Şimdi Ara

Şu sıralar Bitcoin alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1000 tl gibi bir birikmişim var. Bitcoin almayı düşünüyorum. Şuan ki fiyatı ve durumu acısından sizce alınır mı? Kâr ettirmeye devam eder mi ? Çok büyük bir kâr beklentim yok. Detayından da pek anlamıyorum bu yüzden yardım ve fikirlerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba hocam. Bitcoin şu sıralar engebeli gibi görünüyor grafikleri. Yatırım yapılıp yapılmayacağı tamamen alıp alamayacağınız bir risk. Kişisel fikrimi sorarsanız ileride artması muhtemel ama şu an için pek bir şey diyemeyeceğim.
    Şu sıralar Bitcoin alınır mı?

Son 30 günde büyük yatırım yapanlar büyük zarara girmiş durumda. Ufak yatırımcılara vuran pek etkisi olmadı sanırım. Bu arada tabloyu aldığım siteyi koyayım incelemen içinhttps://piyasa.paratic.com/kripto-coin/bitcoin/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpçakırr -- 16 Ağustos 2018; 9:35:53 >

• alpçakırr A kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, bazı forumlar da doların düşüşü bitcoin in yükselişi olarak görülüyor sizce bu bakış açısı doğru mu?

• alpingo95 kullanıcısına yanıt
    2008deki krizde fed 100 yılda basmadıgı kadar doları basıp piyasaya sürdü.

tam o sıralarda bitcoin ortaya çıktı.

satoshi nakamotonun makalesini turkçe olarak bulabilirsin oradan neden ortaya çıktığını neyi amacladıgını anlarsin.

sonuç olarak yakın zamanda insanların kağıt paralara güveni kalmayacak yeni arayıslara girecek.

yani anlayacagın bitcoin al sakla ve unut. kısa vadeli düşünme 5-10 sene dursun.

• alpingo95 kullanıcısına yanıt
    Kısa vadeli o kadar iş yapacağını düşünmüyorum. Ama arkadaşında dediği gibi at sakla vaktin varsa. 5-10 yıl olmasa bile 3-4 seneye güzel rakamlara çıkması baya baya muhtemel.
  • Hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için, aldığım gün düşüş yaşandı kısmet bakalım, dediginiz süreler olmasa da epey bir süre beklemeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.