Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blasko77

Beyler vw büyük süpriz yapıcak yeni motorlu 1.5 tsi olsn diğer yeni seriler olsun golf 7 passat tiguan bekleyin. 2 ele kaptırmayın parayı.
    arkadaş haklı çıktı. Doğuş Oto'da şu an Skoda'da gerçek olamayacak kadar iyi fiyatlar var. (Geçen seneye göre)
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

arkadaş haklı çıktı. Doğuş Oto'da şu an Skoda'da gerçek olamayacak kadar iyi fiyatlar var. (Geçen seneye göre)

Alıntıları Göster
    ötv siz fiyatlar onlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Alıntıları Göster
    ben fiyat listesini göremiyorum skodanın internet sitesinde
  • 2017 hyundai i20 1.2 motor benzin manuel style panorama cam tavan multimedya sistemi var 11.000 km alev kırmızı 900 TL tramer var sağ çamurluk değişme 85 bin nasıl arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce sarı sitede bir ilan gördüm.

İhtiyaçtan...2019 Corolla 1.6 Vision otomatik (lpg) 1.800 km.de 146.000 tl.

Aynı aracı (2019) Toyota bayileri 133.200 tl.den, 2020 modelini 139.300 tl.den satıyor. (liste fiyatları)

Gece gece neşemiz yerine gelsin diye yazdım.
  • krtl1903 K kullanıcısına yanıt
    Bence pahalı kanka

• max0007 M kullanıcısına yanıt
    Önceden acele , acil , ihtiyaçtan başlıklı ilanlar ucuz oldu . Adam eski kasa i20 koymuş 90 bine , acil diyor . Öyle 2 kasa eski arabaya 90 bin verecek mal varsa bende acil satayım:)

• Satıcı yım kapora aldım pazartesi satış verecem inşallah.

• 31aralıkta 1lira pazarlıkla 84bin olur diyen seat ibiza sw 1.0tsi dsg bugün 90binden aşağı olmaz dedi. Bela okutacaklar zorla...
    3günde ne oldu arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasko77

Beyler vw büyük süpriz yapıcak yeni motorlu 1.5 tsi olsn diğer yeni seriler olsun golf 7 passat tiguan bekleyin. 2 ele kaptırmayın parayı.
    Nasıl bir sürpriz miş o. Tersten olmasın sürpriz. Keşke dediğiniz gibi olsa..

• metintekin kullanıcısına yanıt
    Hurda indirimi bitti. Mtv de ödicek. 90 istemesi normal bence. Her araba sırf hurdadan 5 6 bin yükseldi aralıktan ocağa

Sıfır bayi fiyatı mı hocam bu?

• 2011 model 1.4 otomatik Honda Jazz satıyoruz 116 binde hata boya yok 2. sahibinden böyle bir araç arayan varsa ulaşabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: krtl1903

Sıfır bayi fiyatı mı hocam bu?
    Hayır
    2.el araba 3günde 6bin lira zamlanırmı

Aralık ortasında 83bine metalik renk sisfarlı sıfır clio almadığıma bugün itibariyle pişmanım..

80bine bmw bakayım dedim 1.3.5serisi hepsi aynı para 2005.2007.2009model km 200civarı hangisi alınır

• Ykaraca kullanıcısına yanıt
    Hocam ilanı varmı, detay nedir, ne istiyorsunuz.

• dr.civanim kullanıcısına yanıt
    Sıfır değil 4yaşında araba..

Şöyle düşünün; cilo alcaktınız 84 e aralıkta 0km olarak. Onun fiyatı şuan 95 mesela. İkinci eller de 0 ile korele hareket ediyolar ülkemizde..

• ilmangungor@hotmail.com İ kullanıcısına yanıt
    Pm gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.civanim

Şöyle düşünün; cilo alcaktınız 84 e aralıkta 0km olarak. Onun fiyatı şuan 95 mesela. İkinci eller de 0 ile korele hareket ediyolar ülkemizde..
    Ben kendi aracıma zam değil 1lira indirim yaptım dün akşam biri aradı yarın bakmaya gelicekti arayıp gelmeyin diyecem bu gidişle.. 85e kadar sıfır manuel/75e kadar ikinciel lpgli otomatik alınacak araç bulamadım sabahtan beri. Zam yapanlar kendi bilir 84e satamadığını 90a hiç satamaz...
    3günde 6bin zammı ben yemem

Siz yemezsiniz de millet yiyor hocam. Sizin şuan yaşadığınız şeyi temmuz-kasım arası yaşadım ben. Yerinizde olsam satmazdım şuan. Satan pişman oluyor yerine alamadığı için...

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.