Şimdi Ara

STSL Turgay Şeren Sezonu 4. Hafta Akhisar Bld - Beşiktaş (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
3
Favori
5.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Şuana kadar gsnin oynadığı maçlara bir bakalım
    ilk karabük maçı gram futbol oynamadınız karabük net en az 5 tane pozisyon kaçırdı istatistiklere bakaabilirsin 90+3 te bala bir gol leş futbol ve 3 puan.
    ikinci maç akhisar akhisarın eski hocasının gsye yatmadığını bilmeyen yok her sene diğer tüm takımlara kök söktüren akhisar nasıl oluyorsa her maç gs karşısında atak bile yapmıyor zaten atılan gollere bakarsan anlarsın demek istediğimi.
    üçüncü maç kayseri maçı yine leş futbol oynadınız bu sefer yırtamadınız 1 puan aldınız.
    dördüncü maç erken bulduğunuz gol ile motive başladınız ilk yarı iyi oynadınız ikinci yarı yine o leş futbolunuza döndünüz tek yaptığınız tolga ciğerci brumaya ver bruma ceza sahasına girmeye çalışsın giremezse faul alsın yaptığınız tüm maç bu sadece başka bir şey yok gerçekten diyorum ya deki bana şunu şöyle yapıyoruz çok iyi oynuyoruz taktiğimiz şu dademin söylediğim taktik harici taktiğiniz yok bu kadar basit.
    Haftaya ne olur bilmiyorum ama şuan ligde en iyi futbolu beşiktaş oynuyor bunu ben demiyorum tüm tv programlarında dün gece de söylediler geçen sene oynadığımız futbol pasa dayalı futboldu bu sene farklı futbol oynuyoruz bu ara beşiktaş ilk 4 maçta ligin en zor 2 deplasmanına çıktı geçen sene konya ve akhisar deplasmanları ve sadece konyaya 1 puan kaybetti üstelik hafta içi benfica maçına çıkmışız deplasmanda üstüne akhisara gelmişiz ve 4 senedir yenemediğimiz adamlardan 3 puan almışız başka bir açıklama yapmama gerek yok bence.Beşiktaşın ilk 11 i sizin ki gibi sabit değil her maç başka biri oynuyor çünkü rotasyonlu bir kadromuz var kaliteli oyuncularımız var oğuzhan talisca diyorsun yahu hangisini kesiceksin kestiğin adam ligde tüm takımlarda as oynar şaka mısın beşiktaşta sabit ilk 11 yok yani anlayacağın kısaca.

tamam kardeş bjk süper on numara futbol oynuyor bu senede 10 puan farkla şampiyon avrupada da en az çeyrek final.. haftaya yeneriz yeniliriz önemli değil ilk yada son olmayacak. ama siz bu düşünceyle hiç bir zaman büyük kulüp olamayacaksınız işte. biz geçen yıl şampiyon olduktan 1 hafta sonra yönetimi ve hocayı istifaya davet ettik..

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    ben ne diyorum sen ne diyorsun yahu şaka gibisin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Hebele hübele yapma

Süper kupa maçında da hepiniz rahattınız gördük

Hebele hübeleyi görürsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivri Biber

quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

quote:

quote:

Galatasaray bu hafta Beşiktaş'tan çok daha iyi oynadı.

hehe evet tabi

Yalansa yalan de birader bizim Rize'ye oynadığımız rezil top bile sizin Akhisar'a oynadığınız futbolu paspas eder.

yav kardeşim bırak git bi doktora gözlerine baktır

Hadi açıkla o zaman Beşiktaş bu hafta nasıl Galatasaray'dan iyi oynamış ? Mantıklı ve sayısal argümanlarınla bi açıkla hele 2 maçı da izlediysen ?

siz ligde yarışıyosunuz biz hem lig hem şampiyonlar liginde yarışıyoruz..benfica deplasmanında dönmüş bütün takımlar kendilerini fazla yormak istemezler
    zemin olsun akhisar talihsizliği olsun 2-0 tam istediğimiz skor bu kötü oynandığı anlamına gelmez..senin dediğin istatistik karşılaştırması kadar saçma bişey yok
    önümüzde maçları düşünerek oynamamız gerekir ki galatasaray ve dinoma kiev maçları var ..sizin karşınızda mahalle takımı gibi oynayan akhisar bizde kuduz köpek gibi bu halde bile oynamadan aldık maçı sen düşün bide karabüğün elinden zor kurtuldunuz biraz mantıklı düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoяiatus

Hebele hübele yapma

Süper kupa maçında da hepiniz rahattınız gördük

o maçta 1 tane pozisyonunuz yok be siz yatın kalkın musleraya dua edin yoksa mahalle takımı gibi oynadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicktirgit.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Galatasaray bu hafta Beşiktaş'tan çok daha iyi oynadı.

hehe evet tabi

Yalansa yalan de birader bizim Rize'ye oynadığımız rezil top bile sizin Akhisar'a oynadığınız futbolu paspas eder.

yav kardeşim bırak git bi doktora gözlerine baktır

Hadi açıkla o zaman Beşiktaş bu hafta nasıl Galatasaray'dan iyi oynamış ? Mantıklı ve sayısal argümanlarınla bi açıkla hele 2 maçı da izlediysen ?

siz ligde yarışıyosunuz biz hem lig hem şampiyonlar liginde yarışıyoruz..benfica deplasmanında dönmüş bütün takımlar kendilerini fazla yormak istemezler
    zemin olsun akhisar talihsizliği olsun 2-0 tam istediğimiz skor bu kötü oynandığı anlamına gelmez..senin dediğin istatistik karşılaştırması kadar saçma bişey yok
    önümüzde maçları düşünerek oynamamız gerekir ki galatasaray ve dinoma kiev maçları var ..sizin karşınızda mahalle takımı gibi oynayan akhisar bizde kuduz köpek gibi bu halde bile oynamadan aldık maçı sen düşün bide karabüğün elinden zor kurtuldunuz biraz mantıklı düşünün

Kardeşim ben bunları yaşamadınız demiyorum ki, benim dediğim şey bu hafta Galatasaray, Beşiktaş'tan kat kat iyi oynadı.

Şampiyonlar Ligi, yorgunluk, deplasman vs falan bunun için geçerli sebep olabilir haklısınız biz 4 sene yaşadık bu durumu ama benim demek istediğim Galatasaray'ın bu hafta Beşiktaş'tan iyi oynadığı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbomly

quote:

Orijinalden alıntı: hdfilmdepo_09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Bjk çok abartılıyor barça muamelesi yapılıyor. Geçen hafta Karabükün verilmeyen penaltısı+2. sarıdan kırmızı kart maçın yönünü değiştirdi yoksa karabük iyiydi.. dünkü maça gelince bjk gerçekten kötü oynadı geçen yılki bjk yok sahada. Akhisar son tercihlerde iyi olsa farklı bi tablo olurdu. Haftaya stad dezavantajından dolayı en az beraberlik çıkarırız

Aynen çok abartılıyor.

Dikkat et çıkarırsın beraberlik

Çıkar hocam çıkar rahat ol sen. biz 70 bin kişiyi sahaya döktük olimpiyatta. son 15 maça bak kaç kez yenmişsin ? geçen yıl kötüydük 2 kere yendin başkada yakın tarihte galibiyetin yok. daha geçen ay kupa aldık :)

Geçen seneyi hatrlattğmzda onu geç o geçen seneydi diyen bir taraftar grubunun geçmişle övünmesi çok ironik

iyiki bi geçen seneniz var 6 senede 1 kupa alıp kendini dünyanın 1 numarası sanan taraftar grubu daha ironik. görgüsüzlükte niravanaya ulaştı bjk

Bu senede şampiyon olacağmz belli bunu biliyorsunuz ondan bu çirkeflik anlıyorum sizi
    Devrinizin bittiğinin farkındasınız sakin olun takmayın bukadar:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bjk çok abartılıyor barça muamelesi yapılıyor. Geçen hafta Karabükün verilmeyen penaltısı+2. sarıdan kırmızı kart maçın yönünü değiştirdi yoksa karabük iyiydi.. dünkü maça gelince bjk gerçekten kötü oynadı geçen yılki bjk yok sahada. Akhisar son tercihlerde iyi olsa farklı bi tablo olurdu. Haftaya stad dezavantajından dolayı en az beraberlik çıkarırız

Aynen çok abartılıyor.

Çıkar hocam çıkar rahat ol sen. biz 70 bin kişiyi sahaya döktük olimpiyatta. son 15 maça bak kaç kez yenmişsin ? geçen yıl kötüydük 2 kere yendin başkada yakın tarihte galibiyetin yok. daha geçen ay kupa aldık :)

Geçen seneyi hatrlattğmzda onu geç o geçen seneydi diyen bir taraftar grubunun geçmişle övünmesi çok ironik

iyiki bi geçen seneniz var 6 senede 1 kupa alıp kendini dünyanın 1 numarası sanan taraftar grubu daha ironik. görgüsüzlükte niravanaya ulaştı bjk

Bu senede şampiyon olacağmz belli bunu biliyorsunuz ondan bu çirkeflik anlıyorum sizi

devrimiz bittimi
    en kötü dediğimiz sezonda bile 2 kupa almışız. biri fbden biri bjk den.. 6 senede 1 kupa almışsınız havalara bak. acayip bi özgüven bjk taraftarında. bizim sadece son 5 yılda gördüğümüz başarıları siz yaşasanız neler olurdu düşünemiyorum.

• cimbomly kullanıcısına yanıt
    Bu sene bizi TT arenada bile yenemezsiniz siz , asıl sizi abartıyorlar bizimle birlikte favori görüyorlar . Oynadığınız futbol leş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen çok abartılıyor.

devrimiz bittimi
    en kötü dediğimiz sezonda bile 2 kupa almışız. biri fbden biri bjk den.. 6 senede 1 kupa almışsınız havalara bak. acayip bi özgüven bjk taraftarında. bizim sadece son 5 yılda gördüğümüz başarıları siz yaşasanız neler olurdu düşünemiyorum.

Çok konuşmaya gerek yok haftaya oynanacak futbol kalite farkı gösterecek günümüz gerçeğini dostum burda ol:)

• konuyu açan 2 farklı yeneceğiz yazmış doğru tahmin etöiş bravo
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.