Şimdi Ara

STSL 17. Hafta | Osmanlıspor - Beşiktaş | 16.01.2017 | 19.00 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
4.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ali palabıyık ın tarzını serdar tatlı ya benzetiyorum.ikiside güvenilir ve otoriter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talisca

Maç soğudu biraz.

Hava soğuk ondandır.
  • Çok bayık maç. BJK nin işine gelir gibi.
  • komplo teorisi kuracak olursak.

son 9 yıldır ''yerli'' teknik direktörler şampiyon oluyor ligde.

https://tr.wikipedia.org/wiki/S%C3%BCper_Lig_%C5%9Fampiyonlu%C4%9Fu_kazanan_teknik_direkt%C3%B6rler_listesi

haliyle bu sezonda abdullah avcı yada şenol güneş hedefe varacak gibi.bu istatistik tesadüf mü bilemiyorum
  • Bügün Fikret Orman, Süleyman Soyluyu ziyaret etti. Osmanlıspor da Gökçek ailesinin takımı, Gökçek ailesi de AKPnin emir kulu.

Osmanlısporda son derece isteksiz. Son yılların en kötü performansı. İnsan ACABA diye sormuyor değil.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Yav he kardes he hakem aglamaniz bitti simdi yok o onun akrabasiymis bilmem ne
  • medya hakemleri taraftarın önüne atıyor ve taraftarda bundan oldukça fazla etkileniyor maalesef.

medyada bilinçli şekilde hakemlere yönelik olumsuz bir kampanya var
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

Yav he kardes he hakem aglamaniz bitti simdi yok o onun akrabasiymis bilmem ne

Ama güzel yakaladım dimi?

Dizi senaristi olurmuyum?
  • Yeriz birazdan
  • Hakem osmanlının 2 arkadan çekip hızlı atağı kesmesine sarı kart vermedi..
  • zemin güzel oyuna müsait değil
  • Cenki artık benim bünyem kaldırmıyor, zemin leş maç zevksiz Allahım sen sabır ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Bügün Fikret Orman, Süleyman Soyluyu ziyaret etti. Osmanlıspor da Gökçek ailesinin takımı, Gökçek ailesi de AKPnin emir kulu.

Osmanlısporda son derece isteksiz. Son yılların en kötü performansı. İnsan ACABA diye sormuyor değil.

he he tamam sizin sivilceli başkanın erdoğanı ziyaret etmesinide unutmadık maç öncesi
    ayrıca osmanlının önemli oyuncuları yok afrika kupasında veya yedek
  • quote:

Bügün Fikret Orman, Süleyman Soyluyu ziyaret etti. Osmanlıspor da Gökçek ailesinin takımı, Gökçek ailesi de AKPnin emir kulu.

Az film izle
  • Neden bu kadar geriye yaslanıyoruz anlamıyorum. Zorla rakibi üstümüze çekiyoruz. İlk yarı skor iyi ama oyun bizim için pek iç açıcı geçmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

Az film izle

Ama insan bi acaba diyo dimi? Fena komplo teorisi ürettim.
  • quote:

• Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut: "Kayırmacılık, adamcılık, takımların kaderleriyle oynamakla Türk futbolu bir yere varamaz"

türk futbolu içinde bulunan ender iyilerden biri
  • quote:

La bunu biz desek tinerci ağlama dersiniz be ayıp. Kahkaha attım ve acıdım sana
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.