Şimdi Ara

Şu sıralar Bitcoin alınır mı?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Kripto Para ve Madencilik >> Bitcoin >> Şu sıralar Bitcoin alınır mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    455 Mesaj
    Merhaba 1000 tl gibi bir birikmişim var. Bitcoin almayı düşünüyorum. Şuan ki fiyatı ve durumu acısından sizce alınır mı? Kâr ettirmeye devam eder mi ? Çok büyük bir kâr beklentim yok. Detayından da pek anlamıyorum bu yüzden yardım ve fikirlerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Merhaba hocam. Bitcoin şu sıralar engebeli gibi görünüyor grafikleri. Yatırım yapılıp yapılmayacağı tamamen alıp alamayacağınız bir risk. Kişisel fikrimi sorarsanız ileride artması muhtemel ama şu an için pek bir şey diyemeyeceğim.

Son 30 günde büyük yatırım yapanlar büyük zarara girmiş durumda. Ufak yatırımcılara vuran pek etkisi olmadı sanırım. Bu arada tabloyu aldığım siteyi koyayım incelemen içinhttps://piyasa.paratic.com/kripto-coin/bitcoin/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpçakırr -- 16 Ağustos 2018; 9:35:53 >

• Yüzbaşı
    455 Mesaj

Hocam öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, bazı forumlar da doların düşüşü bitcoin in yükselişi olarak görülüyor sizce bu bakış açısı doğru mu?

|
    |
    alpçakırr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen Doğru Olda Varsın Sanan Eğri Sansın. Lakin Sakın Unutma ki Sen Kendini Birşey Sanmadığın Sürece Doğru İnsansın. [Yunus Emre]
  • Yarbay
    8011 Mesaj

2008deki krizde fed 100 yılda basmadıgı kadar doları basıp piyasaya sürdü.

tam o sıralarda bitcoin ortaya çıktı.

satoshi nakamotonun makalesini turkçe olarak bulabilirsin oradan neden ortaya çıktığını neyi amacladıgını anlarsin.

sonuç olarak yakın zamanda insanların kağıt paralara güveni kalmayacak yeni arayıslara girecek.

yani anlayacagın bitcoin al sakla ve unut. kısa vadeli düşünme 5-10 sene dursun.

|
    |
    alpingo95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kısa vadeli o kadar iş yapacağını düşünmüyorum. Ama arkadaşında dediği gibi at sakla vaktin varsa. 5-10 yıl olmasa bile 3-4 seneye güzel rakamlara çıkması baya baya muhtemel.
    |
    |
    alpingo95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Sen Doğru Olda Varsın Sanan Eğri Sansın. Lakin Sakın Unutma ki Sen Kendini Birşey Sanmadığın Sürece Doğru İnsansın. [Yunus Emre]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.