Şimdi Ara

STSL Turgay Şeren Sezonu 3. Hafta Beşiktaş-Karabükspor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
0
Favori
6.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah dostlar üyeliğiniz varsa girin digitürkplaye açın şuan izleniyor
  • Vah benim zavallı Caner' im, vah benim zavallı Taliscam... Pas attıkları adamın ne kadar facia olduklarını bile bile çaresizce deneme yaptılar... Olcay ise bizleri ve onları yanıltmadı, gelen her topu yerle bir etti... Takımın tamamen el freni olmak ile birlikte, ne kadar gereksiz bir oyuncu olduğunu bir kere daha gösterdi. Topu kaptır, peşinden ırgat gibi koş. Ver-Kaç diye birşey yapama :-s
    Neyse Fabri kalede, defansın kendine güveni gelmiş haha... Fabri' nin pasları da kötü değil, Fabri' nin degajı sonra tek pas sonra gol varyasyonu harikaydı... Ayrıca köşelere güzel havadan pas atıyor.
    Dikkat ettiniz mi, Fabri ile Tolga arasında ki fark yeryüzü ile gökyüzü arasındaki mesafe kadar...
  • Canerin kırmızı yemesinden korkuyorum Adriano girmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OLCAY ŞAHAN ULAN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olcaya sallamayin talisca ve tolgay cok kotu. Tolgayin iyi olmadigini gs macindan beri yaziyorum zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabri kalede güven veriyor, gerçi daha top çıkarmadı ama kaleden çıkışı ayağı falan süper.
    Marcelo çok ağar ve tecrübesiz, hata yapma oranı yüksek, marcelo ile olmayacak. Rhodolfo çok daha iyi ve hırslı, ilk 11 de her zaman Rhodolfo olmalıdır.

Tolgay'dan bir cacık olmayacağı artıkiyicene anlaşılmıştır, daha fazla zorlamaya gerek yok, Tolgay'ın tecrübesi kapasitesi bu kadar, ilk 11 i hak etmiyor.

Talisca aslında çok iyi bir oyuncu ama pozisyonu kalitesini göstermeye izin vermiyor, 10 numara pozisyonunda denenmeli.

Caner çok iyi bir oyuncu yalnız defansa bira daha yardımcı olması gerekiyor. İsmai'i iteleyip Caner ve Gökhan'ı almak devrimdir. Yalnız bu İsmail takımdan gitse bile bu sefer milli takıma musallat oldu, ne çektik şu adamdan ya, orta özürlü canlı bomba.

Yine de takım olarak çok iyiyiz ama sahadaki bir kaç oyuncu bu takımın ancak yedek oyuncusu olabilir, Şenol hocada bunun bilincindedir, Karabük maçını her türlü alırız diyerekten as oyuncuları oynatmamıştır.

• yedik
  • Nasil gol lan o

• Saçma bi gol yemesek olmaz.
  • Abi o nasıl gol ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YEDİK YA AL İŞTE ŞENOL YA
  • Tolgay'ın goldeki hatasını gördünüz mü? Yakın direği tutarken pozisyonunu terk edip açıldı ve onun tuttuğu köşeden golü yedik. Kaleci fabri'nin hiçbir suçu yok tolgay pozisyonunu terke ttiği için adam öyle kalakaldı.
  • Fabri göremedi topu, suçu yok.
  • Evet bundan sonra tolga kesin forma şansı bulur
  • ooo penaltı+sarı es geçilmiş. hakem hem sizi 10 kişi oynamaktan kurtarmış hemde gol yemekten.
  • talisca güzel vurdu
  • Şenolda bunu istiyordu tolga efendi ölene kadar oynar
  • Gokhan tank gibi

• Gol yemeden mac kazanamacak bu takim..kim oynarsa oynasin gol yiyor takim..

• Maça 2 dk bakayım dedim gol yedik yarın sonucu öğrenirim bol şans

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.