Şimdi Ara

STSL 30.Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 07 Mayıs | 19.00 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
1
Favori
18.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gcb1903

Kendi takımlarını bu kadar küçük gören " bizi bile yenemediniz ehehehe " modunda ki arkadaşları anlayamıyorum. Övüyor musunuz yeriyor musunuz belli değil.
    Ayrıca 11 kişi olsaydık olayı ne kadar saçma bir şey. Rakibin 2. gole giderken 90. dakikada kırmızı görüyorsun ve 90+4'de rakibin kendi kalesine gol atıyor hem de en aptalca şekilde ve sen çıkıp " ya 11 kişi olsaydık " diyorsun. 11 kişi değil miydin? 90. dakika da gördün kartları yani aynı maçı izlemedik mi?

Derbi nedir biraz idrak edin. 10 yaşında mısınız? Fenerbahçe Galatasaray'a karşı 6-0 kazandığı yıl bu günden daha beterdi. 6. bitirdi zaten ligi o sene. Galatasaray'da son 2 haftaya kadar şampiyonluğu kovaladı. Beşiktaş 4-3 yendiği zaman rezil bir durumdaydı.

Fenerbahçe lan Alanya değil, Adana değil, Akhisar değil, Karabük değil. Fenerbahçe'yi yenememişiz. Bundan daha doğal ne olabilir. Fenerhabçe büyüklüğünü idrak edememişsiniz siz Fenerli arkadaşlar. Real Madrid deplasmanında 1 puanı son dakika kazanan Barcelona " ahahaha yenemedi bizi bile kamiller " demez değil mi? Siz de demeyin. Fenerbahçe ülkemizin güzide ve köklü bir kulübü. Paralı piyon musunuz nedir itibarsızlaştırma kampanyası gibi resmen.

Hacı mactan önce şöyle koycaz böyle şey edecez derseniz, maç sonunda yapamadığınız şeyler yüzünden ağlamayacaksınız. Kimse burada beraberliğe sevinmiyor, 1 puan alsak ne olur almasak ne olur. Zaten her sene en az bir kere yeniyoruz sizi, kolay kolay derbilerde kaybetmiyoruz. Buradaki sevinç, sizin taraftarınızın kibirinin, görmemişliğinin sonucunda oluşan sevinç. Ben Gs li taraftarlarda bile bu kadar kibir görmedim, hayır şampiyonluklarda üstün olursunuz anlarımda, neye dayanarak bu kadar gaza geliyorsunuz 10 senede 1 şampiyon olunca? Ben o gökhan gönül ün o topu kaleden delirmiş şekilde çıkardıgını gördüm ya alın o 1 puanda sizin olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Her anlamda Beşiktaş üzerinden dönen bir derbi oldu. Attığıyla, yediğiyle, kaçırdıklarıyla hep Beşiktaş vardı sahada. Bu tip maçlarda düdük çalana kadar ne yazıkki hiçbir şey bitmiyor. Emenike haricinde pozisyonu olmayan Fenerbahçe, şambel bi topla golü attı. 9 kişi ile elde edilen bu beraberlik belki hoş ancak tabloya baktığınızda bir şey ifade etmiyor. Sadece beraberlikten para alınıyorsa kazanç odur.

90+3'e kadar oyunun tüm gerekliliğini yapan Beşiktaş'ta oyuncu değişiklikleri veya oyun üzerinden teknik heyete fatura çıkarmak anlamsız. Gole kadar mutlak üstün olan, pozisyona giren ve rakibine karşı sadece bir kez gol fırsatı veren Beşiktaş'ın es kaza gelen bir gol sebebiyle eleştirmenin fayda getirmeyceğini düşünüyorum.

Cuma gününden bu yana Başakşehir'in attığı golün stresi konuşuluyordu ancak sahada onu göremedik. Etkilenmemiş gibiydiler. Her ne kadar berabere de bitse maç, Beşiktaş'ın bu anlamda sınıfı geçtiğini söyleyebilirim. Şampiyonluk yolunda her ne kadar yara alınsa da en önemli aday ve iki puan önde olan Beşiktaş'ın önündeki haftaki mücadelesi nispeten kolay. Kazanırsa son üç haftaya yine coşku ile girebilir.

Fenerbahçe'nin puan alarak ayrılacağını düşünüyordum maçtan evvel ancak böyle bir son beklemiyordum. Pasif bir oyun, paslaşamayan oyuncu grubu ve sol bekteki İsmail faciası...

Neyse hayırlısı olsun.

• Basaksehiri zerre sevmem. Ama aklıma şimdiki federasyon başkanının Bjk başkanı iken"Kupa bizim, şampiyonluk cimbomun" demeci geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    Ben ne diyorum sen ne diyorsun.

Sizin kadar pis taraftar yok diyor birde utanmadan. Sanki Fenerbahçe taraftarı gayet ak pak temiz bir taraftar. Ben kendi tuttuğum takımın eksikliklerine de bakarım ona da yorumumu yaparım beni taraftar yapan da bu zaten. Birde gelmiş iki kişi eksik bir takımı yenemediniz diyorsun. Allah aşkına soruyorum nasıl bu kadar güzel avutabiliyorsunuz kendinizi. Sadece bir kaç dakika iki kişi eksik oynarken tüm maç eksikmiş gibi nasıl davranabiliyorsunuz?

Gerçekten hayret

Siz böyle holigan holigan saldırgan saldırgan konuşmaya devam edin. Size yakışan da bu zaten.

Beşiktaş küçük maçların takımı da fenerbahçe de o takımlarla maç yapıyor. Çok iyi bir oyunu olsaydı şuanda 1. Fenerbahçe olurdu.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    hocam ben galatasarayliyim ve dediklerinize harfiyen katiliyorum. siz tt arenada o oyunla 1-0 yendikten sonra e atamayana atarlar boyle kapali oynayan takima karsi buldun mu atacaksin dedim. ayni sey bunun icin de gecerli ve burada durum cok daha farkli. galatasaray 1-0dan sonra skora yatmamisti ama besiktas cok gereksiz bir sekilde skora yatma geregi hissetti. yapacak bi sey yok atamayana atarlar. tek basarisi FT'in kurdugu kadroyla ve balli kurayla dunya 3.su olmus her macta ariza cikaran kufurler eden mac sonunda da aglayan senol gunese iyi oldu.
  • Ulan siz beşiktaşlı olmanın gururunu nereden bileceksiniz? Geçin dalganızı nasılsa şampiyon olunca 1 yıl boyunca biz güleceğiz en fazla 3-4 gün daha gülersiniz.

Fenerliler niye gülüyor anlamıyorum tr'de 2 büyük takım var. En büyüğü beşiktaş 2.ci artık galatasaray, büyük takım bile değil fb.
  • Bu durum aslında ağlanacak halinize gülmeniz durumu. Koskoca Fenerbahçe 110 yıllık rakibini daha önce 120 küsür kere yendiği 100 küsür kere berabere kaldığı en eski rakibinden 1 puan aldı diye bu kadar delicesine sevinecek duruma düştüyse ben biraz Türk futbolu için üzülürüm.

Sözlüklerde Beşiktaş'a döşeyeceğimiz boru diye başlıklar açan Yeni Malatya taraftarları sanırım.

Aslında siz de gayet iyi biliyorsunuz ki Bjk Fb ya da diğer bütün derbilerde alınacak her türlü sonuç normaldir. Ama Beşiktaş 3 yıldır rencide edici şekilde üstün olduğu için bir aşağılık kompleksi oluşmuş sizde. Hakaret için demiyorum ama maalesef bu gerçek. Ben hiçbir derbi görmedim ki yeneceğini iddia eden taraf olmasın. Maç öncesi Fenerli olan ne kadar arkadaşım varsa yeneceğiz yine diyordu. Doğru da diyorlar. Yenebilecek takım Fener sonuçta.

Yani ben mi gözümde büyütüyorum yoksa Fener baya baya artık sıradan bir Anadolu kulübü gibi İstanbul takımından 1 puan alınca deliler gibi sevinir mi oldu?

Gökhan ise acısı ilelebet yaşanacak bir çalım olarak önbelleğinizde canlılığını hâlâ koruyor demektir. Gökhan Fenere ilk geldi 2 yılda ki o Zico dönemlerinde ki hırsını hatırlatıyor bana. İsmail sağ bekte oynar arada siz onun hırslanmamasıyla mutlu olun.

Son olarak bu yılki şampiyonluk ile son 10 yılda 3. şampiyonluk oluyor. Fenerbahçe ise biri şaibeli 2 tanecik şampiyonlukta kalıyor. Hatırlatmak istedim. Zira bazı şeyler çok acıdır. 10 yıl sonra benim şampiyonluğum durur da senin aldığın 1 puan senin bile aklına gelmez.

Ve son olarak final four da başarılar.

• STSL 30.Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 07 Mayıs | 19.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Bu durum aslında ağlanacak halinize gülmeniz durumu. Koskoca Fenerbahçe 110 yıllık rakibini daha önce 120 küsür kere yendiği 100 küsür kere berabere kaldığı en eski rakibinden 1 puan aldı diye bu kadar delicesine sevinecek duruma düştüyse ben biraz Türk futbolu için üzülürüm.

Sözlüklerde Beşiktaş'a döşeyeceğimiz boru diye başlıklar açan Yeni Malatya taraftarları sanırım.

Aslında siz de gayet iyi biliyorsunuz ki Bjk Fb ya da diğer bütün derbilerde alınacak her türlü sonuç normaldir. Ama Beşiktaş 3 yıldır rencide edici şekilde üstün olduğu için bir aşağılık kompleksi oluşmuş sizde. Hakaret için demiyorum ama maalesef bu gerçek. Ben hiçbir derbi görmedim ki yeneceğini iddia eden taraf olmasın. Maç öncesi Fenerli olan ne kadar arkadaşım varsa yeneceğiz yine diyordu. Doğru da diyorlar. Yenebilecek takım Fener sonuçta.

Yani ben mi gözümde büyütüyorum yoksa Fener baya baya artık sıradan bir Anadolu kulübü gibi İstanbul takımından 1 puan alınca deliler gibi sevinir mi oldu?

Gökhan ise acısı ilelebet yaşanacak bir çalım olarak önbelleğinizde canlılığını hâlâ koruyor demektir. Gökhan Fenere ilk geldi 2 yılda ki o Zico dönemlerinde ki hırsını hatırlatıyor bana. İsmail sağ bekte oynar arada siz onun hırslanmamasıyla mutlu olun.

Son olarak bu yılki şampiyonluk ile son 10 yılda 3. şampiyonluk oluyor. Fenerbahçe ise biri şaibeli 2 tanecik şampiyonlukta kalıyor. Hatırlatmak istedim. Zira bazı şeyler çok acıdır. 10 yıl sonra benim şampiyonluğum durur da senin aldığın 1 puan senin bile aklına gelmez.

Ve son olarak final four da başarılar.

Şaibeli dedeiğiniz takımın kupası müzede, davayı görenler kaçak yada hapiste.

Sahi sizin o sezon kazandığınız Türkiye kupanız nerde?Şaibeli bir durum var gibi geldi bana...

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Bak koçum fenerbahçe ismini ağzına alırken bile gidip abdest alman gerekiyor öncelikle bunu bil sonrasında ise bizden eski bir klüp olmanıza rağmen bizden daha az başarısı olan bir takımsınız siz 3.yıldızı 2017 de takıyorken biz 12 13 sene önce zaten o şampiyonluk sayılarına ulaştık siz bu ligi 10. 11.sıralarda bitirirken biz bu ligde her sene şampiyonluğa oynadık. Sizin türkiyede ve avrupada gelebildiğiniz yerlerde bizim izlerimiz var biz beşiktaş beraberliğine sevinecek kadar aciz bir klüp değiliz sevincimiz tamamen sizin kendi kerizliğinizle maçı berabere bitirmenize ve sizin çıldırmanıza seviniyoruz . Sen büyütmene gerek yok sen sadece hayaller görüyorsun fenerbahçeyi bukadar küçük görerek kendinizi birşey zannediyorsunuz çünkü biz sizi eze eze çok fazla yendik ama siz bizi son yıllarda 1 kere bile eze eze yenemediniz Final fourda başarılarını söylemene gerek yok çünkü orda fenerbahçe yenilince baş sevincek olan adam sensin bu açık ve net o yüzden sen boşver bunları. Gökhan gönül konusuna gelincede herşey açık ve net şekilde karakter meselesi bazı şeyler fikret orman diyor ya bizim futbolcumuz farklı bizim futbolcumuz paraya pula önem vermez diye söyleyen adam gökhan gönüle tam olarak istediği milyon euroları veriyor.Siz istediğiniz kadar iyi olun biz sizi hertürlü yeneriz yeniyoruz da zaten en iyi yıllarınızda bile yendik halada yeniyoruz (bknz. Türkiye kupası Çeyrek Finali ) son olarakta şunu söyliyim ROBİN VAN PERSİEEEE sen anlarsın

• bugralioglu kullanıcısına yanıt
    Beyler kudurabilirsiniz, şampiyon belli :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugralioglu

Bak koçum fenerbahçe ismini ağzına alırken bile gidip abdest alman gerekiyor öncelikle bunu bil sonrasında ise bizden eski bir klüp olmanıza rağmen bizden daha az başarısı olan bir takımsınız siz 3.yıldızı 2017 de takıyorken biz 12 13 sene önce zaten o şampiyonluk sayılarına ulaştık siz bu ligi 10. 11.sıralarda bitirirken biz bu ligde her sene şampiyonluğa oynadık. Sizin türkiyede ve avrupada gelebildiğiniz yerlerde bizim izlerimiz var biz beşiktaş beraberliğine sevinecek kadar aciz bir klüp değiliz sevincimiz tamamen sizin kendi kerizliğinizle maçı berabere bitirmenize ve sizin çıldırmanıza seviniyoruz . Sen büyütmene gerek yok sen sadece hayaller görüyorsun fenerbahçeyi bukadar küçük görerek kendinizi birşey zannediyorsunuz çünkü biz sizi eze eze çok fazla yendik ama siz bizi son yıllarda 1 kere bile eze eze yenemediniz Final fourda başarılarını söylemene gerek yok çünkü orda fenerbahçe yenilince baş sevincek olan adam sensin bu açık ve net o yüzden sen boşver bunları. Gökhan gönül konusuna gelincede herşey açık ve net şekilde karakter meselesi bazı şeyler fikret orman diyor ya bizim futbolcumuz farklı bizim futbolcumuz paraya pula önem vermez diye söyleyen adam gökhan gönüle tam olarak istediği milyon euroları veriyor.Siz istediğiniz kadar iyi olun biz sizi hertürlü yeneriz yeniyoruz da zaten en iyi yıllarınızda bile yendik halada yeniyoruz (bknz. Türkiye kupası Çeyrek Finali ) son olarakta şunu söyliyim ROBİN VAN PERSİEEEE sen anlarsın

Gökhan GÖNÜL'ün Beşiktaş'tan aldığı ücretin fenerbahçede aldığından daha az olduğunu hala kabullenmek istemeyen fenerli seyirci "temsili değil gerçek" :D bir de her türlü yeneriz diyorsun kendi kalemize golü de biz atıyoruz berabere kalıyoruz her türlü yenemiyorsun mantıken :)

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Bende katılıyorum size hocam. Mesela o gün Tudor çıkıp, "FB top oynamadı, FB zaten hep defansa çekilip gol arıyor" Vs. gibi şeyler söyledi mi ? Söylemedi. Birde şu var. TT arena GS-BJK maci. BJK pozisyona filan giremedi o gün. Sansa defansa çarpıp giren bir gol attı. Yine çıkıp Tudor "BJK top oynamadı" dedi mi ? Senolun bu tarz açıklamaları tamamen kompleksinden geliyor. Biz iyi oynamadık evet. Zaten onu kabul ediyorum. İyi top oynayamiyoruz. Ama sende gelip 2-3 yapamıyorsan skoru bu kadar ağlamaya gerek yok. Sürekli ortamı germeye çalışan bir Güneş ve onun çakma maestorsu Oğuzhan oluyor bu maçlarda.

Baldan bahseden takım açsın Lyon maçına baksın. Lyonun iki maçta 6 topları direkten döndü. Kendi beceriksizliklerini ve ballarını unutup millete laf etmeyi bıraksın artık Şenol.

• Beşiktaşlıların anlamadığı şey biz 1 puan aldık diye sevinmiyoruz.Durum 1-0 iken ana bacı küfür eden, şampiyonluk şarkıları söyleyen 40.000 taraftarınızı sahada aslan yürekli 9 kişi ile susturdugumuz için seviniyoruz.Golden sonra Fenerbahçe taraftarının sessizlik eşliğinde Fenerbahçe adamın sesleri her şeyi özetliyor aslında.

Beşiktaşlı oyuncuların yüzündeki çaresizliğe,hayal kırıklığına seviniyoruz.$$77nin topu dikip kendini paralamasına seviniyoruz.

Son olarak kibirli,egoist,görmemiş Beşiktaş taraftarını mosmor ettiğimiz için seviniyoruz.

Yoksa 1 puan alsak ne olacak almasak ne olacak.Hadi selametle ...

• bugralioglu kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bana aslanım, koçum, ceylanım, kralım gibi hitap etmeyi bırak.

Senin seviyen bu. Okuduğunu anlama seviyen de belli. Eğitim seviyeni yazdığın yazı ile belirliyorsun zaten. Fenerbahçe senin kadar zavallı ve ......... Taraftarla küçülemeyecek kadar büyük. Basketbolunu da izlerim misler gibi. Sen zavallısın. Fenerli olduğun için değil sen olduğun için. Büyük resmi de görürsün.

Tinerci tayfadansınız işte. Her yerdesiniz. Pislik yapan, hır gür çıkaran, anarşiden beslenen, küfreden, yakıp yıkan taraftar. Taraftar değilsiniz holigansınız siz. Ben seni muhatap alıyorsam sana bir lütuf. İlk okul mezunu, kendini eğitememiş, iki cümleyi düzgün yazamayan bir tipsin hepi topu.

O yüzden yazdıklarımı dikkatli oku belki bir iki kelime kaparsın.

Ne yazarsan yaz daha cevap da yok sana. Sen gibi insanlarla konuşmak yerine gidip boş odaya konuşurum daha iyi.

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Ikinca maçta 2 tane döndü ki bir tanesi son dakikadaydı. Sonraki tur 4-5 yedi bir de lyon

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Lyon BJK turunu geçen final oynayıp kupayı alacak kalitede hocam demeyin öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Ulan siz beşiktaşlı olmanın gururunu nereden bileceksiniz? Geçin dalganızı nasılsa şampiyon olunca 1 yıl boyunca biz güleceğiz en fazla 3-4 gün daha gülersiniz.

Fenerliler niye gülüyor anlamıyorum tr'de 2 büyük takım var. En büyüğü beşiktaş 2.ci artık galatasaray, büyük takım bile değil fb.

Ne kadar boş ve sinirle yazılmış bir yorum. Yıllarca Efes Pilsen, şimdi de Yakın Doğu Üniv. taraftarı olanlar mı büyük

• fener şu defans kurgusunu korusun,forvete ve ortasahaya 3-4 iyi transfer yapsın seneye şampiyon rahat olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugralioglu

2005ten bu yana derbilerde iyi olan sizlersiniz. ondan önce ki maçlara bakarsan sizi havada karada deniz de çölde her alanda yendiğimizi de bilirsin.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.