Şimdi Ara

STSL / 28. Hafta | BEŞİKTAŞ - BURSASPOR / 11 NİSAN 2016 - 20:00 (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
3
Favori
14.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maça Ası

Bu sezon Beşiktaş'a yapılan eyyam Dolmabahçe'den Beşiktaş Çarşı'ya kadarsa Fenerbahçe lehine yapılan eyyam Beylikdüzü'nden Söğütlüçeşmeye Metrobüs hattı çeker. Burada kimse yok hakem maçı size hediye etti felan gibilerinden konuşmasın özellikle de Fenerliler hiç konuşmasın.

• Mario Gomez : 21
    RVP: 10
    Podolski: 10

RVP + Podolski + Sabri = Mario Gomez
    İşte fark bu kadar açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu resmen ağlama duvarına dönmüş Yorumları okuması çok keyifli
  • qlobaLww kullanıcısına yanıt
    Fblileri anlarim ama gslilerle beraber aglamalari

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Bursalı, Fenerli, Gs li, hatta başka yerlerde ağlayan Trabzonlular bile var. Kutsal ittifak kurmuşlar heralde FB nin şampiyonluğu için o yüzden üzülüyor olabilirler
  • qlobaLww kullanıcısına yanıt
    Göz yaşı birligi kurmuslar

• ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    80 harcarız. 70 az.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

80 harcarız. 70 az.

• quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Babası yaşında olman bir şeyi değiştirmez. Neticede Galatasaraylısın. Bu arada ankaragücü gs maçını hatırlıyorsundur. Şikeciler sizi.

Teşvik diyelim.
  • Malayaspor maçıda var he bir de Ä°stanbul maçı arifin 50 mt fen penaltı çaldığı gs gol atınca 110.dakikada hakemin maçı bitirdiÄŸi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Babası yaşında olman bir şeyi değiştirmez. Neticede Galatasaraylısın. Bu arada ankaragücü gs maçını hatırlıyorsundur. Şikeciler sizi.

Ben hatirliyorum da sen hatirlamiyorsun belli ki.Yoksa 1-0 in dahi sampiyonluga yettigini bilmemek icin sike yaparak Turkiye Kupasini kazandigini kabul edip kupayi teslim eden takimin taraftari olmak gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

Malayaspor maçıda var he bir de İstanbul maçı arifin 50 mt fen penaltı çaldığı gs gol atınca 110.dakikada hakemin maçı bitirdiği

Malatyaspor maçı var he birde İstanbul spor maçı var hani hakemin 110 dk oynattığı arifin olmayan pozisyonuna 50 metreden penaltı çalıp şampiyonluğumu çaldıkları maçlar madida nın ofsayt diye vermedikleri aydınspor maçındaki golumuz sergenin frikiğini hakem tokatın topa bakıp adamın smaç yaptığı ooooooo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ciddi anlamda gözlerine baktırması gereken tonlarca insan var. Hala eyyamcı hakem diyenler var. Bakın güzel kardeşlerim anlıyorum kuyruk acılarınız var. Hosogai ve batallanın net kırmızılarını söylemiyorsunuz.. Penaltının penaltı olmadığını söyleyen dengesiz gözleri kör insanlar var burda. Futboldan bir gram anlamıyorsunuz... Gidin kendi konularınızda ağlayın artık bunaldım ya. Adama ciddi anlamda bir temas var. Şu pozisyona bakmak istediğiniz gibi değil de, dikkatli bir şekilde baksanız anlardınız zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZERR0W

aga yanlış anlaşılma olmasın da feneri mi yendik bursayı mı çözemedim mevzuyu bursalılar bile şu fenevliler kadar laga luga yapmadı

İşin sırrı orda zaten 1 galibiyetle 3 takımı aynı anda yeniyosun 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: ZERR0W

aga yanlış anlaşılma olmasın da feneri mi yendik bursayı mı çözemedim mevzuyu bursalılar bile şu fenevliler kadar laga luga yapmadı

Önceki maç da 3-2 bittiği için dejavu oldular herhalde..
  • Satılık hakem alınır
  • celades kullanıcısına yanıt
    Sizin maç 1-0 bitse bizim maç 3-1 bitmezdi. Bizimkiler Ankara'dan 8-0 ı duyunca kasmadılar.
  • o değil de o ne stat, o ne ambiyans be kardeşim... tokiyle ülkeri üst üste koyar.. hele düşünün stat zaten açık ara en iyisi, ülkedeki tüm statlara gittim, bu apayrı birşey.. Bunun dışında içindeki taraftar da Beşiktaş taraftarı olunca yaşanan ortamı hayal edin.. 3-5 sene sonra ligin tek hakimi oluruz zaten de, asıl avrupada kupa bekliyorum..

• Rıdvan Dilmen : penaltı
    Bünyamin Gezer : penaltı
    Erman Toroğlu : penaltı
    Bilimum spor otoritesi : penaltı
    Fenerbahçeliler : penaltı değil..!

Hayır madem değil bir tane Bursasporlu oyuncu itiraz etmez mi hakeme 😂😂 Ve diyelim ki varsayalım ki penaltı değil bunu bu sezon en konuşacak takım yine Fenerbahçe, ayıptır.
    Son söz olarak Sniejder'in dediği gibi " fener ağlama"

• 17 takım + mhk + tff hepsi bize karşı birlik olmuş durumda..

Beşiktaş o kadar büyük ki hepsine karşı Tek yumruk birleşip şampiyon olacağız..

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.