Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu | 21.Hafta | Eskişehirspor - Beşiktaş | 22.02.2015 | 19:00 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
621
Cevap
2
Favori
11.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Pektemek'e yüklenmeyin bence. Eskişehir'in 5-4-1 taktiğinde tek başına isterse Cristiano Ronaldo olsun yine etkisizleşirdi. Bence burada en büyük suçlu Bilic'tir. Sistem hataları ve yanlış kararlarla takımı kısır döngüye sokuyor. Halbuki benim hayran kaldığım ligimizin en iyi agresif ortasaha ikilisi olan Atiba + Veli'ye sahip. Bu ikili Galatasaray'da olsa ŞL'de motor olmazdık mesela. Liverpool bu hafta Southampton gibi ligin en kapalı takımını deplasmanda yenmiş olabilir ancak Beşiktaş turu geçebilecek kapasite bir takım. Liverpool defansif bir dizilimle sahaya çıkacaktır muhtemelen ve Bilic umarım dünkü gibi bir taktik hatası yaparak takımı kısırlaştırmaz. En azından bekleri ortasahaya yakın tutmalı ve hücum organizasyonlarında daha kalabalık yer almalı diye düşünüyorum.

Dostum zaten Beşiktaş'in en büyük zaafi hücum da cogalamamak. Ayrica pektemeke yüklenmeyin demissin ama benim bu adama daha tahammülüm kalmadi. Tamam talihsizlikler yaşadı, sürekli sakatlandı,bir türlü formunu tutturamadi ama 2 senedir kendine gelmeye çalışıyor. Adam gol atamiyor gol. Sivokun ondan fazla golü var. Stoper Sivok'un. Besiktaş'in forveti iyi ise, Beşiktaş takim olarakta iyi oluyor. Bu yillardan beri böyle. Sonuç olarak kötü bi yenilgiydi. Gene de ümitsizliğe kapilmamak gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Pektemek'e yüklenmeyin bence. Eskişehir'in 5-4-1 taktiğinde tek başına isterse Cristiano Ronaldo olsun yine etkisizleşirdi. Bence burada en büyük suçlu Bilic'tir. Sistem hataları ve yanlış kararlarla takımı kısır döngüye sokuyor. Halbuki benim hayran kaldığım ligimizin en iyi agresif ortasaha ikilisi olan Atiba + Veli'ye sahip. Bu ikili Galatasaray'da olsa ŞL'de motor olmazdık mesela. Liverpool bu hafta Southampton gibi ligin en kapalı takımını deplasmanda yenmiş olabilir ancak Beşiktaş turu geçebilecek kapasite bir takım. Liverpool defansif bir dizilimle sahaya çıkacaktır muhtemelen ve Bilic umarım dünkü gibi bir taktik hatası yaparak takımı kısırlaştırmaz. En azından bekleri ortasahaya yakın tutmalı ve hücum organizasyonlarında daha kalabalık yer almalı diye düşünüyorum.

Veli-Atiba konusunda haklısın güzel kardeşim. Veli ye mesela çoğu kişi kazma falan diyo ama adamın görevi oyun kurmak değil, oyun bozmak. bunu da çok iyi yapıyor.
    amma Pektemek konusunda kusura bakma. ben yaptığım yorumlarda hiç bir zaman tek maça göre yorum yapmıyorum. bu sümsüğü 4-5 yıldır çekiyoruz, her sene yok çok iyi olacak, yok çok şanssız falan. bi de karakteri düzgün, gece hayatı falan yok diye bunları sevdirmeye çalışıyolar. Cenk de öyle.
    BJK deneme tahtası mı amk. gitsinler başka yerde futbolcu olsunlar ondan sonra bize gelsinler. olamayan da gelmesin, istemezük.

• Bi takımın forveti Pektemek ise o takımın galip gelmesi imkansızdır.

• Ya beyler Allah aşkına bırakın faso fisoyu.

Her çıkışın bir inişi var eyvallah ama biz direkt kafa üstü çakılıyoruz her defasında.

Ben şimdi Liverpool maçını hiç düşünemiyorum abi.

Necip mi oynayacak stoper olarak, Atınç mı ? Her ikisi de berbat..

Forvette kim oynayacak? Demba ba dışında adam yok.

Artık bu takımdan gitmesi gereken net iki oyuncu var. Biri Pektemek diğeri ise Oğuzhan. Mustafa'nın sakatlanma konusundaki hünerini forvet olarak değerlendirme çabası olsa adam şimdi Messi ile kapışırdı herhalde. Sinirden gülüyorum vallahi.

Hele Oğuzhan, sanki çok iyi oynuyordu da Sosa formayı kapınca takıma küsmüş gibi. Her ayağına top geldiğinde insanın içi daralıyor yahu.

Özetle işler iyiye gitmiyor beyler. Bu hafta Liverpool karşısında iyi oynayan değil Allah kitap aşkına bodozlama saldıracak tipik bir Türk takımı göreceğiz ve sonuç hüsran olacak ki umarım yanılırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Dostum zaten Beşiktaş'in en büyük zaafi hücum da cogalamamak. Ayrica pektemeke yüklenmeyin demissin ama benim bu adama daha tahammülüm kalmadi. Tamam talihsizlikler yaşadı, sürekli sakatlandı,bir türlü formunu tutturamadi ama 2 senedir kendine gelmeye çalışıyor. Adam gol atamiyor gol. Sivokun ondan fazla golü var. Stoper Sivok'un. Besiktaş'in forveti iyi ise, Beşiktaş takim olarakta iyi oluyor. Bu yillardan beri böyle. Sonuç olarak kötü bi yenilgiydi. Gene de ümitsizliğe kapilmamak gerek.

Bizim yetenekli diye düşündüğümüz kişilere bakış açımız biraz farklı. Yetenekli dediğimiz futbolcunun tek başına Gladyatör kesilmesini ve takımı sırtlamasını bekliyoruz. Üstelik bu sorumluluğu ona çok erken yaşlarda vermeye kalkışıyoruz. Halbuki yetenekli bir futbolcunun yetişmesi ve oturması için takımının sistemli, kadrosu oturmuş ve takım olarak düzgün bir seyir çizmesi gerekiyor. Pektemek değil isterse Messi gelsin tek başına ne yapabilir ki?

Benim demek istediğim futbol bir takım oyunu ve bu oyunda parlayan yeni yüzler görebilmemiz için önce omurgamızın çalışan, sağlam bir vaziyette kurulması gerekiyor. Pektemek'in mesela Fenerbahçe'de çok daha fazla iş yapacağına eminim. Kuyt yerine bugün koysan birkaç haftada adapte olur ve çatır çatır oynar. Ancak Beşiktaş'ın sistem tercihleri nedeniyle balon olup patlıyor.

Yani Pektemek'ten önce ağır eleştiriyi Bilic'in alması gerekir diye düşünüyorum. Ha takımın her tarafı düzgündür, Pektemek'e verilen onca şansı hunharca katletmiştir, o zaman asın kesin hak veririm.

• EceLCrueL kullanıcısına yanıt
    bırak bırak aşırı fanatikmiş he ya :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Bizim yetenekli diye düşündüğümüz kişilere bakış açımız biraz farklı. Yetenekli dediğimiz futbolcunun tek başına Gladyatör kesilmesini ve takımı sırtlamasını bekliyoruz. Üstelik bu sorumluluğu ona çok erken yaşlarda vermeye kalkışıyoruz. Halbuki yetenekli bir futbolcunun yetişmesi ve oturması için takımının sistemli, kadrosu oturmuş ve takım olarak düzgün bir seyir çizmesi gerekiyor. Pektemek değil isterse Messi gelsin tek başına ne yapabilir ki?

Benim demek istediğim futbol bir takım oyunu ve bu oyunda parlayan yeni yüzler görebilmemiz için önce omurgamızın çalışan, sağlam bir vaziyette kurulması gerekiyor. Pektemek'in mesela Fenerbahçe'de çok daha fazla iş yapacağına eminim. Kuyt yerine bugün koysan birkaç haftada adapte olur ve çatır çatır oynar. Ancak Beşiktaş'ın sistem tercihleri nedeniyle balon olup patlıyor.

Yani Pektemek'ten önce ağır eleştiriyi Bilic'in alması gerekir diye düşünüyorum. Ha takımın her tarafı düzgündür, Pektemek'e verilen onca şansı hunharca katletmiştir, o zaman asın kesin hak veririm.

Hocam haklısın ama dunku maçı izlediysen pektemekin ne kadar çok top ezdigini göreceksin. Bu ilk de değil, verilen her şansı elinin tersiyle itiyor. Niye dem ba ba gol atiyor da pektemek atamiyor. Aralarin da dağlar kadar fark var çünkü hocam.

• Oğuzhan kendini iyice bozdu, takım tam atağa çıkacak o kadar garip paslar veriyor ki ya oyuncu alamıyor topu ya da rakibe direkt gidiyor. Başlamadan biten birçok atağın katili oldu.

Ben Bilic'e yüklenilmesine de karşıyım. Adamın sahaya çıkardığı 11 bu maçı alabilecek bir 11'di. Bugün Eskişehir küçülen bir takım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Oğuzhan kendini iyice bozdu, takım tam atağa çıkacak o kadar garip paslar veriyor ki ya oyuncu alamıyor topu ya da rakibe direkt gidiyor. Başlamadan biten birçok atağın katili oldu.

Ben Bilic'e yüklenilmesine de karşıyım. Adamın sahaya çıkardığı 11 bu maçı alabilecek bir 11'di. Bugün Eskişehir küçülen bir takım.

Küçülen takım dediğin ilk maçta da 1 puan aldı bizden. 5 puan keybettik.

• haa bi de, bu Pektemek lalesine 4 yıl için 20 milyon TL garanti para vererek Ocak ayında sözleşmesini uzatan yüce BJK yönetiminin de ellerinden öpüyor ve başarılarının devamını diliyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. herkes yönetici olamıyor işte, yöneticilik vasfı bu tip dinazorlarda bulunuyor. sen, ben anlamıyoruz belki ama bu yönetim ne kadar öngörülü ki Pektemek i 2019 a kadar kapatmış.
    artık ne lisanslı ürün alırım, ne de maça giderim. benim paramın 10 kuruşunu dahi Pektemek e ve bu yönetime helal etmiyorum.
    Hani Q7 yıllık ücretinde 500bin indirim yapınca beğenmeyip, adamı göndermiştiniz ya, bu eleman o zamanki Q7 den fazla para alıyor BJK den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverlion

bırak bırak aşırı fanatikmiş he ya :D

:D harbi diyorum ekle face den gör :D
  • EceLCrueL kullanıcısına yanıt
    gözünü seveyim ya böyle saçma şey olmaz bence bizimla değilsin :D
  • lig gitti
    tr kupası gitti
    uefa zaten gitti
  • quote:

kardeşim sana şöyle açıklık getireyim o zaman :)
    birincisi zaten profilimden bellidir aslan var gs li olduğum ;)
    ikincisi galatasaray sivası ı yendiği zaman forumda paylaştığım yazı mevcuttur..ilgili link aşağıda ;)
    http://forum.donanimhaber.com/m_102853035/mpage_11/f_//tm.htm#103027714
    üçüncüsü açık ve net olarak beni face den eklemene gerek yok isim soyisimden profilimi ve duvarımı inceleyip görebilirsin ;)
    dördüncüsü ve en önemlisi ben koyu ve çok koyu galatasaraylıyım herkesten çok hemde
    ama benim diğer fanatiklerden farkım biraz daha gerçekci gözüyle bakmam konulara...

ben eğer ki bu sene beşiktaş ın şampiyon olmasını istiyorsam , galatasarayın iyiliği için istiyorum emin ol ;)
    çünkü bu sene galatasaray malesef şampiyon olamayacak bunu hissedebiliyorum.
    galatasaray ın şampiyon olmadığı yerde bırakta beşiktaş şampiyon olsun çünkü en güçlü ve en yakın takipçi bu takım
    fenerbahçenin şampiyon olmasını istemiyorum çünkü olurlarsa 4. yıldızı takacaklar ve ben bunu asla istemiyorum
    o yüzden fener şampiyon olacağına beşiktaş olsun yada diğerleri... ama diğerlerinin olma şansı % 0 bunu herkes biliyor.
    çünkü bu sene galatasaray malesef şampiyon olamayacak, bunu üzgün ama çok üzgün biçimde dile getiriyorum...
    böyle herkeste yazamaz bil yani ;)

AMA İNŞALLAH AMA İNŞALLAH GALATASARAYIM ŞAMPİYON OLURDA BENDE YANILMIŞ OLURUM VE ÇOK SEVİNMİŞ OLURUM İNŞALLAH.....!!!!!!!!
    anladın mı içimde ki derdi dostum.. aradaki tek fark , sadece fanatik bir GS li olarak diğerlerinden daha gerçekciyim ve şeffaf konuşurum...

• ha birde tolgay meselesi var madem futbolcu dinlendiriyorsun biliç neden tolgayla başlamadın maça
    adamı trabzonun elinden aldınız ne müthiş futbolcuysa

biz buradan o zaman yazdık eloğlu iyi futbolcuyu bırakmaz neden hakan çalhanoğlu gelmiyor
    Türkiyeye çünkü adam yolun sonunda dev takımlardn birine gidecek mutlaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceLCrueL

quote:

ikincisi galatasaray sivası ı yendiği zaman forumda paylaştığım yazı mevcuttur..ilgili link aşağıda ;)
    üçüncüsü açık ve net olarak beni face den eklemene gerek yok isim soyisimden profilimi ve duvarımı inceleyip görebilirsin ;)
    dördüncüsü ve en önemlisi ben koyu ve çok koyu galatasaraylıyım herkesten çok hemde
    ama benim diğer fanatiklerden farkım biraz daha gerçekci gözüyle bakmam konulara...

ben eğer ki bu sene beşiktaş ın şampiyon olmasını istiyorsam , galatasarayın iyiliği için istiyorum emin ol ;)
    galatasaray ın şampiyon olmadığı yerde bırakta beşiktaş şampiyon olsun çünkü en güçlü ve en yakın takipçi bu takım
    fenerbahçenin şampiyon olmasını istemiyorum çünkü olurlarsa 4. yıldızı takacaklar ve ben bunu asla istemiyorum
    o yüzden fener şampiyon olacağına beşiktaş olsun yada diğerleri... ama diğerlerinin olma şansı % 0 bunu herkes biliyor.
    çünkü bu sene galatasaray malesef şampiyon olamayacak, bunu üzgün ama çok üzgün biçimde dile getiriyorum...

AMA İNŞALLAH AMA İNŞALLAH GALATASARAYIM ŞAMPİYON OLURDA BENDE YANILMIŞ OLURUM VE ÇOK SEVİNMİŞ OLURUM İNŞALLAH.....!!!!!!!!
    anladın mı içimde ki derdi dostum.. aradaki tek fark , sadece fanatik bir GS li olarak diğerlerinden daha gerçekciyim ve şeffaf konuşurum...

dostum kimse kimsenin nekadar galatasaraylı oldugunu sorgulayamaz bilirsin bunu renktaş olarak biz olucaz bu sene raht ol sadece mart ı bekle ben yazacam sana ;)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EceLCrueL

quote:

dostum kimse kimsenin nekadar galatasaraylı oldugunu sorgulayamaz bilirsin bunu renktaş olarak biz olucaz bu sene raht ol sadece mart ı bekle ben yazacam sana ;)

yok dostum ben kimseyi sorgulamıyorum kimseden de üstün olduğumu söylemiyorum sadece iyi bir galatasaraylıyım bunu söylemek istedim
    inşallah sen haklı çıkarsın... ;)

• baxu B kullanıcısına yanıt
    Cenk 1 hata yaptı diye yine harcamaya başladınız. Bu çocuk senede 5 maça çıkıyor en fazla. Bırakalım da bu 5 maçta 1 hata yapsın. Tolga neler neler yaptı 2 sezondur keşke ona da bu kadar katı olsanız. Emin olun dün Tolga olsaydı kalede bu maç minimum 4 olurdu. Tamam çocuk hatalı gol yedi. Peki Ersan o pozisyonda koşmayı kesmese adamıyla koşsa seken topa o gol olur muydu ? Hayır.
    Necip ve Pektemek varken Cenk'e yüklenmek ilk bence yanlış dostum. Cenk bu iki dangalak kadar maç oynasa şuan Avrupa'daydı. Değerini bilelim sahip çıkalım.
    Tolga gibi goller yiyeceğine varsın böyle goller yesin. En azından Tolga'dan daha çok güven veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkaralar

lig gitti
    tr kupası gitti
    uefa zaten gitti

yalan oldu seba sezonu

• quote:

Orijinalden alıntı: negres_1903

Cenk 1 hata yaptı diye yine harcamaya başladınız. Bu çocuk senede 5 maça çıkıyor en fazla. Bırakalım da bu 5 maçta 1 hata yapsın. Tolga neler neler yaptı 2 sezondur keşke ona da bu kadar katı olsanız. Emin olun dün Tolga olsaydı kalede bu maç minimum 4 olurdu. Tamam çocuk hatalı gol yedi. Peki Ersan o pozisyonda koşmayı kesmese adamıyla koşsa seken topa o gol olur muydu ? Hayır.
    Necip ve Pektemek varken Cenk'e yüklenmek ilk bence yanlış dostum. Cenk bu iki dangalak kadar maç oynasa şuan Avrupa'daydı. Değerini bilelim sahip çıkalım.
    Tolga gibi goller yiyeceğine varsın böyle goller yesin. En azından Tolga'dan daha çok güven veriyor.

bizim millet unutkandır, hatırlatmak gerekir,

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/72562/kendinden-cok-emin-olarak-gol-yemek-kaleci-cenk

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.