Şimdi Ara

Şu an alınabilecek en sorunsuz 24' monitör hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru gayet açık fiyatı falan geçin 144hz 1080P en sorunsuz monitör nedir şu anda ?

• Kullanim amaci, panel tercihi nedir hicbir sey yazmamissiniz..

Sorunsuz monitor cok 24” 144Hz olarak. Viewsonic XG240R i basa koyabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rtings de en sorunsuz ve iyi olarak xg2402 ,BenQ Zowie XL2411P ve asus VG248QE gözükmekte
  • 144hz diye belirtmiştim oyun gündelik kullanım amaçlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viewsonic XG2401 kullanıyorum ve çok memnunum. Ölü piksel, color banding ve lag sorunları yok. 144hz'de alınacak en iyilerinden biri. Tabii bütçe varsa XG2402 revize edilmiş bir modeldir.
  • BenQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçeniz nedir ?

Monitör ile birlikte kullanacagınız ekran kartınız nedir ?

Ekran kartınızın EN DÜŞÜK GTX 1070 SEVİYESİN DE OLMASI GEREKLİ 144 HERTZ MONİTOR DEN PERFORMANS ALMAK İÇİN YANİ KISACA OYUNDA MİNİMUM 144 FPS ALACAKSINIZ Kİ 144 HERTZ MONİTÖR SİZE 144 HERTZ DENEYİMİNİ SUNABİLSİN :)

DİGER BİR KONU TÜR OYUNLAR OYNUYORSUNUZ ? FPS Mİ ? MOBA MI SİNGLE PLAYER OYUNCULUK MU ...

BENİM TAVSİYE EGER Kİ EN DÜŞÜK SEVİYE OLARAK GTX 1070 AYARINDA EKRAN KARTINIZ VAR İSE DAHA İYİSİ VARSA PROBLEM YOK ÇOK DAHA İYİ PERFORMANS 144 HERTZ DENEYİMİ YAŞARSINIZ.

TAVSİYE İPS PANEL TERCİH EDİN VİEWSONİC ADLI MONİTÖR MARKASI İPS PANEL 144HZ MONİTÖRLER ÇIKARDI...

ACER MARKASI DA AYNI ŞEKİLDE BU YENİ ÇIKAN MONİTÖRLERİ TERCİH EDİN...

DİGER TÜRLÜ ALIRSANIZ NE OLUR ? KERİZLENMİŞ OLURSUNUZ TN PANEL VEYA VA PANEL MONİTÖRLER SORUNLUDUR TN DE RENK AYRIMI YOK VA DA GECİKME SÜRESİ VAR

TN PANEL VE VA PANEL MONİTÖRLER 144 HERTZ ÖZELLİKLE 2 YIL ÖNCESİNİN TEKNOLOJİSİ MONİTÖRLERDİR...

ÖRNEK 1500 TL YE 144 HERTZ TN PANEL MONİTÖR ALABİLİRSİN FAKAT 500-600 FAZLA VERİP 144 HERTZ İPS MONİTÖR ALMAK VARKEN 2019 TEKNOLOJİSİ GİBİ ?

VİEWSONİC 2-3 ÜRÜN GÖRDÜM YENİ ÇIKAN TÜRKİYE PİYASASINA GELİCEK OLAN ÜRÜNLERİ BEKLE DERİM BULABİLİYORSAN DA ALIN DERİM...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.