Şimdi Ara

Şuan Piyasadaki En iyi Yarış Oyunu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SONY_55

M.c. los angeles konusunda arkadaşa şöyle bir uyarı yapıyorum.Eğer cep telefonlarındaki araba yarışları gibi berbat kontroller görmek seni rahatzsız etmiyorsa bu oyunu alabilirsin..Grafikleri vs. çok güzel bir oyun seçimi olur senin için.Benim ps3'e alıp da keşke almasaydım dediğim,pişman olduğum tek oyun.Ona göre kararını ver diyorum..

• NFS SHIFT şu an en iyisi, anca yeni bi NFS serisi veya GT5 tokatlayabilir bu oyunu
  • Split Second çok iyi.Demosunu en az 20 kere oynamışımdır.
  • Split second sakın alma rezalet Burnout'un çakma versiyonu gibi
  • quote:

M.c. los angeles konusunda arkadaşa şöyle bir uyarı yapıyorum.Eğer cep telefonlarındaki araba yarışları gibi berbat kontroller görmek seni rahatzsız etmiyorsa bu oyunu alabilirsin..Grafikleri vs. çok güzel bir oyun seçimi olur senin için.Benim ps3'e alıp da keşke almasaydım dediğim,pişman olduğum tek oyun.Ona göre kararını ver diyorum..

midnight club'ın kontrollerine kötü diyen birisi de gitsin konsolunu hurdacıya satsın
  • Biraz eskilerden GRID ve MC:LA oldukça iyidir son çıkanlardan Split/Second oldukça eğlenceli çıkacak olanlardan da TDU2'yi bekle derim.
  • Gt 5 i Bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: why triangle

quote:

midnight club'ın kontrollerine kötü diyen birisi de gitsin konsolunu hurdacıya satsın

Konsolu satmadım oyunu sattım..
    Yoksa oyun dört dörtlük bir oyundu.Ama o araba kontrolleri hele de motor kontrolleri tam bir facia..Benim için bir araba yarışının bitmesine sebep olan etken...

• f1 2006 satacak varsa pm atsın süper oyundu , yeni ps3 aldım eski kasa f1 aracı lzm yenilerinin arka kanatlar küçüldü zevkim kaçtı
  • Dirt 2 ye bayıldım diyebilirim, hemde epey uzun sürüyor bütün yaz iader eder, tek eksik arabalar ve etaplar daha fazla olabilirdi.
  • Ferrari Challenge

SuperCar challenge

GTP

GRID

MC:LA
  • NFS SHIFT, GRID'in sadece basit bir kopyası olmaktan öteye gidemeyen bir oyun..
    ha kontroller saçmalığı diyorsunuz alın size shif..
    Araç 120 bilemedin 130 km ile gidiyor azıcık direksiyon kırıyosun arabanın arkası bir oraya bir buraya savrulup duruyor vay arkadaş neye uğradığımı şaşırdım ..Görende 250 ile viraja girdik zannedecek.. milyon dolarlık arabalar ne hikmetse ufacık bir kasiste hemen havalanmaya başlıyor utanmasa kanatlanacak
    Bir de o çarpınca ekranın bulanıklaşması falan komik ne o öyle fps oyunları gibi shotgun yedik sanki
  • burnout'u oynamışsın yazmayacağım

sana tavsiyem

1-grid
    2-dirt 2 tozda toprakda ralliyi çok seviyorsan bunu alabilirsin
    3-blur
    4-Midnight Club
  • blur
  • quote:

Orijinalden alıntı: why triangle

NFS SHIFT, GRID'in sadece basit bir kopyası olmaktan öteye gidemeyen bir oyun..
    ha kontroller saçmalığı diyorsunuz alın size shif..
    Araç 120 bilemedin 130 km ile gidiyor azıcık direksiyon kırıyosun arabanın arkası bir oraya bir buraya savrulup duruyor vay arkadaş neye uğradığımı şaşırdım ..Görende 250 ile viraja girdik zannedecek.. milyon dolarlık arabalar ne hikmetse ufacık bir kasiste hemen havalanmaya başlıyor utanmasa kanatlanacak
    Bir de o çarpınca ekranın bulanıklaşması falan komik ne o öyle fps oyunları gibi shotgun yedik sanki

%100 katılıyorum.
  • quote:

hocam bence abartmışsın. belki de simülasyon sevdiğin içindir bu tavrın. ben mymemoryden 26 TL 'ye aldım oyunu 4 günde de geldi. 26 TL'ye değer mi? derseniz 50 TL bile verilir bence. kendim de motorcu olduğum için oyunda motorsikletlere de gereken önem verilmiş bence. bence oyun open world olarak modifiyeli underground tarzı en iyi yarış oyunu. kontrollerine gelince bence gayet anlaşılır kolay ve zevkli bir yapısı var. gaz fren kontrolü triggerlar yerine sağ analoğa verilmiş. arkadaşları da bu kadar kesin yargılarla oyundan soğutmayalım bence. zaten açar youtube'dan falan izler ona göre alır sonuçta herkesin kendi kararı.

• Genel piyasa dersen biraz eski de olsa hala Forza 2 derim.Ps3 dersen Gt5 Prologue ve Grid hala zirvede.
  • kesinlikle GRİD
  • Grid süper çok gerçekçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 13 Temmuz 2010; 19:51:11 >
  • Bu kadar yorumdan sonra bana da GRID sipariş etmek farz oldu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.