Şimdi Ara

STSL 18. Hafta Erteleme Maçı / BEŞİKTAŞ JK - MERSİN İY / 17 Şubat 2016 / 19.30 (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.081
Cevap
4
Favori
14.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kötü hava şartları nedeniyle ertelenen maç yine kötü bir havada oynandı. Galibiyet tek golle geldi, o da ta 73. dakikada. Sisten göz gözü görmüyor. Üstelik galibiyet de rahat bir futbolla gelmedi, ikinci yarı izledigim kadarıyla MİY az gelmedi. Sisten göz gözü görmediği için Beşiktaş gol(ler) yiyebilirdi. Falan filan...

Geçmiş olsun ve tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Omo boz hor golon tokomo 3 otoyoroz

ay garibik diyecek laf bulamamış ama yine de çenesini tutamamış kıyamam

• Maçta zorlanmadık üstün taraf baştan sona bizdik. Hep biz olduk ama pozisyona giremedi takım adam akıllı. Bi çökük gibilerdi neyse ki maçı aldık haydi fenerliler dağılsın ekmek çıkmaz daha burdan size.

Kazma olcay atsa iyiydi sonra yine atardı bu takım. Erken golü bulursak maçlarda zorlanmadan 3 5 atıp geçiyoruz. Haftasonu coşkulu bir oyun bizi bekliyor olucak
  • Karanlik ellerin uzerimizde olusturdugu bu sisli macta 3 puani aldik iyi bari
  • önce başakşehir sonra mersin. gidşimiz gidiş değil bi toparlanmamız lazım artık
  • Bütün lig boyuncu leş futbolla çoğu maçını 1 fark ile kazananlar bir maç iyi oynayınca yine bi havalara girmiş
  • İbra Kadabra kullanıcısına yanıt
    bir kere savunma göbeğinde necip ve tosic oynadı, saatli bombaydı yani orası. o nedenle büyük ihtimalle hoca herkes dikkatli olsun adam kaçmasın falan demiştir o yüzden öyle gümbür gümbür gitmedik karşı kaleye. zaten hala nasıl nakoulma bir şekilde sızıp da gol atamadı anlayamadım, asıl büyük iş defanstaydı bugün. onun dışında sis falan vardı, izlemediysen özetten anlarsın ne demeye çalıştığımı. o da engellemiştir hucüm hızını, kanat değiştirmeleri falan. mersin de toparlanmış ayrıca kötü takım değil artık.
  • Golden önce pozisyonumuz bile yoktu, oldukça kötü oynuyoruz.

Ayrıca şu olcaya boş kaleye penaltı at deseler onu bile atamaz, en son ne zaman gol attı onu bile hatırlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herr Adler

quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Hadi çocuklar 2 dakika daha dayanın

Sen Beşiktaşlı mısın gerçekten? Beşiktaşlı adam bunu demez. Hadi çocuklar 2 tane daha atın der!

Bugünkü halimiz 2 gol atsa dişimi kırardım

• Olcay (yeteneksiz) o boş kaleye topu yuvarlasaydı üçü rahat atardık.

Gomez'in yerinde olsam kıyameti kopartırım benim yerime Olcay (yeteneksiz) girip maçı mı kurtaracak lan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

quote:

Ağzındakini çıkar da konuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Sansar Salvo Hastası

quote:

Orijinalden alıntı: T0RNAD0

6.7 haftadan itibaren çöküş dönemine girecez bi giremedik.

Sizin çöküş döneminiz bu zamanlar zaten
    Biz dünkü gibi oynarsak sizin işiniz çok zor

Kardes bi karar verin ona gore cokucez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bu da 3. gol

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: wiuo

quote:

Bu da 3. gol

Bu mesaja eklenen görseller:

Şu alvesi çekipte attığı golmü

• wiuo W kullanıcısına yanıt
    İşte bu GOOOOOOOOOOOOOL
  • Sosa nın frikiği sadece kaleye girmemiş anlaşılan
  • Sansar Salvo Hastası kullanıcısına yanıt
    hadi ya 6. hafta değilmiydi o ?

2 aydir mac oynamayan takimi yendin bos yapma 1-0cı 2 stoper 3 önliberolu takımın taraftari
  • Top bile yapamadık, bu seneki en dağınık oyunumuzu oynadık.

• Şu renkliler şunu anlasın bu maç adam gibi havada oynansaydı yine 4lerdik takımda çöküş felan yok bu zor koşullar altında yine de pozisyon vermedik tek korkum karambole gol yiyeceğimizdi yoksa mersinin bilinçli atağı yok golde uzun süre gelmeyince sinirler tavan yaptı gomezde o stresten o hareketi yaptı ama golde sevindi rvp gibi sevinmemezlik yapmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: İbra Kadabra

Barcelona 1 tane mi attı Mersin'e şaka maka niye zorlandınız bu maçta rahat almanız lazım

Hocam sis çok kötüydü, Bilmiyorum sahadaki futbolcular ne kadar etkilendi ama cidden ben izlerken sıkıldım. Maçın yarısını göremedim. Bir sebep bu olabilir, 2. de Mersin son zamanlarda çıkışta Gs maçı falan. Bunun yanında Beşiktaşın yine gol kaçırma istatistiği kastığı bir maç.

Beşiktaş eskisi gibi hareketli değil ama kazanmasını biliyor. Kadıköy maçı ile lig biraz daha şekillenir ama benim tahminim 25-30. haftalar arası belli olacaktır. Kritik maçları var her iki takımında uzun bir süreci var.

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.