Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tourneo Courier mi görmüyorsunuz etrafınızda? Demek ki oraların sosyo -ekonomik durumu çok farklı, çok gördüğüm bir araç yoksa benim.

Fiyat konusunda birşey diyemem görmediğim araç için fakat 66500 TL'ye olan ilan çoktan satılması lazım,67-68 bin TL gibi rakama vermiş olsa arkadaş bugün satılırdı. 5 gün kadar oluyor ilana çıkalı hergün buna benzer ( 65 bine kadar ) baya bir arayan vardı,sıkıldığı için buradan ilan verdi,kendisi ilgilenmek istemiyor telefonlar ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 21 Aralık 2018; 15:26:10 >
  • Öncelikle konuyu açan ve katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Sayfalardır yazılanları okuyorum ve nihayet sonuna geldim. Benim sizlerden ricam 2016 Egea Multijet Easy için pek çok ilan var. Fiyat aralığı da km sine ve değişen ve boyalı parça sayısına göre vs 46.500 ile 67.500 TL arasında çok geniş bir skalada.
    Bu araçları kullananlar veya yakınlarından kullanıpta duyum alanlara sorularım olacaktı.
    - Kronik sorunları var mıdır?
    - Muadillerine göre bakım fiyatları nasıldır?
    - Fiyat olarak malum sitede çok şişirilmiş fiyatlar var. 2016 model için 80.000 km altı olacak şekilde hangi fiyat bu aracın reel fiyatıdır? ya da bir başka deyişle hangi fiyata kadar pazarlık için zorlanmalı?
    Cevap verebilen arkadaşlara peşinen teşekkürlerimi iletirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

"KAZASIZ , BOYASIZ

TRAMERDE 1.300TL ÇARPMA GÖRÜNMEKTEDİR

SADECE ARKA TAMPON BOYALIDIR"

Alıntıları Göster
    Abartmayın siz de be

Tampondski boyaya bakmaz kimse

Bakan adam ruh hastasıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Abartmayın siz de be

Alıntıları Göster
    3 sene önce aracımıza arkadan vurdular. Görünürde sadece boyada sıkıntı vardı. Hatta tamirci bile anlamadı. Sonradan ortaya çıktı ki tampon demiri yamulmuş. Tamponu sökmeden anlaşılması imkansız. Tampon boyasınıda o zaman 500 tl ye yapmışlardı. Tamircinin şişirmesi ile 1250 tl olmuştu. Bu ülkede lokal boyadan bile kaçacan. Çünkü alıcı ruh hastası değil satıcı dinsiz merhametsiz. Çünkü sistem satıcının merhametine bırakmış olayı. Bu ülkede arada bul şimdi merhamet sahibini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Abartmayın siz de be

Alıntıları Göster
    Kimin, hangi parçadaki boyaya bakacağı sizi ilgilendirmez. Zaten konu da bu değil. BOYASIZ ve KAZASIZ olarak belirtilen bir aracın açıklamasında BOYALI ve KAZALI olduğunun yazılması. İlan sitesi yönetimi biraz ilgili olsaydı keşke, bu tür ilanlar ortalarda dolaşmazdı.

• https://www.beyazsistem.com/muzayede-liste-yazdir.aspx

9. sıradaki araç, benim "0" km olarak teslim aldığım araçtır, gönül rahatlığıyla alınabilir, ufak tefek şehir içi kazalardandır boyaları, ilgilenen olursa fotolarını atabilirim

https://www.beyazsistem.com/muzayede-arac-listesi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

https://www.beyazsistem.com/muzayede-liste-yazdir.aspx

9. sıradaki araç, benim "0" km olarak teslim aldığım araçtır, gönül rahatlığıyla alınabilir, ufak tefek şehir içi kazalardandır boyaları, ilgilenen olursa fotolarını atabilirim

Kaç kere müzayedeye çıktı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    İlk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İlk

Önceki sayfalarda da bir corolla vardı. Bir kaç kez çıktı.O zannettim.

• quote:

https://www.beyazsistem.com/muzayede-liste-yazdir.aspx

Açılış fiyatı 9 bin diyor, ortalama ne kadara gider fikriniz var mı?

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Şirketimizde 3 corolla aracımız vardı 15 aralık'ta bu aracı da teslim ederek filo kiralama işini şimdilik rafa kaldırdık, focus aldık 2018

Diğer 2 aracımız 1 ay kadar satılmadı yüksek fiyattan çıkmıştı sanırım önceki sayfalarda paylaşmışımdır. 75 80 arası gitmişti şu aralar piyasa daha düşük.

Bu aracın üstünde 2 sezon kullanılmış bridgestone blizzak kış lastikleri takılı, tüm bakımları (70.000 hariç o yapılmamıştır) yetkili serviste yapıldı hasar onarımları rs serviste ve auto king'de yapıldı, sürücü koltuğunda kapı boyanırken toz boya kaçmış onun lekesi vardır onun dışında sigara içilmemiş tertemiz araçtır.

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    41 ve 18 plakalı olanlardır onlar satıldı, bu benim doğum tarihim olan 87 plakalı araç, uzun süre ben kullandım benim ev uzak olunca km fazla arttı 41 olan arkadaşla değişmiştik, o benden daha titiz hatta tam anlamıyla "kıl"

• quote:

Orijinalden alıntı: bkalkan

Öncelikle konuyu açan ve katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Sayfalardır yazılanları okuyorum ve nihayet sonuna geldim. Benim sizlerden ricam 2016 Egea Multijet Easy için pek çok ilan var. Fiyat aralığı da km sine ve değişen ve boyalı parça sayısına göre vs 46.500 ile 67.500 TL arasında çok geniş bir skalada.
    Bu araçları kullananlar veya yakınlarından kullanıpta duyum alanlara sorularım olacaktı.
    - Kronik sorunları var mıdır?
    - Muadillerine göre bakım fiyatları nasıldır?
    - Fiyat olarak malum sitede çok şişirilmiş fiyatlar var. 2016 model için 80.000 km altı olacak şekilde hangi fiyat bu aracın reel fiyatıdır? ya da bir başka deyişle hangi fiyata kadar pazarlık için zorlanmalı?
    Cevap verebilen arkadaşlara peşinen teşekkürlerimi iletirim.
    Temmuz ayında 2016 easy 55000km de 58 bin tl ye alındı.sonra piyasası ne oldu bilmiyorum

• Arac benim, fiyat bence uygun ama cok anladigim isler degil, fiyat konusunda yorumlara acigim.

İlan No: 632624036

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-1.600-km-de-cam-tavanli-dynamic-paket-1.2-tsi-dsg-632624036/detay

• burakkaptan B kullanıcısına yanıt
    Her şey güzelde hocam arabanın boyası çok can yakar :) bakımı temizliği cizigi direk gösterir tipte bir boya.

• Arkadaşlar, en fazla 50.000 tl ye araç bakıyoruz. Fiesta, Polo, c-ellyse gibi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Son gunler İlan No: 626740730https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-son-gunler-626740730/detay

• Ya aslinda o kadar parlak degil, fotolar yikama sonrasindan. :) Koyu renk baya, cok zorlayacak bir renk degil. Alirken ozellikle secmedim, bunu bulabildim. Ama yeni arac alirken imkanim olsa yine bu renk alirdim, baya sevdim.

• cLk kullanıcısına yanıt
    Bence arabayi satmaya niyetiniz varsa fotoğrafları güncelleyin. Bu fotolarla zor satarsiniz.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.