Şimdi Ara

STSL 15-16 Sezonu 6.Hafta | Galatasaray - Gaziantepspor | 26 Eylül 2015 |19:00 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
3
Favori
6.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sinan gümüs inter yaz youtube'a..15 m eurolar eden brumayı buyuttugunuz kadar bunuda kucultursunuz ismi sinan diye işte..cocuk yetenekli besbelli adam eksiltmede bi sıkıntısı 10 dakikada bile birşeyler cıkarıyor..hucumda zenginlik katıyor yani
  • Denayer- Rodriguez - Carole - Bilal bu dördü en iyileriydi. Yönetim güzel transferler yaptı ama forvet almayınca yaptıkları transferler göz dolduramadı. Özellikle Rodriguez Selçuk'u rahat keser.
  • Zorlaaa...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • llAkabell kullanıcısına yanıt
    Tecrubesiz sikinti burda zaten Sinanin iyi bir futbolcu olmasi icin Belcikaya veya hollandaya 11 cikacagi bir takima kiralanmasi lazimdi.Sinan Sinan demekle bir sey olmuyor onun antrenmanlarini her gun izleyen adamlar 11 baslatmiyorsa onlarda bunun farkindalar.Seneye kanat icin iyi bir alternatif olucak ancak forvet icin zor seneye kanatta rekabete giricektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Fenerbahçe'li olarak üstüme düşmez ama Hamza gayet iyi yönetiyor takımı. Transferlerin hepsi başarılı.

Carole gayet iyi ve genç.
    Jose gayet iyi ve genç.
    Denayer bir sezon için idare edecek iyi birşekilde.
    Gross olsaydı sağbekinizde tam olmuş olacaktı.

Ki bu transferlere parada harcanmadı. Öpünde başınıza koyun.
  • Galatasaray oyunu biraz daha rakip sahaya yayması gerek.

Dortmunlu oyuncunun cezası bitince kanadı gerektiği gibi kullanır galatasaray

kısaca galatasaray ilk yarı bitene kadar en az zararla kapatmalı şampiyonluk potasında kalması için.

bana göre gene sezon sonuna kadar yine fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş üçlüsüyle geçer.
  • pervanee P kullanıcısına yanıt
    dediklerin güzel fakat kendinle ironiye düşüyorsun..Türkiyede kolay kolay kimse gelişip büyük futbolcu olamaz bunu sende bende cogu kişide böyle dusunuyoruz..Ona rağmen Türkiyede onu izleyen adamlara güveniyorsun Burda mesut özile bu ne sıska mıska birşey diyip hic bir takım kapısından içeri almadı..Sana göre büyük bir futbolcu olmayacaktır veya alternatif olucaktır saygı duyarım tabi..Ama bence bu kadarda ezmeye gerek yok,avrupada anderlecht dide gördüydük bize karşı adamlar 18-20 yasında kac tane cocukla oynuyorlar..Bu cocugu Türkiyede oynatacaksın avrupada oynatacaksın ki tecrübe etsin bazen takım kaybeder birini kazanırsın..semih kaya sakatlıklar vs olmasa o fırsatla formayı kapmasa bugun oynamıcaktı kesin..Koy sinanı hata yapsın bazı maclarda yuhlansın baskı hissetsin avrupa macların..bunları en iyi türkiyede hisseder zaten..Oyunculugunu tartısmıyorum anladıgın yani sistemi tartısıyorum.. Benim futbol görüşüme göre vuruşlarında top sürüşünde iyi bi teknik var hele bu yaşta o şutlar füze gibi vs bunlar gelişicektir..Ronaldonun sportingte adam geçip geçip yapamadıklarınıda hatırlıyoruz..Nerden nereye..Ki bu çocuk calısıyor fizik güçte var

• Fener bu gs yı dümdüz eder ağa...

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Zorlaaa...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pervanee

Tecrubesiz sikinti burda zaten Sinanin iyi bir futbolcu olmasi icin Belcikaya veya hollandaya 11 cikacagi bir takima kiralanmasi lazimdi.Sinan Sinan demekle bir sey olmuyor onun antrenmanlarini her gun izleyen adamlar 11 baslatmiyorsa onlarda bunun farkindalar.Seneye kanat icin iyi bir alternatif olucak ancak forvet icin zor seneye kanatta rekabete giricektir.

sow yüzünden forvetleri kanatlara koymak moda oldu heralde. kendinize acımıyorsanız bari milli takıma acıyın. Burakla yürümüyor
  • Hala şu takıma nasıl forvet almadılar ona yanıyorum. Beyni olan alırdı. Niasse Muhammet Demir felan farketmez. Bi tane forvet aldık diye biri bile olsa alınmalıydı.. Umut derecesinde bile olsa aldık olmadı diyebilecekleri bir adam bile olsa alınmalıydı. bu adam nasıl takım başkanı oldu hala şaşıyorum

• Umut bu takımın vazgeçilmezidir arkadaşlar. Futbol bilginiz 0.

Umutu yedirmeyiz.
  • Umut bulut yine efsane 2 gol kaçırmış umut bulut gibi futbol dehası bir oyuncuyu ts ye kazandıran şenol güneşe(emin değilim),sonra Gs ye kazandıran fatih terime,sonra tekrardan değerine değer katan hamza hocaya helal olsun doyorum bize böylesine bitiriciliği muazzam lewandowski ayarında golcü kazandırdığı için.

• Forvete eşek koysan daha çok gol atar
    son 20macta 1gol atmış bugün attığı golle birlikte bi 20mac daha gol atamaz

• Çok değil geçtiğimiz yıl Burak yılmazın yokluğunda 10 küsür gol atan, shalke deplasmanında turu garantileyen golü atan, real madrit maçlarında takımın tek golünü atan, gitti denen juve deplasmanında beraberlik golünü atan, istanbuldaki karlı maçta sneijderin golünde 60 metre uzun oynayıp drogbanın kafasına topu atan adam, ilk geldiği yıl süper kupada 2 gol bir assist yaparak kupanın alınmasına yardımcı olan adam Umut Bulut'tan başkası değildi. Tamam üst düzey bir golcü olmayabilir fakat futbolculuğunun da ötesinde bu kadar aşağılanacak bir oyuncu hiç değildir. Formsuz olabilir doğrudur ama bu yok zamanda eldeki tek santrafor olmasınında suçu Umutta değil yönetimdedir..

• gaziantebi bile kendi sahamızda zor yendik ya, benim bu takıma diyecek sözüm yok,
    hee şunuda söyliim; hamza hocanın bileti çokdan kesildi sadece uzatmaları oynuyor
  • İlk mesajım , henüz üye oldum. Herkese Merhabalar.

Galatasaray bu futbolla şampiyonlar liginde gruptan ilk ikide çıkar ligi ise ilk 3te bitirirse diyeceğim tek şey Galatasaray'ın ölüsü yeter olur. Şu futbolla kimse hiçbişey beklemesin bence.

• Umut attı sevinmedik Sabri ortalasa umut Atsa ne yapardık acaba

• bu takımda hakan balta, muslera ve sneijder cidden her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.

hakan balta hele adam takımın maldini'si oldu resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Musab

gaziantebi bile kendi sahamızda zor yendik ya, benim bu takıma diyecek sözüm yok,
    hee şunuda söyliim; hamza hocanın bileti çokdan kesildi sadece uzatmaları oynuyor

Şakamısın sen? Maçkolikten macı takip edip burda yorum yapma. Gayet güzel oynadık macta cokca fırsata girdik

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.