Şimdi Ara

Styx: Shards of Darkness Türkçe Yama [ÇIKTI] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
6
Favori
8.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cidden bu soruyu sormuş olamazsın? İlk oyun zaten çevrili.
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Senin ki nasıl bir mantık çok merak ettim. Steamda 10 tl ye yüzlerce oyun var o zaman fiyat 10 tl olamaz. Aynı mantıkla piyasa da 1-2 bin tlye araba varken lüks arabaların yedek parçalarının da o kadar olmaması gerekiyor. Madem bu yamaya o fiyatı vermek istemiyosun git o ufak oyunları al. İlle de soruyosan söyliyim hangi oyun olursa olsun bi yamadan oyunun büyüklüğüne göre en fazla 20-25 tl isterdim. Ama değil 25 2,5 tl bile istesem siz gelir yine onada söylenirdiniz. Yani fiyatın bir önemi yok.
  • ben satın alıcaktım parasında değilim ama havale işleminde sıkıntı çıktı halledemedim ama basit bir sıkıntıyı dile getiriyim satın alan kişinin insafına kalıyo senin bu iş alıp nette paylaşsa biri davada açamassın legal bir iş olmadığı için o yüzden boşş çabalar diye düşünüyorum ama para kazanabildiysen ne mutlu sana destek olmak isterdim ama havale işleminde sorun çıktı kusura bakma n11e falan ilan açarsan haberim olsun anında alırım
  • arkadaşlar not found diyor elinde olan varsa upload edebilir mi?

düzeltme: browser dan kaynaklıymış hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 28 Kasım 2017; 11:34:20 >
  • Geçtiğimiz aylarda arkadaşla mesajlaşmıştık da hala daha güvenemiyorum böylesi işlere; "sen parayı hesabıma yatır ben bakarım sana yamanın linkini atarım oradan indirirsin" vb şeyler hmm garip geliyor bana. Böylesi parasıyla Türkçe yama alışverişleri daha güvenilir daha bilinen tanınan yerlerden yapılsa olamaz mı?, ha bu yerler neresi olur nasıl olur bakın onları da bilmiyorum doğrusu.

Bu oyun serisinden Styx gibi bir oyundan hiç haberim yoktu ve Türkçe yaması sayesinde Styx: Master of Shadows diye bir oyun olduğunu gördüm, böylece S:MoS aldım oynadım eh bazı sıkıntı tarafları vardı ama hoşuma gitti atmosfer ortam mekanlar falan ilgimi çekmişti. Sonra baktım devam oyunu Styx 2: Shards of Darkness geliyor Türkçe yaması da var hemen almak için yolunu (Steam indirimlerini) gözledim ki meğer Türkçe yaması parasıyla satılıyormuş kaldı öyle.

Bilmiyorum @lennon54 ne yaptı hala buralarda mı parasıyla yama işlerini bıraktı mı? Üsteki mesajlardan yamasının her yere upload'lanır hale geldiğini anladım sanki ama dediğim gibi bilmiyorum, yine de Styx: Shards of Darkness Türkçe Yamasından vazgeçmiş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 1 Aralık 2017; 13:33:29 >

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Yamanın ücretini veren herkes sorunsuz aldı yamayı onda bir sıkıntı yok. Zaten beni tanıyanlar biliyor benim yamayı ücretli yapmamın ana sebebi ücretsiz yamalarda açıklamaları bile okumadan sorulan ve insanı yaşamaktan bıktıran aptalca sorular. Yama ücretli olunca kurulumla ilgili tek bir sorun bile yaşayan çıkmadı çünkü para verdikleri için açıklamaları okudular.

Ve keşke şu son satırı yazmadan önce ilk sayfayı bir daha okusaydın. Çünkü senin düşündüğün aksine yama hiçbir yerde upload felan olmadı kontrolü hala bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lennon54 -- 1 Aralık 2017; 14:26:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Yamanın ücretini veren herkes sorunsuz aldı yamayı onda bir sıkıntı yok. Zaten beni tanıyanlar biliyor benim yamayı ücretli yapmamın ana sebebi ücretsiz yamalarda açıklamaları bile okumadan sorulan ve insanı yaşamaktan bıktıran aptalca sorular. Yama ücretli olunca kurulumla ilgili tek bir sorun bile yaşayan çıkmadı çünkü para verdikleri için açıklamaları okudular.

Ve keşke şu son satırı yazmadan önce ilk sayfayı bir daha okusaydın. Çünkü senin düşündüğün aksine yama hiçbir yerde upload felan olmadı kontrolü hala bende.

Tamam öyleyse en azından öğrenmiş olduk teşekkürler açıklama için :) Zaten yamanızı gideyim araştırayım korsan elde edeyim falan aklımın ucundan dahi geçmedi ki bunca zaman sonra bile gelip hala burada yazıyorum soruyorum falan. Bakalım artık sonraki indirimlerde Steam'den oyunu alırsam herhalde yamanız için kapınızı çalarım burada.

---
    EDIT:
    Şimdi ilk sayfaya tekrar baktım da yamayı ÜCRETSİZDİR diyerek sunmuşsunuz ben mi yanlış gördüm, galiba en son yaz aylarında bakmıştım bu konuya da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 2 Aralık 2017; 10:10:18 >

• usta ellerin dert görmesin çok teşekkürler
  • Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Yamayı ilk yaptığımdan beri zaten bi süre sonra ücretsize düşürmeyi planlıyodum. Yamayı sonsuza dek sınırlı erişimde tutmayacaktım zaten. Bu süre normalde 2018 içi bi gün olacaktı. Ama türkçe yama yapmayı bırakmamı gerektiren sebepten dolayı o zaman geldiğinde fırsat bulamama ihtimalim olduğu için erkene aldım yayınlamayı.

Bu arada yamayı ücretli yapmana sebep olacak ne tarz yorumlar olabilir diye düşündüysen yine bu sayfada bulunan Borderlands 2 goty yamamın son bir kaç sayfadaki yorumları okuman bile insanlığa küsmene yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Yamayı ilk yaptığımdan beri zaten bi süre sonra ücretsize düşürmeyi planlıyodum. Yamayı sonsuza dek sınırlı erişimde tutmayacaktım zaten. Bu süre normalde 2018 içi bi gün olacaktı. Ama türkçe yama yapmayı bırakmamı gerektiren sebepten dolayı o zaman geldiğinde fırsat bulamama ihtimalim olduğu için erkene aldım yayınlamayı.

Bu arada yamayı ücretli yapmana sebep olacak ne tarz yorumlar olabilir diye düşündüysen yine bu sayfada bulunan Borderlands 2 goty yamamın son bir kaç sayfadaki yorumları okuman bile insanlığa küsmene yeter.

Sorma hocam o konularda ben de dertliyim haklısınız, sizler gibi kendisini çevirisine/yamasına adayarak arkasını bırakmayarak her zaman destekleyerek (buralardan bilgilendirerek) çeviri/yama yapan çevirmenlere çok ihtiyaç var ve sizlere çeviri/yama hazırlayanlara karşı yapılan o yorumlardan hep nefret etmişimdir. Genelde de hiç bulaşmam yorumda bulunmam, zaten öyle kişilere laf anlatmaya uğraşmaya değmez konuyu okurum geçerim.

Bu arada Borderlands 2 GoTY yaması da sizinmiydi? vay be unutmuşum bak. Borderlands 1 - 2 sadece Türkçe yaması var diye aldığım oynadığım oyunlardandı, yamanız sayesinde Borderlands 2'yi keyifle bitirmiştim, tekrardan teşekkürlerimi ileteyim ellerinize gözlerinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 4 Aralık 2017; 19:3:50 >

• Teşekkürler.
  • Hazır yama herkesin kullanımına sunulmuşken şansa bakın ki Steam indirime sokmuş oyunu:
    http://store.steampowered.com/app/355790/Styx_Shards_of_Darkness/

Normal fiyatı 140TL'den %60 indirim oranıyla iyi bir fiyata düşmüş ve key sitelerinde bile daha pahalı şu an. Çok kararsız kaldım be, 21 Aralık'da Steam Holiday Sale beklesek mi bilemedim şimdi belki %75 falan olur diyesim var ama olmayabilir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 6 Aralık 2017; 10:44:15 >
  • Şu an 5 dolara bu oyunla birlikte 9 farklı oyun daha alınabiliyor. İstek listesinde bekletenler değerlendirebilir.

https://www.fanatical.com/en/bundle/kingslayer-bundle
  • bu yamayi indirdin simdi tam surum falan degil mi bu
  • türkçe yama için teşekkürler hocam :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsalihan -- 11 Mayıs 2020; 1:26:35 >
  • Yamayı şimdi gördüm elinize sağlık demek istedim ilk oyunu oynamıştım zevkle bunuda en kısa zamanda alıcam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yamayı indirdim fakat olmadı oyunun sürümü 1.05 yardım edebilirmisiniz
  • Balbazar_18 B kullanıcısına yanıt
    Biraz daha açıklayıcı olursan daha iyi olur.
  • verdiğiniz linkten indirirdim ,rarı açıp exeyi kurdum oyuna girdim fakat hâlâ ingilizce
  • Balbazar_18 B kullanıcısına yanıt
    Setup oyunun içindeki bir dosyayı silerek yerine kendi içindeki dosyayı atıyor. Eğer kurulum konumunu tam olarak doğru seçmezsen bu dosyayı silemez ve oyun ingilizce kalır. Sendeki sorun bu sanırım bunun dışında aklıma bir şey gelmiyor. Setup kurulumu için hedef klasör olarak ana klasörü seç "C/Program Files/Styx Shards of Darkness" (ya da hangi konuma kuruluysa) gibi bundan daha ileri bir konumu seçme.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.