ALİENWARE M11X KULLANAN VARMI ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
4.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Status: Electronic Shipping Info Received

The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on March 31, 2010 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when available. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later

arkadaşlar 12 gun oldu bılıyordum ama barkod numarasına ulastım track confirm yapınca bu sekılde bır bılgı cıkıor.demekki ya sabır demeye devam.
  • ingilterede kardeşime araştırttım 900 pound satılıyor abd ye gore cok pahalı.www.pcworld.co.uk adresinde fiyatı varmış ama göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ha1684

Class: Express Mail International®
    Status: Electronic Shipping Info Received

The U.S. Postal Service was electronically notified by the shipper on March 31, 2010 to expect your package for mailing. This does not indicate receipt by the USPS or the actual mailing date. Delivery status information will be provided if / when available. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later

arkadaşlar 12 gun oldu bılıyordum ama barkod numarasına ulastım track confirm yapınca bu sekılde bır bılgı cıkıor.demekki ya sabır demeye devam.

Hocam hala gelmedi mi alet
  • EC956370222US label numarası..anlamadım gıttı. bugun 15 gun oldu.31-03*2010 express ile gonderılmıs dıor usps track confirm yapınca. genelde 1 hafta ıcınde turkıyeye gırmıs oluyor express ler.iyice gerilmeye başladım artık
  • quote:

EC956370222US label numarası..anlamadım gıttı. bugun 15 gun oldu.31-03*2010 express ile gonderılmıs dıor usps track confirm yapınca. genelde 1 hafta ıcınde turkıyeye gırmıs oluyor express ler.iyice gerilmeye başladım artık

benim laptopda amerikadan geldi. kargoya verildiginde 4 gun sona elime ulasti ama posta ile diil fedex ile gelmisti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHF34

quote:

EC956370222US label numarası..anlamadım gıttı. bugun 15 gun oldu.31-03*2010 express ile gonderılmıs dıor usps track confirm yapınca. genelde 1 hafta ıcınde turkıyeye gırmıs oluyor express ler.iyice gerilmeye başladım artık

benim laptopda amerikadan geldi. kargoya verildiginde 4 gun sona elime ulasti ama posta ile diil fedex ile gelmisti.

evet dogrudur özel fırmalar çok daha hızlı tabıkı...riski azaltmak için posta tecıh ettık suan ıcın beklemem gerekıor sadece...bellı bı zaman sonra hala yoksa ıptal ederız artık napalım

• hocam noldu cihaz gelmedimi merak ettik vallahi beklemedeyiz
  • From: USPS_Shipping_Services@usps.com
    To: zaferceyhan@hotmail.com
    Subject: Click-N-Ship(R) Notification
    Date: Wed, 31 Mar 2010 18:31:50 -0700

**** This is a post-only message. Please do not respond. ****

Dear ZAFER CEYHAN,

This ship notification is being sent to you by the U.S. Postal Service® at the request of CHRIS KIM. If the "Shipped To" address information is not correct, please contact the Shipper.

A package with a Click-N-Ship® label created on usps.com containing the following information is scheduled to be shipped on 03/31/2010.

From: Shipped to:
    CHRIS KIM
    3655 TORRANCE BLVD STE 300
    125
    TORRANCE CA 90503-4857

ZAFER CEYHAN
    DARMSTADT CD. INTIZAM MAH.
    BAHCE SOK. NO:48/2 KAT:1 OSMANGAZI
    BURSA
    HUNGARY 16050

Type of Service: Express Mail International
    Label Number: EC956370222US

To check on the delivery status of your package, please go to Track and Confirm atwww.usps.com.

Thank you,
    United States Postal Service®

**Please do not respond to this email. Any reply will not be received by the USPS or the shipper. This email was sent to you at the shipper's request to notify you that the information above has been electronically sent to the USPS.

arkadaşlar bu gerı zekalı satıcı gordugunuz gıbı ılk once adrese turkıye yerıne hungary yazmış...normalde express kargonun 1 hafta hadı en fazla 15 gun ıcınde gelmesı gerekıyordu.sanırım ben bu aptalın yaptıgının cezasını cekıorum..iptal edıp yenı sıparış mı versem napsam şaşırdım..dun ptt yı aradım turkıyeye gırmemıs dıor devam lı usps ve ptt den label numarsından kontrol edıorum.SİZCE NAPAYIM ARKADAŞLAR!!

• Acaba senin yerine konusan arkadasınmı yanlış seçım yapmış yoksa satıcımı .bence satıcıyla bır gorus boyle bır olay basına geldıyse prosedürleri biliyordur.üzüldüm hocam bazen en cok istediğin şey bir türlü olmaz hep aksilikler olur buda öyle olmuş.
  • arkadasım dedı satıcı adresı yanlış yazmış düzelttırdım dedı ama...urun cıktıktan sonra fark edılıdı...valla dostummm yaaaa umursamıcam sıparıs verıcem verdıgımıde unutucammm hergun ptt.gov bakmaktan bıktım....gelsın de hard dıskıne cızığı nasıl atıorum bak.
  • YENİ GELİŞMELERİ PAYLAŞMAK İSTİORUM BİLGİYEDE İHTİYACIM VAR ARKADAŞLAR

ARKADAŞIM DUN BANA MSJ ATTI...ÜRÜN 9 NİSANDA BURSA GUMRUGUNE TAKILMIS.ORADAN GELICEK TEBLIGAT ILE GIDIP URUNUMUZU ALICAZ DEDI.

ŞİMDİ BURDA AKLIMA TAKILAN URUNLERIN GUMRUK KONTROLUNUN ISTANBULDA YAPILDIGI VE ORDAN ILLERE DAGATILDIĞINI BILIYORDUM AMA YANLIŞ BILIO OLABIRIM ...VE BU TEBLIGAT IN GELMESI NE KADAR SURUYO BOLE...

IKINCISI GUMRUKTE ARKADASIN TANIDIGI OLDUGU VE SADECE DOSYA PARASINI VEREREK URUNU ALABILECEGIMIZI SOLUYORDU.FAKAT BI AKSILIK OLDU DIELIM.TINE FORUMDAN TAKIP ETTIGIM KADARIYLA URUNUN YUZDE 2O VERGISI ELEKTRONIK ESYA BANDROLU VE ARDIYE MASRAFI BUNUN DISINDA BI GIDER OLURMU DERSINIZ..

SONUÇ OLARAK ARTIK URUNU ALIP INCELEMEYE ÇOK YAKINIM MUTLU SONDA TEKRAR BULUŞMAK DİLEĞİYLE

• alien hayal oldu benim için ankara best buyda göremedim yarın gidip tekrar bakacam olmazsa dell in 1645 veya 1557 modelini alıcam kardeşim belki gelecek sene tekrar abd ye gidecek fakat onuda bekleyemiyecegim bari burdan resimlerine bakalım da kullanmış kadar olalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: since1910

alien hayal oldu benim için ankara best buyda göremedim yarın gidip tekrar bakacam olmazsa dell in 1645 veya 1557 modelini alıcam kardeşim belki gelecek sene tekrar abd ye gidecek fakat onuda bekleyemiyecegim bari burdan resimlerine bakalım da kullanmış kadar olalım

since yapma dostum bakkkkkkk dur acele etme.bak çok kotu özendiririm heeeeeee

• ŞİMDİ GENÇOSMAN POSTANEDEN GELİORUM MAKINA KUZU GIBI RAFTA YATIORDU.BANA KREDI KART EKSTRESI KIMLIK FALAN SORDU.TABI ARKADASIN UZERINE GELDIGI ICIN MECBUR BEKLICEZ BAKALIM TANIDIGINI MI SOKUCAK ARAYA VERGI ODUCEZ MI.ARTIK SIKILDIM ODUCEM YANI BITSIN SU İŞKENCE 1 AYDIR FORUM ISGAL EDIORUZ ARKADAS
  • Yazık yahu. Para ödemesen bari daha fazla bunca olanın üstüne.

Diğer arkadaşlara da ders olsun, Ebay'den yüksek meblağlarla alışveriş yapmasınlar. Bu iş bu kadar basit olsaydı Türkiye'den bilgisayar almazdı kimse. Ufak-tefek şeyler için harika bir site ama büyük şeyler için tam bir baş belası.
  • DEĞİŞİK OLDU NAPALIM GELMEDİ GİTMEDİ NERDE KALDI DERKEN HEYECAN YAŞADIK

ADRENALIN SEVEN, STRESTEN UZAK DUR DIE DOKTOR RAPORU OLMAYIP MERAKTAN KUDURMAK İSTEYENLERE ŞİDDETLE ÖNERILIR EBAYDAN LAPTOP ALISVERISI
  • boşver gelmiş ya ona şükür ta macaristana gidip geldi avrupayı turladı biz kutulu halini bile göremedik hergün siteleri takip edip duruyoruz bir site var dellbilgisayar diye ordada 1700 dolar +kdv kazık yani birde ne derece yetkili şüpheli yani

• ya ortak kutulu halını gorduk ama postane rafında hemde alttan sayınca 3. rafta soldan dorduncu gozum kapalı bulurum.ama alıpta sole elıme alım ram ını sevemedıkten sonra onu açmak ıcın o uzaylı kafasınaaa bastıramadıktan sonra dınmıyor uzerımdekı hasret ruzgarları ortak anlıyosun benı
  • bestbuyda satılıyor bikaç gün önce gördüm..ilk başta notebook olduğunu fark edemedim yaklaşınca anladım
    ama baya pahallıydı yaws
  • hangi modelini gördün ? büyük ihtimalle 17 inc modelidir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.