Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: educationist

Bence gayet iyi bir araç. 2011 1.2 var bende satsaydım alırdım bunu.
    Bence de uygun bir fiyat.agir hasari da yok.arkadaslarin bazilari bunu yari pert sayilir dediler ne diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melifkaya kullanıcısına yanıt
    Tam galerici agzi konusmussunuz
    Nokta hatasiz deyip 36 parca degisen cikmasi gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gazoz Kapağı G kullanıcısına yanıt
    İ20 yi kızılay dağıtıyor artık :) etrafta bu kadar i20 varken ikinci el bi aracın sıfır fiyatından 5-10 bin altına satamazsın. Heleki satıyorsan araç 1. Sınıftır hyundai i20 gibi 5. Sınıf değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

Tas catlasa 60
    Keşke biraz aracın piyasasını bilip de bu yorumu yapsaydınız sayın hocam.

Bugün Honda'ya gittim. Takasta verecekleri fiyatı almak için. Onlar bile ekstraları dikkate almadan 72.000 tl verdiler. Ki bayilerin takasta 5 bin tl düşük önerdiğini hepimiz biliyoruz zaten.

Araç piyasasına baktığınızda da touch paket için en düşük 61,900 tl lik bir ilan mevcut. Airbagler açtığı için ağır hasar kayıtlı. Tavan boyalı, Km 116.000 vs.

Ben zaten ekstraları dahil ettiğimizde uygun olduğunu düşündüğümü belirttim. Ekstraları katmazsak gideceği fiyat 75-77 arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatikanli Mumin

Tam galerici agzi konusmussunuz
    Nokta hatasiz deyip 36 parca degisen cikmasi gibi
    Galerici değilim sayın hocam. Öğretmenim. Ama "Öğretmenden" başlıklı ilanları pek sevmediğim için bunu ilan da belirtmedim.

2 yıldır bindiğim araç. Yeni araç alacağım için satıyorum.

İlanın tamamını okuduysanız eğer galerici tarzı ilan olmadığını farkederdiniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Thoth

2019 yenilenmiş kasa corolla'yı 90 küsürlere alanlar var sıcak fırsatta, size güzel bir soru araba alacak olsanız 5 yaşındaki eski kasa arabaya 80bin mi verirsiniz yeni kasa 0km arabaya 93bin mi?

Alıntıları Göster
    Bugün Honda ve Toyota Bayiine gittim sayın hocam.
    Corolla Flame için 135.000 liste fiyatı. Engelli indirimi ile bana verdiği fiyat 100.000 tl. Yani sıfır ÖTV ile.

Flame paket ile Advance paket eşdeğer. Touch bir alt paket. Fakat benim eklettiğim ekstraların bir çoğu advance pakette bile yok. (10 inç multi medya, navigasyon, otomatik kapanan camlar, aynalar, araç takip sistemi, led farlar vb.
    Advance'ın En büyük avantajı ise start stop olması.

Bu bahsettiğiniz 90 küsürlük ilanın nerede olduğunu bildirebilirseniz çok sevinirim. Flame değil dream pakete bile razıyım. Bana maliyeti 65-70 e gelir ve hemen onu alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melifkaya -- 21 Haziran 2019; 20:45:20 >

Burasi olucu pazari kardes, pazar piyasa bilmez, almayacagi halde her araca fiyat bicen, elmayla armutu kiyaslayamayan bi suru tip dolu. Konunun muhtarlari damlar birazdan :)

Cam tavan otomatik honda araci baz donanim (bosunda bosu) manuel clio ile kiyaslamaya kalkanlar oldu :))

Kiyas bilmeyene pazar fiyat anlatamazsiniz hocam.

Koyun ilaninizi ihtiyaci olan bakar ilgilenir. Degilse muhattap olmayin hic.

Bunlar alici degil, sorucu bile degil. Bos bos yorum yaparlar. Acik otopazari kafasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oronra -- 21 Haziran 2019; 20:45:54 >
  • 32 bine kadar clio/duster arıyorum, dizel tercihim, var mı gözünüze takılan temiz ilan?

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_nipo

32 bine kadar clio/duster arıyorum, dizel tercihim, var mı gözünüze takılan temiz ilan?
    Zuhahaha :) ustadim alemsin yaa aksam aksam guldurdun beni Allahta seni guldursun aynisindan bulursan banada haber ver ben 35 bine alirim ;)

• sals S kullanıcısına yanıt
    Niye zuhahah ? Bütçem o kadar komik mi?

• Butceye saygimiz sonsuzda aranan ile uçurum olunca abesle iştigal ediyo KAPİŞ ;)

• Toyota Yaris 40b edermi, egea 2019 model 60b, birde Yaris otomatik 5 vites yazıyor, nasıl bunların mekaniği,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-ilk-sahibinden-50.000-kmde-orijinal-otomatik-vites-toyota-yaris-701054487/detay

• redferrari R kullanıcısına yanıt
    0-100 hızlanması 17saniye falandı. 30bin bile etmez.

Bu arabaya 40bin verirken acaba hiç canı acımıyor mu insanların sırf sorunsuz diye bu parayı nasıl veriyolar ya ? Mis gibi ibiza veriyolar o parayı 2010 civarı

• sals S kullanıcısına yanıt
    Uçurum derken? Kapiş ne demek? Üslup sıkıntısı yaşıyorsunuz sanırım. Her cümlenin sonuna gülücük koyunca sevimli olmuyorsunuz, unutmayın her kişinin vardır bir kısmeti!

Kaporası alınmış bile

Tüm kalbinle cevap vermeni istiyorum
    80.000 liraya sen bu aracı alır mıydın?
    10.000 lira ekleyerek onlarca daha iyi daha yeni araçlar almak varken(veya biraz üstüne) bunu 80.000'e almanın ne mantığı var?

• 404NotFounD kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyata corolla yok muydu?
    Ki kilometrenin orjinal olmasınıda araştırmak gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Tüm kalbinle cevap vermeni istiyorum
    80.000 liraya sen bu aracı alır mıydın?
    10.000 lira ekleyerek onlarca daha iyi daha yeni araçlar almak varken(veya biraz üstüne) bunu 80.000'e almanın ne mantığı var?
    Kalbimle ve mantığımla cevap verdim hocam zaten.

Tekrar söylüyorum. Fiyat kıyası yaptığınız arabalar arasında donanım farkı var. 25-30.000 tl civarında.

Yeni araba olsun diye boş bir arabayı almazdım. Ben 2017 de bu aracı aldığımda Corollanın 1.33 life modelinin sıfırı 58.000 tl idi. Ama ben 64.000 tl verip 3 yaşında 40.000 km olan bu aracı aldım.

Daha yeni iddianızda haklısınız ama daha iyi araç değil örnek verdiğiniz araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melifkaya -- 21 Haziran 2019; 23:34:45 >
  • Bende bugün ford focus hb 2009 model fırtına grisi bir araç aldım.
    115 bin km titanyum paket
    605 tl hasar kaydı var tek parça sol camurlukta hafif boya var.
    Benzin lpg
    110 beygirde 105 beygir verdi experde.
    54.500 tl ye anlaştık umarım kaza bela olmadan bineriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 21 Haziran 2019; 23:39:33 >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.