Şimdi Ara

Şuan Piyasadaki En iyi Yarış Oyunu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Need For Speed - UNDERCOVER !!!???

PS3 için ne diyorsunuz?
    ortalama puan 53 civarı.
    bu konu guzel olmuş,bende bi tane araba yarışı arıyorum ama benım istedigim,aracı modifiye bilme ve polislerden kaçma görevler falan fıstık
  • http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/splitsecond?q=Split/Second

Metacritic gibi dunyanın en kaliteli oyun inceleme sitelerinin ortalamasını alan sitenin 84 verdiği oyun asla boyle basit elestirilemez gerek bolumsonucanavarinin video incelemesi gerek yotube gameplayler gerek gamespot ign incelemeleri oyunun gercekten kaliteli oldugunu gosterıyor ayrıca online'ı oldukca zevkli youtubeda split second online aratırsanz bulabılırısınız..

ayrıca Grid Reloded oynamamıssanız suan yapılmıs en kaliteli oyundur goruntu oynanıs hasar ses modelleme pist gece gunduz yarıs turleri bollugu vs vs vs ...

ben daha cok arcade sevdıgımden eger Grid 2 cıkarsa gt5 yerine rahatca grid 2 yi tercih ederim

• Arkadaşlar yarın Midnight Clup:La alıcam
  • Ben de undercover almayı düşünüyorum pcde oynamıştım ama ps3'tede oynayasım geldi. n'apayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

ayrıca Grid Reloded oynamamıssanız suan yapılmıs en kaliteli oyundur goruntu oynanıs hasar ses modelleme pist gece gunduz yarıs turleri bollugu vs vs vs ...

Bugün Shopto'da oyunlara bakarken benimde dikkatimi çekti GRID Reloded. Bunun normal GRID'den ne farkı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enchanted Metal

quote:

Bugün Shopto'da oyunlara bakarken benimde dikkatimi çekti GRID Reloded. Bunun normal GRID'den ne farkı var?

fazladan pist ve arabalar bu dlc ek paket halindede geldi psn e
    sonrada grid reloded adıyla fazladan pisler ve arabalar dıye cıktı onun dısında birsey yok
  • Arkadaşlar Undercover'a nasıl dayanıyorsunuz yav gidin grid ya da dirt 2 alın grafik,hasar,adrenalin falan herşey var bu iki oyunda da sıkılmadan uzun süre oynarsınız ben ikisinide ilk çıktığında alıp yalayıp yuttum ama hala oynayasım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 15 Temmuz 2010; 2:44:18 >
  • grid süper
  • quote:

http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/splitsecond?q=Split/Second

Metacritic gibi dunyanın en kaliteli oyun inceleme sitelerinin ortalamasını alan sitenin 84 verdiği oyun asla boyle basit elestirilemez gerek bolumsonucanavarinin video incelemesi gerek yotube gameplayler gerek gamespot ign incelemeleri oyunun gercekten kaliteli oldugunu gosterıyor ayrıca online'ı oldukca zevkli youtubeda split second online aratırsanz bulabılırısınız..

ben daha cok arcade sevdıgımden eger Grid 2 cıkarsa gt5 yerine rahatca grid 2 yi tercih ederim

kesinlikle ''SPLIT SECOND'' tavsiyesine katılıyorum direksiyon hakimiyeti mükemmel olay burada bitiyor zaten

fiyatı hala düşmedi

psn : vectorx31

• Herkese Merhaba;
    Biraz konuyu dağıtacağım belki ama yazmadan duramadım.
    Ben +30,evli,1 çocuklu( ne +30 ne de EPKYD derneklerine üye olmamış),vardiyalı çalışan( dernek üyesi olmama sebebim),orta halli bir forum üyesiyim.
    Yaklaşık 3 ay önce ses sistemi+lcd tv ikilisini biraraya getirdikten sonra emektar PS2'mi dinlendirmek için PS3 alarak bu kervana katıldım. Araba meraklısı olduğum için hemen sırasıyla ( ucuzdan pahalıya doğru ) Grid,NFS Shift ( Oğlum Grid'i oynayamadığı için ),Juiced 2 ve Burnout Paradise aldım. Grid'den muhteşem zevk aldım. Hasarların kontrollere etkisi harikaydı. NFS'den pek hoşlanmadım kontroller çok tepkisizdi( belki ayarları iyi yapamadım ). Juiced 2 çok etkiledi beni. Hele o pink slip yarışları çok hoşuma gitti. Bu oyunda en sevdiğim şey rakiplerin( Tyron,Tara,Bobby vs.) yenildiklerinde ve özellikle kazandıklarındaki konuşmalardı. Hele Tara'nın öne geçtiği andaki kıkırdaması acayip motive edip, oyuna asılmamı sağlıyordu. Son olarak Burnout Paradise pek bana değil oğluma hitap ettiği için sarmadı.
    Benim cevap yazma nedenim ise:
    Eski olmasına rağmen Juiced 2 ( Sahip olduğum oyunlar içindeki ) çok mu kötü bir oyun ki kimse bu oyunu yazmamış? Ben diyorum ki;
    Juiced 2'yi oynamakta da fayda var. Eğer hırslıysanız, kazanmayı seviyorsanız( pink slip özellikle ), rakiplerinizin yaptığı konuşmalar sizi oyuna daha çok çekiyorsa ( Tara' ya az araba kaybetmedim...) Juiced 2' yi şiddetle öneririm.
    Lütfen konu kirliliği olmaması açısından sahip olduğum bu 4 yarış oyununu göz önüne alarak cevap yazınız.

• race driver grid olabilir.
    Blur olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rds

Şu ana kadar piyasadaki en iyi yarış oyunun Formula 1 olduğunu düşünüyorum ve her fırsatta oynuyorum.

evet 100.kez gordum bu önerini senin bi anlaşman falan yok dimi f1 le ;p

Yok valla.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.