Şimdi Ara

STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00 (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
3
Favori
14.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 - 3 mesajda gördüm ALMAN MİLLİ TAKIM SANTRAFORU MARİO GOMEZ ile mister ön direk rvp yi aynı cümle içinde falan yazmışsınız..

Yani kıyaslamamışsınız zaten herkes haddini bilmiş o güzel ama aynı cümlede de kullanmayın kardeşim..

Birisi Alman milli takım santraforu.. Türkiye ligi için olabilecek en uç seviye Beşiktaş'ta oynuyor şu an..

Bunu fb anca amatör branşlarda yapar yok işte kadın basketbolcuymuş da çok ünlüymüş falan ya da katar vaktini de geçmiş avrupa elemelerinde ilk 3 e giremeyen çöpleri falan toplar, 10 sene önce iyiymiş vs diye avutur kendini..

Lig tarihimizin gelmiş geçmiş en büyük yabancı santraforu ALMAN MİLLİ TAKIM SANTRAFORU MARİO GOMEZ dir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

quote:

Orijinalden alıntı: Cesi1903

2 - 3 mesajda gördüm ALMAN MİLLİ TAKIM SANTRAFORU MARİO GOMEZ ile mister ön direk rvp yi aynı cümle içinde falan yazmışsınız..

Yani kıyaslamamışsınız zaten herkes haddini bilmiş o güzel ama aynı cümlede de kullanmayın kardeşim..

Birisi Alman milli takım santraforu.. Türkiye ligi için olabilecek en uç seviye Beşiktaş'ta oynuyor şu an..

Bunu fb anca amatör branşlarda yapar yok işte kadın basketbolcuymuş da çok ünlüymüş falan ya da katar vaktini de geçmiş avrupa elemelerinde ilk 3 e giremeyen çöpleri falan toplar, 10 sene önce iyiymiş vs diye avutur kendini..

Lig tarihimizin gelmiş geçmiş en büyük yabancı santraforu ALMAN MİLLİ TAKIM SANTRAFORU MARİO GOMEZ dir..

.
    Bu mesaja eklenen görseller:

STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00 STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00

Lazım tabi

STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00 STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00

• Gökhan gönül yaşı itibariyle Beşiktaş'ta uzun süre oynayamaz, zaten sürekli sakatlanıyor..

Ancak şu yapılabilir, gökhan öncelikle fanatik Beşiktaşlı, bunu herkes bilir.. aynı zamanda fenerin de 2-3 iyi futbolcusundan biri..

feneri zayıflatmak için para verilip yedek olarak Beşiktaş'a alınabilir..

Ama bize CL için daha iyisi ve istikrarlısı gerek.. Senede 35 maç oynayacak bi yıldız almalıyız..

Zaten vodafone Arena dünyanın en süper stadı, bu statta her futbolcu oynatılmamalı

Bu arada bursa maçı için 450.000 bilet başvurusu olmuş, fenerin tüm sene iç saha maçlarına gelen seyirci sayısından fazla lan

• Tiner konusunu şöyle değerlendirmek lazım. Taraftarlar birbirlerine takılmak veya hakaret etmek için sıfat takarlar. Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı ve takımları için şikeci diyor. Ama Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı Beşiktaş için söyleyecek bir şey bulamıyor. Tinerci olmak şikeci olmaktan iyidir.
    Arkadaşlar şike hırsızlıktır ahlaksızlıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Tiner konusunu şöyle değerlendirmek lazım. Taraftarlar birbirlerine takılmak veya hakaret etmek için sıfat takarlar. Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı ve takımları için şikeci diyor. Ama Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı Beşiktaş için söyleyecek bir şey bulamıyor. Tinerci olmak şikeci olmaktan iyidir.

Zengin taraftarların stada gelirken arabalarıyla gelmesinden kaynaklanan " Arabalılar " lafını çevirip, " arabacılar " sıfatını takmaya çalışan da hep aynı zihniyet zaten.

Bunlardan adam olmaz !

Beşiktaş ve Çarşı, Hırsızlara, Ahlaksızlara KARŞI !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re-Atum

quote:

Tiner konusunu şöyle değerlendirmek lazım. Taraftarlar birbirlerine takılmak veya hakaret etmek için sıfat takarlar. Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı ve takımları için şikeci diyor. Ama Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı Beşiktaş için söyleyecek bir şey bulamıyor. Tinerci olmak şikeci olmaktan iyidir.

Zengin taraftarların stada gelirken arabalarıyla gelmesinden kaynaklanan " Arabalılar " lafını çevirip, " arabacılar " sıfatını takmaya çalışan da hep aynı zihniyet zaten.

Bunlardan adam olmaz !

Bende arabayla gidiyorum ama zengin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Apewabce

quote:

quote:

Bunlardan adam olmaz !

Heee..

Senin hizmetçilerin de fakir..

Şoförlerin de fakir..

Hatta ahçıların bile fakir...

Arabası olan fakir mi ?

benzin alacak kadar paran varsa bu devirde, ya yandaşsın, yada sırdaş...

"
    suleyman seba şoyle der: "o laf esasında 'arabacı takımı' değil, 'arabalıların takımı'dır. arabalılar denirmiş. çünkü beşiktaş'ın saray'la bağlantısı varmış. ve o zamanlarda, spor yapmaya özenenler fayton arabalarıyla antrenman yapmaya giderlermiş."

https://eksisozluk.com/arabaci-takimi--262531

https://tr.instela.com/arabaci-takimi--350101

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunlardan adam olmaz !

Heee..

Şoförlerin de fakir..

Arabası olan fakir mi ?

"
    suleyman seba şoyle der: "o laf esasında 'arabacı takımı' değil, 'arabalıların takımı'dır. arabalılar denirmiş. çünkü beşiktaş'ın saray'la bağlantısı varmış. ve o zamanlarda, spor yapmaya özenenler fayton arabalarıyla antrenman yapmaya giderlermiş."

Valla memurum hatta öğretmenim arabayla gidiyorum yanıma ufak kızımıda alıyorum güle oynaya arada küfür olsada gidiyoruz çokta eğleniyoruz sizde belli bir yaşa gelince anlarsınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunlardan adam olmaz !

Heee..

Şoförlerin de fakir..

Arabası olan fakir mi ?

"

Benzin alacak paran varsa yandaş derken. Mevzu nasıl geldi buralara?

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Evet beyler simdi evlerinize dagilabilirsiniz

STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00

Yalnız Konya gümbür gümbür geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cesi1903

Alzeimer kanarya için çok vahim zaten minnacık beyni var kuşun yapma canım ya geçmiş olsun

Şöyle 10 ar 10 ar sayma merakını beğendim orta yaşlı biri için baz alıp son 25 seneye baktım..

Beşiktaş 6 kere şampiyon olmuş, fb 6+1...

Ve sen o beyninle Beşiktaş 10 yılda 1 kere sevinsin diyorsun..

Vah yavrum benim ya bak havuç suyu iç, biraz güneşe çık, lütfen kendine dikkat et sarı civcivim ya

Sabrinin 4 yaşındaki oğlu, senden daha fazla şampiyonluk gördüğüne eminim

Ayrıca birazda seviye lütfen. Karşında babanın oğlu yok.

• ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Son saniye pozisyonu eğer maç bitmedi ise hosogai ye direk kırmızı çıkmalı idi. Son adamdı. Ayrıca bir pozisyonda uçan tekme ile Atibaya daldı ve direk kırmızı almalı idi daha ilk yarıda. Faty mi ne yerde eliyle kürek gibi topà vurdu avantaj sonrası sarı kartı çıkarmadı. Say say bitmez.

• Aniveum kullanıcısına yanıt
    Sene sonu

1- Besiktas
    2- Konya
    3- Fenerbahce

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Son saniye pozisyonu eğer maç bitmedi ise hosogai ye direk kırmızı çıkmalı idi. Son adamdı. Ayrıca bir pozisyonda uçan tekme ile Atibaya daldı ve direk kırmızı almalı idi daha ilk yarıda. Faty mi ne yerde eliyle kürek gibi topà vurdu avantaj sonrası sarı kartı çıkarmadı. Say say bitmez.

Batalla ikinci sarı. Dakika 64

• Bursadan gol haberimi varmış
  • Eminim bu pozisyonu hatırlayan yok. Ligtv dahi vermedi.
    Hakemin gözü önünde.

• ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Korner uydurmus gol olmus hem de out veriyor once.yan gel yat osmana penalti vermis.bak bakalim ustteki resme batalla ceza sahasinda cekiliyor penalti.efendi gibi hakemle yendigini kabul et yok o olmus yok bu olmus ben daha dusunmeden 3 tane gole etki eden saydim.bak bakalim penalti atilmadan ceza sahasina kim girmis iptal edilmeli miymis.sag beksiz kaldik quaresmayi arkadan salladiginda atsa ki hiiii diyor tekmeyi savurdugunda biliyor atilacagini....yaz yaz bitmez....

•  STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00
  • Zobaa16 kullanıcısına yanıt
    Kardes sen kafayi yemissin
    Oncelikle
    1- 24 macta 9 rakip size karsi 10 kisi oynamis ozellikle bir belediye maci varki akillara zarar titi kendini attirmak icin elinden geleni yapti ve en sonunda penalti ve 2. Saridan attirdi kendini
    2- kac faul yapmissiniz kac kart gormussunuz hem fb hem bjk bak bunlara
    3- kac faul yapilmis rakip kac tane kirmizi ve sari almis hem fb hem bjk bak
    4- hasan aliyi (%100 kirmizi son adam ucan tekme atarak durdugu rakibini mactan bahsediyorum ) atan hakeme niye ilk yari bitene kadar mac verilmedi ? Fener puan kaybetti diyemi feneri 10 kisi birakti diyemi ?
    5- batallanin pozisyonunun resmini koymussun futbolda cekme itme gibi pozisyonlar oluyo fener besiktas macinda ilk dkk da ismail alper potuga dokunmadi faul verildi gol attiniz al sana oyuna etki eden direk hakem hatasi?
    6- emenike sivok a kafa atar sari bile cikmaz uefa kurallarina gore rakibe kafa yumruk herneyse atan veya atmaya tessebbus eden oyuncu kirmizi kartla cezalandirilir bak dikkat et tesebbus eden emenike sivok a kafa atmaya tesebbuste bulunmustr hadi bunu gectik emenike formasini cikardi sahayi terk etti bunlara ne diycen cekti itti temas var yok tartisilir ama formayi cikarcakti cikarmadi diyebilirmisin ? Adam formayi cikardi atti ve kart yok ?
    7- gelelim fasulyenin faydalarina simdi penalti pozisyonuna evetttt sosaya orda temas var bariz bir celme takmiyo ama son anda cakicakken ayagini yere basiyo ve sosanin kaval kemigine temas ediyor hafif bir darbe yapiyo zaten adama arkadan dokunursan temas edersen ki burda arkadan temas var ve ridvan dilmende dahil herkes penalti dedi birtek siz kabul etmiyosunuz ama bu pozisyon tartisilirsa ozaman fenerin aldigi penaltilar bir pozisyona bakalim sosaya arkadan temas var peki burda volkan rakibine arkadan temas yapiyo bildigin celme cakiyo rakibine ve dusuyo penalti oluyo rakibe celme cakip penalti alan ilk takim sizsiniz heralde ?

• Muslera gibi kalecimiz olsun isterdim.
    Adam tek başına takımı kurtarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.