Şimdi Ara

Şu NZT 48'İ kullanan varmı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
22.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi siz filmi izlediniz nzt48 e baktınız aaa aynı sı dedınız ozman kesın yanlıştır dedınız . Niye isyankar sınzı bukadar anlamadım . Adamlar ilacı satmak ıcın adını öle koyup reklamını daha ıyı yapmıştır. Böle ilçaların yapımı ımkansız değil . NEDEN OLMASIN ? ama tabı doğrulugunu araştırmakta fayda var . hafıza guclendırıcı ılac lar var eczande satılıyor bunlar guvnelı B12 vıtamını araştırırsanız onun eksıklıgını gıdereck bıtkısel ılaçlar kullnaabılırsınız
  • Hergün internete giren insanlarsınız, dolandırıcı bir satış sitesini bir bakışta anlamanız lazım! Ürünün içeriği doğal, doğal üründen olağanüstü etki bekleyemezsiniz. Olağanüstü etkiyi ya uyuşturucular verir ya da kimyasal ilaçlar. Bu ilaç ikisi de değil!
  • quote:

Orijinalden alıntı: albus214

Şimdi siz filmi izlediniz nzt48 e baktınız aaa aynı sı dedınız ozman kesın yanlıştır dedınız . Niye isyankar sınzı bukadar anlamadım . Adamlar ilacı satmak ıcın adını öle koyup reklamını daha ıyı yapmıştır. Böle ilçaların yapımı ımkansız değil . NEDEN OLMASIN ? ama tabı doğrulugunu araştırmakta fayda var . hafıza guclendırıcı ılac lar var eczande satılıyor bunlar guvnelı B12 vıtamını araştırırsanız onun eksıklıgını gıdereck bıtkısel ılaçlar kullnaabılırsınız

google da araştırırken bu başlığı buldun sanırım

• ben aldım sınavlarda hep full yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: albus214

Şimdi siz filmi izlediniz nzt48 e baktınız aaa aynı sı dedınız ozman kesın yanlıştır dedınız . Niye isyankar sınzı bukadar anlamadım . Adamlar ilacı satmak ıcın adını öle koyup reklamını daha ıyı yapmıştır. Böle ilçaların yapımı ımkansız değil . NEDEN OLMASIN ? ama tabı doğrulugunu araştırmakta fayda var . hafıza guclendırıcı ılac lar var eczande satılıyor bunlar guvnelı B12 vıtamını araştırırsanız onun eksıklıgını gıdereck bıtkısel ılaçlar kullnaabılırsınız

google da araştırırken bu başlığı buldun sanırım

evet . arkadaşla ilaçlara bakıyoruk o eczaneden bı vıtamın alalım dedı . bnde bıraz araştırdım nzt48 çıktı sora ordan bu sıteye gırdım hoşuma gıttı üye oldum

• buna para vereceğiniz 3-4 liraya güzel psiko ilaçları satılıyor, atın 2-3 tane gün boyu açık kafa gezin
  • Beyler geçen haberlere çıktı aynısı gibi çakmasını yapıyorlarmış. Kalıcı körlük yapabiliyormuş bence dokunmayın. Ben el altından zontak sağlayayım size.

Not: İlk 3 Pm'e kargo benden.
  • ben aldım, öss'de 1.oldum arkadaşlar herkese tavsiye ederim
  • Placebo hapıdır kesdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

ben aldım, öss'de 1.oldum arkadaşlar herkese tavsiye ederim

yav he he
  • Yok artık buna inanan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Yok artık buna inanan var mı

varmış demekki soruyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

Hergün internete giren insanlarsınız, dolandırıcı bir satış sitesini bir bakışta anlamanız lazım! Ürünün içeriği doğal, doğal üründen olağanüstü etki bekleyemezsiniz. Olağanüstü etkiyi ya uyuşturucular verir ya da kimyasal ilaçlar. Bu ilaç ikisi de değil!

Yanlışınız var Hocam.

Doğal içeriğe sahip,hatta doğada hiç tahmin etmeyeceğiniz kadar yakın yerde ulaşabileceğiniz bitkilerin bile olağanüstü etkileri olabiliyor.
  • Balık yağı, Ceviz falan yiyin olm bırakın bunları nzt mzt
  • Arkadaşım almıştı.
    Şimdi beyin tümörü var.
    Salıya ölecekmiş, bakalım ne olacak.
  • ben o meşur radyo reklamlarını izlemekten arılıyorum ;
    - adam aynen şöyle diyor, adam türbünleri ayağa kaldırmak istiyor, maça 3-0 başlayacaksın

-artık boynu bükük gezme sokaklarda:)
    - bu büyültücü öyle böyle bir şey değil burada anlatamam :)
    - gergedan akşin :) böyle bir şey olamaz almam diyeni yolundan caydırır bu adam

birde utanmadan dinide katıyorlar

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FULFLM4pO94#t=213s
    http://www.youtube.com/watch?v=FULFLM4pO94
    http://www.youtube.com/watch?v=BSdcbil49kM
    http://www.youtube.com/watch?v=DhN6YMg-_9c

izleyin gülün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Besiktask34 -- 17 Mart 2013; 13:09:14 >

• hapın filmde çok abartıldığı söyleniyor etkisi o kadar illaki olmaz faydası denemeden bilinmez herkes sallıyoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

buna para vereceğiniz 3-4 liraya güzel psiko ilaçları satılıyor, atın 2-3 tane gün boyu açık kafa gezin

çaktırmadan şu ilaçları söyleyiversene
  • ritalin var onu kullanabilirsin
  • Ben şu an günde 3 adet kullanıyorum yoksa kesmiyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.