Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu | 21.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 22.02.2015 | 19:00 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
2
Favori
11.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok net penaltısı yenmiş beşiktaşın kabul etmek lazım gene 2 puan bırakılırdı diye düşünüyorum....fetret devrine girdi bu aralar beşiktaş şansları haftaya balıkesirle oynuyor olmaları....liverpool çok zor elenir bakalım bilic takımı kısa sürede toparlayabilecek mi?...bu arada sağ-sol bek lazım beşiktaşa motta serdar neim olmuyor veliden daha iyisi de bulunabilir düşüncesindeyim...aslında bize de lazım 2 bek.... motta ile serdarla kıyaslayınca gene baya üstün reis ile telles....fener şanslı o konuda....

şampiyonluk yarışına gelirsek fenerden puan alırsak biz yenilirsek fener şampiyon olur...
  • Sampiyonluga en yakin takim bjkydi ama biz her gecen gun daha iyi oynamaya basladik. Ismail ve Aziz'e ragmen bu iyi oyunumuz Sampiyonlugun habercisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark is the Sunlight

Pehh daha Eskişehir'i yenemiyorlar..

Başakşehirden 4 yiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Başakşehirden 4 yiyorlar

Daha hangi takımlı olduğun belli değil tarafını seç öyle gel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Başakşehirden 4 yiyorlar

Daha hangi takımlı olduğun belli değil tarafını seç öyle gel

ATM'liyim Beşiktaş'a karşı bir sempatim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

Gs ve Bjk bizi hayatta kendi sahamızda yenemezler Fenerbahçe şampiyondur

Doğru sizi kalecisiz kadıköy de yenen de Beşiktaş değildi tabi.

• husamsdu kullanıcısına yanıt
    Tabii ki kesin konuşmak mümkün değil, sonuçta futbol bu, her şey olabilir. Fakat bir de görünen kısım var hocam, Ba veya Töre'den bir tanesi eksik olunca ciddi sıkıntılar çekiyor. Bir de deplasman sorunu eklenince BJK'nin ihtimali daha düşük görünüyor. Tabi bu duruma rağmen liderliğe geçebilirse BRAVO demek gerek.
  • bu tolgayi beşiktaş süs olarak aldı heralde avrupada yok ligde yok
  • yok hocam o Bilic in özelliği. Aldığı adamları hemen oynatmaz. Takımla uzun bir süre pişer sonra alır 11e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

7 yıldır şampiyon olamıyoruz ben o zaman 8. siniftaydim şimdi üni bitecek biz hala şampiyon olacaz.çocuğum olunca bizde şampiyon oluruz heralde.
    serdar necip mustafa motta sutlayin gitsin be futbol diye birşey bildikleri yok fizik güçleri yok hep sakatlar mustafa gol atamaz çok para ister serdar orta acamaz necip adam tutamaz yazık verilen paraya futbolu bile gözümde kararttiniz be eskiden mac izlemek icin sabahlar kahvelerde sürünürdüm şimdi tv de çıkınca bile dönüp bakmıyorum.renktaslarda kusura bakmasin havlu attık maalesef

Hocam dibine kadar besiktasliyim hepsini satalim saglam bir adam alalim. O sakatlandi kim oynuyacak?

Besiktas eski besiktas degil biz buyuguz taraftar buyuk takim buyuk fakat bu maddi olarak degil sevgi saygi baglili..

Maddi olarak zayifiz bu oyunculari satsak yedek kulubesi bos kalir .

Noldu muhammede messi diyorlardi futbolcuya guven olurmu? Her zaman alternatifi olmali alternatif demek para demek para iste o yok bizde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilic avrupa ligine saklamis asil adamlari..Demek mutsuz,piyasa yapip hemen gitmek istiyor besiktas tan..

• quote:

Orijinalden alıntı: syhgül

Takımın en iyi cenk di
    Beşiktaş fazla kırılgan herkse olumsuzluğa düşüyo bi maçla

Cenk e kaleci diyen, Pektemek e de golcü der. bizim çilemiz de 6 yıldır devam eder. ömrümü yedi bunlar.
    keşke Holosko kalsaydı, hiç olmazsa çirkin değil. bi de bedavaya oynardı.
    40 yaşıma geliyorum, Nartallo ları, Bako ları, Fevzi leri, Erkan ları gördüm, BJK de hatırlayabildiğim en kötü oyuncunun artık Pektemek olduğuna eminim. resmen gözümden kan geldi bunu seyrederken.
    bu kadar önemli maça adam dinlendiren Bilic i de bilmemne yapayım...
    Tolgay ın maçıydı resmen, adamı 65 e kadar almadı ya.
    kalede Cenk varsa mağlupsun, kaçarın yok. Necip in gol olduktan sonra bi bakışı var Cenk e, herşeyi anlatıyor. "sıvadın yine" diye. bazı insanlar futbolcu değil, ve bu meret çok çalışmakla falan da olmuyor, illa bunu adam yapacam demenin mantığı yok.
    tek şansımız derbi özürlü bu takımın derbilere kadar puan farkını 5 e falan çıkarıp öyle çıkmaktı.gitti şampiyonluk.
    Perşembe de Avrupa kapanacak, Liverpool gibi düz bi takım bile zorlanmadan 1-2 atar, eleme pozisyonuna hiç yaklaştırmaz bizi.
    Demba Ba, sen de ne angutmuşsun be ısınırken kendini sakatlayıp, şampiyonluktan ettin bizi...
    Cenk neredeydi, onu da anlamadı bu kardeşiniz...
    hiç olmazsa bu kadar top ezmezdi. bi istatistik olsa keşke Pektemek top kaybı kaç acaba? kendi rekorlarını kırmıştır yine sümsük...

• Yazık oldu bjk ye , bir Galatasaraylı olarak bu sene Beşiktaş in şampiyon olmasını istiyorum

• Cenk e laf edenler futboldan anlamiyor..3 tane 100 de 100 topu cikardi cenk..asil sorun hucumda..

• quote:

Orijinalden alıntı: baxu

quote:

Orijinalden alıntı: syhgül

Takımın en iyi cenk di
    Beşiktaş fazla kırılgan herkse olumsuzluğa düşüyo bi maçla

Cenk e kaleci diyen, Pektemek e de golcü der. bizim çilemiz de 6 yıldır devam eder. ömrümü yedi bunlar.
    keşke Holosko kalsaydı, hiç olmazsa çirkin değil. bi de bedavaya oynardı.
    40 yaşıma geliyorum, Nartallo ları, Bako ları, Fevzi leri, Erkan ları gördüm, BJK de hatırlayabildiğim en kötü oyuncunun artık Pektemek olduğuna eminim. resmen gözümden kan geldi bunu seyrederken.
    bu kadar önemli maça adam dinlendiren Bilic i de bilmemne yapayım...
    Tolgay ın maçıydı resmen, adamı 65 e kadar almadı ya.
    kalede Cenk varsa mağlupsun, kaçarın yok. Necip in gol olduktan sonra bi bakışı var Cenk e, herşeyi anlatıyor. "sıvadın yine" diye. bazı insanlar futbolcu değil, ve bu meret çok çalışmakla falan da olmuyor, illa bunu adam yapacam demenin mantığı yok.
    tek şansımız derbi özürlü bu takımın derbilere kadar puan farkını 5 e falan çıkarıp öyle çıkmaktı.gitti şampiyonluk.
    Perşembe de Avrupa kapanacak, Liverpool gibi düz bi takım bile zorlanmadan 1-2 atar, eleme pozisyonuna hiç yaklaştırmaz bizi.
    Demba Ba, sen de ne angutmuşsun be ısınırken kendini sakatlayıp, şampiyonluktan ettin bizi...
    Cenk neredeydi, onu da anlamadı bu kardeşiniz...
    hiç olmazsa bu kadar top ezmezdi. bi istatistik olsa keşke Pektemek top kaybı kaç acaba? kendi rekorlarını kırmıştır yine sümsük...

Hocam barut gibisin içindekilerini dışa vurmuşsun ama emin ol anlıyorum seni. Bir gs li olarak en az senin kadar cildirdim ve üzüldüm bu sene gönlüm bjk den yana . Ins siz şampiyon olursunuz.

Not : aşırı ve fanatik bir Galatasaraylı olduğum halde bu sene bjk nin şampiyon olmasını istiyorum

• Beşiktaşlı arkadaşlarım biliç dün bir kez daha intihar etti. Bir insan kaç kez intihar eder Allah aşkına öl de kurtulalım. Adam kendi piyasasını oluşturmak için avrupa maçlarına as kadro ile çıkıyor olan lige yedeklerle olan beşiktaşıma oluyor. Allah seni bildiği gibi yapsın Piliç efendi.
  • baxu B kullanıcısına yanıt
    Cenke lafım olmaz velakin pektemek konusunda sonuna kadar haklısın
    Bu pektemek topçu falan değil topçuda olamaz
    Bir insanın kendini durmadan sakatlamadı için bu kadar sakar olabilir
    Ancak adamda topa girme konusunda tayming sıfır hiç kendini
    Kollamıyor
    Alex gerçekten o kadar sene o kadar maç oynadı kolay kolay
    Sakatlandığını hiç görmedim adamın ya oysa sakatlanmaya tekme
    Yemeğe en müsait futbolcu stili vardı adamın amma akıllıydı
    Ayağına top gelmeden ne yapacağını bilip hemen uyguluyordu
    Dolayısıyla darbelerdende uzak kalıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charisma10

Cenk e laf edenler futboldan anlamiyor..3 tane 100 de 100 topu cikardi cenk..asil sorun hucumda..

arkadaşım benim futbol bilgimi Cenk üzerinden mi ölçeceksin? istersen geç kaleye 5 penaltı çekem sana.
    olmayan pozisyonda yumurtladıktan sonra, kurtarsa ne olur. moralini bozmuşsun herkesin. o golü yedikten sonra Pektemek li BJK 2 gol atacak de mi?
    kurtardığı pozisyonlarda da kendi suratını korudu başka bi şey değil. sekip direkten dışarı çıktı şansına.
    bi sıkımlık canı var bizim takımın, onu da bi Motta götürüyo, bi Cenk, bi Cüneyt Çakır.
    Cenk in ne olduğunu bir tek bu maça göre de söylemiyorum. adam öküz geldi öküz gidecek...Balotelli ye sataşıyo penaltıdan önce, kendini Buffon falan gibi karizma sanıyo salak, Balotelli sinek mi var la diye arkasını dönüp bakmadı buna. elinden kaçırdığı toplara bak, youtube da klibi vardı.
    BJK li olarak kaleciden tek istediğim var, yenecek golü ye, mucizeler çıkarma, ama yenmeyecek golü de yeme. benim sağlığımı bozuyo bu hatalar.
    Fevzi nin GS maçında Halilagiç den gelen geri pasa ıskası gibi şampiyonluk kaybettikten sonra sanırım hak verecektir herkes.
    her şey bi yana her pazar aynı işkence amk, bi rahat maç kazanamayan şampiyon mu olur? küme düşen,orta sıradaki,2.lig dekiler, hiçbirini yenemiyo rahat rahat...
    kendinizi kandırmayın, bizden bi cacık olmaz. beğenmediğimiz FB her hafta öyle yada böyle bi sürü gol atıyo. GS sadece iyi oynayan takımlara puan kaybediyo.
    bi de bize bak. Konya,Rize, Mersin, Bursa, Kayseri (kupa) maçlarını hatırlayın. adama çocuğunu kestirir la bu takım.
    son olarak, içimde kalmasın Pektemek i iyi hacılamış Cavcav...

• Pektemek'e yüklenmeyin bence. Eskişehir'in 5-4-1 taktiğinde tek başına isterse Cristiano Ronaldo olsun yine etkisizleşirdi. Bence burada en büyük suçlu Bilic'tir. Sistem hataları ve yanlış kararlarla takımı kısır döngüye sokuyor. Halbuki benim hayran kaldığım ligimizin en iyi agresif ortasaha ikilisi olan Atiba + Veli'ye sahip. Bu ikili Galatasaray'da olsa ŞL'de motor olmazdık mesela. Liverpool bu hafta Southampton gibi ligin en kapalı takımını deplasmanda yenmiş olabilir ancak Beşiktaş turu geçebilecek kapasite bir takım. Liverpool defansif bir dizilimle sahaya çıkacaktır muhtemelen ve Bilic umarım dünkü gibi bir taktik hatası yaparak takımı kısırlaştırmaz. En azından bekleri ortasahaya yakın tutmalı ve hücum organizasyonlarında daha kalabalık yer almalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baxu

quote:

Orijinalden alıntı: charisma10

Cenk e laf edenler futboldan anlamiyor..3 tane 100 de 100 topu cikardi cenk..asil sorun hucumda..

arkadaşım benim futbol bilgimi Cenk üzerinden mi ölçeceksin? istersen geç kaleye 5 penaltı çekem sana.
    olmayan pozisyonda yumurtladıktan sonra, kurtarsa ne olur. moralini bozmuşsun herkesin. o golü yedikten sonra Pektemek li BJK 2 gol atacak de mi?
    kurtardığı pozisyonlarda da kendi suratını korudu başka bi şey değil. sekip direkten dışarı çıktı şansına.
    bi sıkımlık canı var bizim takımın, onu da bi Motta götürüyo, bi Cenk, bi Cüneyt Çakır.
    Cenk in ne olduğunu bir tek bu maça göre de söylemiyorum. adam öküz geldi öküz gidecek...Balotelli ye sataşıyo penaltıdan önce, kendini Buffon falan gibi karizma sanıyo salak, Balotelli sinek mi var la diye arkasını dönüp bakmadı buna. elinden kaçırdığı toplara bak, youtube da klibi vardı.
    BJK li olarak kaleciden tek istediğim var, yenecek golü ye, mucizeler çıkarma, ama yenmeyecek golü de yeme. benim sağlığımı bozuyo bu hatalar.
    Fevzi nin GS maçında Halilagiç den gelen geri pasa ıskası gibi şampiyonluk kaybettikten sonra sanırım hak verecektir herkes.
    her şey bi yana her pazar aynı işkence amk, bi rahat maç kazanamayan şampiyon mu olur? küme düşen,orta sıradaki,2.lig dekiler, hiçbirini yenemiyo rahat rahat...
    kendinizi kandırmayın, bizden bi cacık olmaz. beğenmediğimiz FB her hafta öyle yada böyle bi sürü gol atıyo. GS sadece iyi oynayan takımlara puan kaybediyo.
    bi de bize bak. Konya,Rize, Mersin, Bursa, Kayseri (kupa) maçlarını hatırlayın. adama çocuğunu kestirir la bu takım.
    son olarak, içimde kalmasın Pektemek i iyi hacılamış Cavcav...

Neymis moral bozulmusmus..sen gs gibi 2 gol 3 gol atacaksin..her mac gol yiyor muslera takimin morali bozuluyormu birakin bu isleri..cenk iyi kalecidir..

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.