Şimdi Ara

Şu sistemde tüm ayarlar yüksek oynayabilir miyim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şunu anladımki bilgisayar alıcaksan laptop alma hem f/p iyi olmuyor hem sıcaklık sorunu hem ofanın sesi en iyisi kendi bilgisayarını toplamak başta da dediğim gibi daha ucuz fiyata daha iyi performans alırsın bu arada
    i5 2410m 2.3 ghz 4cpu
    4 gb ram
    nvidia 525M ile orta da 60-70 fps alıyorum sorun çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

şunu anladımki bilgisayar alıcaksan laptop alma hem f/p iyi olmuyor hem sıcaklık sorunu hem ofanın sesi en iyisi kendi bilgisayarını toplamak başta da dediğim gibi daha ucuz fiyata daha iyi performans alırsın bu arada
    i5 2410m 2.3 ghz 4cpu
    4 gb ram
    nvidia 525M ile orta da 60-70 fps alıyorum sorun çıkmıyor

100-200 TL'lik laptop soğutucuları var sanırım. Onlardan almayı düşünüyorum paraya kıyıp. Gidip rp çekesim var ama çekmicem.
  • Taşınabilirlik ihtiyacın varsa masaüstü + tablet al
    Yoksa zaten laptop almak gereksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynarsın.
  • intel i5 3210m 8 gb ram 1333 mhz nvidia gt 635m lenovo z580 var, full ayarlarda gölgeler dahil 190 fps görüyorum tflerde en fazla 150ye düşüyor,

intel i3 m350 4 gb ram 1333 mhz ati radeon hd 5470 sony vaio da ise full ayarlarda gölgeler dahil sabit 60 alıyorum tflerde düşme yok.

2sindede ısınma sorunum yok, sen düşün bu sistemlerle ben fulldeyim, sen rahat rahat oynarsın sadece arada ısınır onuda bi fan'la halledersin logitech al ben 2sindede onu kullanıyorum
  • Bu MSI ge60 412-xTR değil mi? :)

Laptop ile bu oyun oynanır mı derken direk marka ve modelini yazar iseniz daha iyi yardımcı olabilirler.Çünkü soğutma sistemi, ısınma problemi vs. ona göre yorum yapmak gerekiyor.

Cevaba gelirsek çok rahat oynarsın diye düşünüyorum.Test etmedim.Ben yarın sipariş vereceğim aynı bilgisayardan :)
  • Rahat Very High oynarsın +200 Fps.
  • Bendeki sistem seninkiyle aynı, sadece işlemci i5-3210 ultrada çok rahat oynuyorum. Muhtemelen sende de msi ge60 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

Konusu varken sorayım . Yazın 0'dan bir bilgisayar toplamak istiyorum . Tüm ayarlar yüksekte gölgeler açık . Teamfightta sıkıntı yapmicak bir bilgisayar ortalama ne kadar tutar

Vatan bilgisayarın yüzde 25 indirimiyle 1.500 tl'ye aldım monitör dahil.Tüm ayarlar en yüksek gölge dahil 60 fps stabil oynuyorum tf falan farketmiyor.
  • i7 laptoplarda ne yaparsan yap ısınma sorunu yaşatıyor bildiğim kadarıyla. Güçlü bir soğutucu gerekiyor. Çok paran varsa Mac al derim. Lol clienti de çıktı bildiğim kadarıyla, ısınma sorunlarını en minimize edebileceğin laptoplar onlar.
  • Msi ge70 alacağım bulamazsam ge60.

• sistemin asiri guclu bir laptop a gore. Bende ayni ozelliklerde msi var onun turbo fani iyi is goruo ama diger kasalarda bilmiyorum nolur. Sogutcu sart sana

• HD6850 ile bile oynanıyor en yüksek ayarlarda lol gibi dandik grafiklere sahip bir oyunu abartmayın BF3 değil bu oyun
  • sanırım alacagın model msi ge60/70 serisi.en yüksek ayarlarda rahat oynarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Exceldus

Büyümüşte konu trollüyo. Güncel. @qwai

Trollük yapmak için illa mesaj sayısının fazla mı olması gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OGCJM -- 21 Mayıs 2013; 9:22:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwai

quote:

Orijinalden alıntı: Exceldus

Büyümüşte konu trollüyo. Güncel. @qwai

Trollük yapmak için illa mesaj sayısının fazla mı olması gerekiyor

Ben burda ciddi konu açıyorum sen trolluyosun yakıştı mı

• Sistem diyonuz PC diyonuz beni konusturmayin:
    Intel Atom işlemci 1.60 Ghz
    3 GB RAM
    Ekran kartı hakkında bir fikrim yok.
    Asus Eee PC ilk modeli

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.