Şimdi Ara

STSL 15-16 Sezonu 13.Hafta Beşiktaş -Akhisar Belediye 29 Kasım 2015 | 17.00 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
2
Favori
9.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atamadığımız gollere değil, defansımızın ezikliğine bakın. 2 gol dışındaki en net 2 pozisyondan biri yine Akhisar'dan.. Bu maç Beşiktaş'a ders olmalıdır yoksa Galatasaray da bizi yenecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

/>

• bazı bjkliler akhisarı küçümsemiş.akhisarlıyım.size bugün nasıl top oynanır dersini verdi çok güzel akhisar.futbol gümbür gümbür hucüm demek değildir aklını kullanmaktır.skoru aldı kontradan 3 ü bile bulacaktı siz hala konuşun sene sonu yine 3.olacaksınız çünkü bu sefer fb akhisar ilk 2 de olacak :D
  • Bu maçı Tolganın hatasıyla kaybettik, Akhisarın kendi futbolcuları şansımız yaver gitti diyor, burada ki bazı futbol dahileri Akhisar daha iyi oynadı falan diyor :D Akhisar hiç bir maçta bu kadar ezilmemiştir. Yinede tebrik ediyorum Akhisarı, hiç bir pislik yapmadan oynadılar...Ama burda Akhisar şöyle iyi oynadı böyle iyi oynadı vs. demesin kimse komik oluyor. Ayrıca bazı arkadaşlarda en iyi siz ounadığınızı düşünün falan yazmış, düşünmeye gerek yok, ligte AÇIK ara en iyi oynayan takım biziz:))

• Akhisarın stoperi ve kalecisi maçın adamı seçiliyor ama Beşiktaş kötü oynadı oluyor
    Beşiktaşın pozisyonu yok diyenler özet görüntüleri tekrar izlesin.
    Kıskananlara duyurulur bu taraftar bu oyunu seviyor ve istiyor.
    Biri diyebilir mi Beşiktaş golü atsa da maçı kaybederdi. Golü bulsak dağılacaktı Akhisar.
    Yok dikine oynamış yok akıllı oynamış bırakın bu işleri 17 korneri babam attı zaten otobüs çekti kaleye resmen neyin kafası bu hazımsız arkadaşlardaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-İtachi

bazı bjkliler akhisarı küçümsemiş.akhisarlıyım.size bugün nasıl top oynanır dersini verdi çok güzel akhisar.futbol gümbür gümbür hucüm demek değildir aklını kullanmaktır.skoru aldı kontradan 3 ü bile bulacaktı siz hala konuşun sene sonu yine 3.olacaksınız çünkü bu sefer fb akhisar ilk 2 de olacak :D

Aynen aynen.

Bkz: Beşiktaş - fb 3-2

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

Bu maçı Tolganın hatasıyla kaybettik, Akhisarın kendi futbolcuları şansımız yaver gitti diyor, burada ki bazı futbol dahileri Akhisar daha iyi oynadı falan diyor :D Akhisar hiç bir maçta bu kadar ezilmemiştir. Yinede tebrik ediyorum Akhisarı, hiç bir pislik yapmadan oynadılar...Ama burda Akhisar şöyle iyi oynadı böyle iyi oynadı vs. demesin kimse komik oluyor. Ayrıca bazı arkadaşlarda en iyi siz ounadığınızı düşünün falan yazmış, düşünmeye gerek yok, ligte AÇIK ara en iyi oynayan takım biziz:))

30 maçta 2. mağlubiyetimiz ya bu. Nasıl yükleniyorlar. Başka şansları yok çünkü. Bu sene puan kaybetmemiz lazım. Kendilerinden bir şey olacağı yok farkındalar.

Mersini yenince birden seyircileri iyi gün seyircisi oldu. Akşam ts bir çelme taksın bak nasıl çil yavrusu gibi dağılıyorlar

Akhisar iyi oynadı diyen gözü kör fanatiktir. Yok akhisar chelsea yok akhisar futbol dersi verdi.

Güzel hikaye Maç adamların ceza sahasında oynadı ama akhisar mithiş oynadı

• beşiktaş hakemle gidiyor diyenler burda mı hala yoksa kendi magaralarına döndüler mi
  • Şuraya eğlence amaçlı iki mesaj attık, ikiside silinmiş.Sebebi de çok + alması.

Futbol bölümünde ki en büyük sorun yöneticilerdir.Tribündeki passoligden farkınız yok.
  • FORUM DONANIMHABER.COM MÜDÜRLÜĞÜNE
    (STSL 15-16 Sezonu 13.Hafta Beşiktaş -Akhisar Belediye 29 Kasım 2015 | 17.00 Konusune gönderilmek üzere)

Çok güzel, çok büyük takım helal olsun, tebrikler.
    Arz ederim.

(Mesaj silinmesin diye böyle mi yazmamız lazım?)
  • Sanalreyonum.com iptal ettiğim siparişi tarafıma faturaladı ve kredi kartımdan tahsil etti firmaya ulaşamıyorum. Akakçe.com aracılığı ile bulduğum bu firma için akakçe.com dan aşağıdaki maili aldım. Sanalreyonum.com ( Tema bilgisayar ) tüketiciyi mağdur eden kesinlikle ama kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir firmadır.

"
    Merhaba Ahmet Bey

Artan olumsuz değerlendirmeleri nedeniyle Sanalreyonum.com satıcısı 19.11.2015 tarihi itibarıyla Akakçe fiyat karşılaştırma listelemelerinden çıkarılmış olup halen Akakçe platformlarında yayında değildir. Şu an için yalnızca alışverişçilerimizin iletişim ve bilgi paylaşımını desteklemek üzere forum alanımızdaki başlığı devam etmektedir.

Ayrıca ilgili satıcı ile Akakçe olarak bir iletişim kurmamız da ne yazık ki mümkün olamamaktadır. Bu nedenle ulaşmayan siparişleriniz için hesap kesim tarihini geçirmeden bankanıza başvurarak harcama itirazında bulunmanızı önermekteyiz. Tüm bankalar için geçerli olan “Kredi Kartı Harcama İtirazı” yoluyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İyi alışverişler dileklerimizle.

http://www.akakce.com"

• quote:

Orijinalden alıntı: antking

beşiktaş hakemle gidiyor diyenler burda mı hala yoksa kendi magaralarına döndüler mi

Hakemler bir hafta yardım etmediler diye mağlubiyette suçlu mu oldular

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

quote:

beşiktaş hakemle gidiyor diyenler burda mı hala yoksa kendi magaralarına döndüler mi

2 maç kazandınız havalara bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

bazı bjkliler akhisarı küçümsemiş.akhisarlıyım.size bugün nasıl top oynanır dersini verdi çok güzel akhisar.futbol gümbür gümbür hucüm demek değildir aklını kullanmaktır.skoru aldı kontradan 3 ü bile bulacaktı siz hala konuşun sene sonu yine 3.olacaksınız çünkü bu sefer fb akhisar ilk 2 de olacak :D

Aynen aynen.

Boş verin beyler kazandığı tek derbiye sevinsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

quote:

quote:

Aynen aynen.

Boş verin beyler kazandığı tek derbiye sevinsinler

İlk defa 11 kişi derbi tamamladık. Sonuç ortada. Kaç aydı geçti üstünden hala hazım sorunu yaşıyorsunuz.

Ee 12'ye 10 derbilerde zor oluyor

Cha cha

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

quote:

benim lafım galatasaraylı arkadaşlar içindi ama senin de bir yaran varmış demek ki
  • quote:

Kendin diyosun bak hakem olmadımı gidemiyosunuz.

• quote:

quote:

Aynen aynen.

size de hak vermek lazım . son yıllarda kazandığınız fb-bjk derbi sayısı bir elin parmaklarını geçmez 10 yıldır .aradada hakemler acıyor size maçı veriyorlar.(bknz ilk gol ofsayt adamı bozuyor 3.gol alvese faul var.) gs yi demiyorum zaten 5 yıldır yenemiyorsunuz.siz de haklısınız be hacı bjkli olsam bende böyle avuturdum kendimi

• quote:

quote:

quote:

Aynen aynen.

size de hak vermek lazım . son yıllarda kazandığınız fb-bjk derbi sayısı bir elin parmaklarını geçmez 10 yıldır .aradada hakemler acıyor size maçı veriyorlar.(bknz ilk gol ofsayt adamı bozuyor 3.gol alvese faul var.) gs yi demiyorum zaten 5 yıldır yenemiyorsunuz.siz de haklısınız be hacı bjkli olsam bende böyle avuturdum kendimi

İlk defa bir derbiyi 11 kişi tamamladık.

12'ye 10 zor oluyor tabi Bunu sende iyi biliyorsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen aynen.

İlk defa bir derbiyi 11 kişi tamamladık.

12'ye 10 zor oluyor tabi Bunu sende iyi biliyorsun

geçen seneki kadiköyde ve arenada kırmızı mı yediniz ? nasıl mağlup oldunuz o zaman ? ayrıca kırmızı yemenizide bize bağlamanız garip.adam gibi oynayın kırmızı yemesin topçular o zaman . farkettiysen hala avutmaya çalışıyorsunuz kendinizi :)

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.