Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 29. Hafta Trabzonspor- Beşiktaş 03.05.2015 19:00 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
1
Favori
9.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Özetten izlediğim kadarı ile yine hakem sayesinde kazanmışsınız İlk gol öncesi faul ve Maç 1-0 iken Trabzonun verilmeyen penaltısı var.
    Ayrıca 1-0 iken de 2 tane penaltınız verilmemiş.

Gs ye verilmeyen kirmizilari hatirlattirmayin bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç düşündüğümden çok daha rahat geçti bjk cephesinden..ya da bana mı öyle geldi anlayamadım,
    Tüm beşiktaş camiasına hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaşlı arkadaşlarım neden özellikle pektemek ve necipi eleştiriyorsunuz evet cenk tosunda çok iyi ve bu çocuklar bizim evladımız necip tüm maçları yüreği ile oynuyor hata yapıyormu evet ama tam bir görev adamı ha burada illaki oynamalı demiyorum ama pektemek son trabzon maçında harikaydı sakat olmadıkça kartalın olmazda olmazı dikkat edin gole kadar trabzon defansını epey yordu golden sonrada özellikle sol tarafta defansa müthüş katkı sağladı inanın ben hafta başından beri trabzonu rahat yeneceğimize inanıyordum ve arkadaşlarımlada bunu paylaşmaktan çekinmedim burda tek güvencim biliçin 2.yarı ne yapıp edip çift santrafora döneceğini düşünüyordum o nedenle mustafanın biliçin sisteminde mutlaka yeri var cenk tosunda gerçek bir kartal ona hiç şüphem yok ama bakın golü dembaba atıyor kenarda necip varsa necibe cenk varsa ona koşuyor bu arkadaşlıkta bizim takımda var oyundan çıkanda kenarda oturandada en ufak bir kapris yok biliçi oyuncular seviyor ama illaki şampiyon olacaksak biliç çift santrafpra dönmeli o zaman her takımı yeneriz g.s ya fark atarız yeterki biliç korkaklık yapmasın.f.b ve g.s hakaemlerin lütfuyla yarışın içindeler yoksa en ez 15 puan gerimizdelerdi o zamanda ligin tadı tuzu olmazdı beşiktaşlılar için bile

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.