Şimdi Ara

STSL 2017-2018 | Galatasaray - Kayserispor | 14 Ağustos Pazartesi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
12.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen ayağa basmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

quote:

Orijinalden alıntı: Routine

Hızlı oynayan takımı özlemişim. Bi de şu selçuk gitse

Selçük daha forma yüzü göremez şu ilk 11'den sonra

Umarım öyle olur.

Nasıl masum masum bakıyordu kulubeden

• bu sene şampiyon galatasaray olur biz de aykuta sövmeye devam ederiz şu anki tablo bunu gösteriyo
  • Bir Fenerli olarak imrenerek izliyorum. Helali hoş olsun, cillop gibi takım olmuşsunuz. Şu Gomis tam Fener'in ihtiyacı olan oyuncu ama yok bizim kalın kafalı yönetim ve bazı onların sevicileri olan taraftarlar anlamıyorlar, giderler sakat adam alırlar, nerede defansif, düz ve yeteneği kısıtlı adam varsa toplarlar takıma. Yazıklar olsun Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman gibilerine, yeter be!
  • rody yoruldu bile
  • Bruma olcakti Rodriges yerine birde
  • Yasin ve Selçuk olmadan Galatasaray ne kadar güzelmiş la
  • Rodrigez yerine Feghouli ve Linnes yerine de Asamoah gelirse dehşet olur dehşet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

Bir Fenerli olarak imrenerek izliyorum. Helali hoş olsun, cillop gibi takım olmuşsunuz. Şu Gomis tam Fener'in ihtiyacı olan oyuncu ama yok bizim kalın kafalı yönetim ve bazı onların sevicileri olan taraftarlar anlamıyorlar, giderler sakat adam alırlar, nerede defansif, düz ve yeteneği kısıtlı adam varsa toplarlar takıma. Yazıklar olsun Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman gibilerine, yeter be!

Dostum gomisi fenerde beşiktaşta istedi.İlk seçenekleriydi. Gomis kendisi söyledi 4 takım istedi diye. Gs,bjk,fb,marsilya

• Zaten bizim ligde oyuncular direk 4 büyüklere öneriliyor tek takıma önerme olayı yok pek

• İlk 11 iyi hoşta yedekler sıkıntı. İkinci yarı fark açılır gibi :)
  • Stoper denayer

Sol açık

Sol bek asamoah gelirse takım iyice Taş olur

Feghouli birde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 2 daha sallasak da liderliği alsak gövde gösterisiyle açılış yapsak.
  • Ndiaye ye bak zabıtadan kaçan saatçi gibi koşuyo

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yarıdaki oyun güzel. Baskılı, hırslı, istekli, nispeten de pozisyon bulabildiğimiz bir oyun oldu. Hala istediğimiz kadar pozisyon bulamıyoruz ama takımın yeni ve Tolga'nın sol kanat (!) oynadığını düşünürsek normal. Rakibe ise hiçbir şey yaptırmadık. Pozisyonlarını hatırlamıyorum. Bir duran toptan golü yedik maalesef. Klasik oldu artık bizim için.

Haftaya Tolga'dan kurtulup Garry'i oraya almak ve Feghouli'yi sağa atmak lazım. Sol bek için de bu maçta Linnes fena oynamıyor gibi gözükmüyor ama Linnes'in ilk 11 olabilecek kalitesinin olmadığını düşünüyorum. Tek maçla sol bek transferinden vazgeçmezler inşallah. Garry de aslında ilk 11 kalitesinde değil gerçi de artık para kalmamıştır herhalde. Serdar da bir şekilde idare eder.

• İlk yarıyı değerlendirecek olursam genel olarak takım çok istekli, umut veren bir dizilim ve mentalite var.

Muslera = Kendisine pek iş düşmedi korner pozisyonunda top çok ani geldi çıkarabilirdi belki ama zor pozisyondu.
    Mariano = Sağ tarafı harika parselliyor hem hücumda hem defansta etkili ortalarıda gayet yerinde zaten 2. golümüzün hazırlık ortasını yaptı.
    Maicon = Güven veriyor son derece sağlam duruyor defansta
    Serdar = Serdar'ı da beğendim çok iş düşmedi iki stoperimize de ama ikiside oldukça soğukkanlıydı umarım sakatlanmaz ve iyice form tutar umut verdi.
    Linnes = Fazla ileriye çıkmadı kendine güveni henüz gelmiş değil ama bi hatası bi kusuru yoktu işini yaptı.
    Fernando = Ortasaha da güven veriyor resmen müdahaleleri yerinde ve iyi pozisyon tutuyor.
    Ndiaye = Çok dinamik ve iki yönlü hem ileriye çıkarken hem geride çok enerjik ve çabuk
    Tolga = Bildiğimiz tolga sahada koşuşturuyor. Golde hatası vardı ama golu atarken de iyi pozisyon aldı.
    Belhanda = Golle birlikte kendine güveni geldi ve ayrıca fiziği ve hızı Sneijder'e göre daha iyi şutları ise daha etkisiz klas bi oyuncu daha da iyi olacaktır.
    Rodriguez = Çok istekli ve çalışkan ayrıca Bruma'ya göre daha çok takımla oynuyor Bruma kadar kolay adam geçemiyor ama takımla daha çok oynayan bir oyuncu eğer kendini geliştirirse iş yapacaktır.
    Gomis = İyi top indiriyor ve iyi pozisyon alıyor golünüde attı kendine güveni geldi daha da iyi olacaktır.

Diziliş anlamında çok beğendim takımı hücuma çıkarken Maicon ve Serdar geride hafifçe kenarlara açılıyorlar. Fernando da biraz geri gelip aralarına giriyor.

Beklerde kenarlara yayılıyor. Böylece ortasaha rahatlıyor ve daha rahat pozisyon buluyoruz. Belhanda ve Ndiaye sürekli geziniyor ve dikine oynamaya çalışıyorlar zaten.

Asamoah gelirse sol tarafa Rodriguez'i kaydırıp Sağ tarafta Feghouili ile bambaşka işler yapabiliriz. Rodriguez riskli olsada çok hareketli Yasin gibi ayağına top beklemiyor.

• Barış Manço kullanıcısına yanıt
    Bu sene tek kulvardayız. Beşiktaş vs gibi en az 40+ maça çıkmayacak takım. Kupa maçlarında şu an yedekte olan fakat geçen sene ilk 11 oynayan oyuncularımız oynar. Kupada da oldukça iddialı hale geliriz. Ayrıca Tolge ve ya Rodrigues'ten biri önümüzdeki hafta Feghouli takıma monte edilince yedeğe çekilecek ve Asamoah'ı da alırsak takım hem yedek hem as olarak gayet iyi bir derinliğe sahip olacak. Bu sene tek kulvar için bu kadarı yeterli olur. Önümüzdeki sene ise bu takımın üzerine 1 ya da 2 tane as takıma 1 ya da 2 tane de yedek kulübesini zenginleştirmek için oyuncu takviyesi yaptığımızda eğer transferde hata yapmazsak ŞL'ye dahi gitsek bu takviyelerle o sezonu rahat çıkartırız. Umarım takım bu şekilde istekli oynamaya devam edere ve umarım bu taktik anlayış ve disiplin gelişerek devam eder. İlk 5-6 hafta takım bu tempoda ve bu baskıyla devam ederse Tudor'un hakkını vermek gerekir. Son 4 senedir hayalet gibi oynayan takım artık yok sahada.

• quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

ulan be keşke uefa liginde olsaydık

Ne UEFA ligi ya boşuna çapsız maçlar için şu güzelim oyuncuları yormaya, sakatlamaya gerek yok iyi ki elendik.Bizim yerimiz Şampiyonlar Ligi olmalı her zaman.UEFA eskidendi şimdi artık süt kupası
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.