Şimdi Ara

STSL 10.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 5 Kasım | 19.00 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
1
Favori
8.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GS ve FB liler bu sezon kendini nimetten sayıyor. Boşuna heveslenmeyin rakibimiz bile değilsiniz, şu an Başakşehir sizden daha tehlkileli ve şampiyonluğun en büyük adaylarındandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazseyfo

Trabzon ve Bursa'nın başında iken, haktan, adaletten bahsedip ağla, ama aynı şeyler beşiktaş'ın başında iken, karşı takımlara yapılınca sesini çıkarma,adamlık bu olsa gerek.

Adam Q7 kırmızı görmeliydi dedi,daha ne desin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zordönem

Trabzonda tepki yetersiz beyler. Dünkü malum hakem trabzonu resmen isteyerek bilerek dilim dilim dopradı. Ama bakıyorum muharrem usta hala yumuşak tepki veriyor. Anlayacağı dilden ey muharrem başkan bunlara anlayacağı dilden konuşacaksın olmaz yoksa bir sikim olmaz 3 güne unutulur.. .

Allahtan kork Allahtan dilim dilim doğramış,ulan Q7 nin kırmızı kartı dışında ne hata yaptı hakem
  • quote:

Orijinalden alıntı: taygıraparkat

quote:

Orijinalden alıntı: zordönem

Trabzonda tepki yetersiz beyler. Dünkü malum hakem trabzonu resmen isteyerek bilerek dilim dilim dopradı. Ama bakıyorum muharrem usta hala yumuşak tepki veriyor. Anlayacağı dilden ey muharrem başkan bunlara anlayacağı dilden konuşacaksın olmaz yoksa bir sikim olmaz 3 güne unutulur.. .

Allahtan kork Allahtan dilim dilim doğramış,ulan Q7 nin kırmızı kartı dışında ne hata yaptı hakem

Ulan git işine sende biraz grur varsa isyan eder böyle kazanmak istemezdik hakem galibiyete gölge düşürdü olmaz olsun böyle galibiyet dersin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Çok çok yazık gerçekten. Fb böyle maç alsa bu şekilde aynen bu şekilde utanırdım. Hakem hatalarıyla maç kazanmadı mı? Söylemeye,yazmaya gerek bile yok. Ama bu maçlar çok çok çok farklı. Hata başka,art niyet başka

FB-Braga
    GS-TS
    BJK-TS

konya ve karabük maçalrında utandın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Eagle

Lütfen sadece nefes alıp ver, mümkünse başka bir şey yapma. Kasti yapılan bir hareket mi 10 maç ceza alsın? Hakem vermediyse biz ne yapabiliriz?

Ben böyle faullerde kendimi tutamıyorum bir insan bir insana böyle faul yapması için psikopat olması lazım yani hakem görmediyse federasyon cezasını verecek 2 maç olur 10 maç olur farketmez eğer ceza vermezsen Trabzon-Bjk maçında yusuf aynı hareketi Quaresmaya yaparsa ve sarı kart bile vermezlerse aynı tepkiyi yine veririz.Futbolda sertlik omuz omuza olur tekmeyle,dirsekle(adriano'nun mehmet'e yaptığı) gibi olmaz.
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Konuyu anlamıyorsun sanırım? Quaresma isteyerek yaptığı bir şey değil.

• Kadrolu mete kalkavanli takim taraftari na hayirli isler diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Kadrolu mete kalkavanli takim taraftari na hayirli isler diyorum

STSL 10.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 5 Kasım | 19.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

Kadrolu mete kalkavanli takim taraftari na hayirli isler diyorum

Fenerin kadrolu hakemlerini yazmıyorum yazmaya kalksam telefonun şarzı biter
    Ha birde ağlamaya devam

• körejma bilinçli yapmadı demek saçmalık olur. çok dikkatli izleyin dönüyo yusufu görüyo direk basıyo.çok dikkatli izleyin takım taraftarlığını bırakıp iki saniye düşünün.tffnın en az 3 maç ceza vermesi gerekli bu adama.her TS maçında kartı var yeter artık !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pandamectin

Yenen takım yener napoli deplasmanı 2 penaltı verdiler karşı takıma yine çaktı Beşiktaş Trabzon gol atmak için mucizeye ihtiyacı var gelen giden 4-5 atıp duruyor.Hakem iyimi yönetti kesinlikle taraflı yönetti he ne olurdu yine Beşiktaş yenerdi yine yenerdi

Bahanenizde cok komik birdaha rakip takimlarin hakem hatalari oldugunda da boyle dersiniz aglamazsiniz . Turkiyenin en sinsi taraftari bjk taraftaridir kendine yapildi mi muhaha rakibe yapildi mi serefli(!) Bjk

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-İtachi

quote:

Yenen takım yener napoli deplasmanı 2 penaltı verdiler karşı takıma yine çaktı Beşiktaş Trabzon gol atmak için mucizeye ihtiyacı var gelen giden 4-5 atıp duruyor.Hakem iyimi yönetti kesinlikle taraflı yönetti he ne olurdu yine Beşiktaş yenerdi yine yenerdi

Bahanenizde cok komik birdaha rakip takimlarin hakem hatalari oldugunda da boyle dersiniz aglamazsiniz . Turkiyenin en sinsi taraftari bjk taraftaridir kendine yapildi mi muhaha rakibe yapildi mi serefli(!) Bjk

Fb taraftarına bak ahahaha Olum Konyada yalan penaltı + Konyanın penaltısı verilmedi.Karabük maçında pozisyonunuz yokken yok yere kırmızı kart penaltı verilmeseydi şimdi en fazla 10 puandaydın gelmiş ahlak bekçiliği yapıyorsun ağla biraz daha ağla ahahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

körejma bilinçli yapmadı demek saçmalık olur. çok dikkatli izleyin dönüyo yusufu görüyo direk basıyo.çok dikkatli izleyin takım taraftarlığını bırakıp iki saniye düşünün.tffnın en az 3 maç ceza vermesi gerekli bu adama.her TS maçında kartı var yeter artık !

Hiç bir futbolcu bilerek direk basmaz ki aralarında bir olay da yok. Zaten dikkat edersen Quaresma bastıktan sonra hemen elini kaldırıyor hatta gitti yanına özür de diledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

körejma bilinçli yapmadı demek saçmalık olur. çok dikkatli izleyin dönüyo yusufu görüyo direk basıyo.çok dikkatli izleyin takım taraftarlığını bırakıp iki saniye düşünün.tffnın en az 3 maç ceza vermesi gerekli bu adama.her TS maçında kartı var yeter artık !

Hiç bir futbolcu bilerek direk basmaz ki aralarında bir olay da yok. Zaten dikkat edersen Quaresma bastıktan sonra hemen elini kaldırıyor hatta gitti yanına özür de diledi.

ayağını kırmak istemedi zaten .ancak maalesef affı yok bu hareketlerin.her kim yaparsa yapsın direk kırmızıdır ve en az 3-4 maç ceza almalıdır.

• quote:

senın yorumun tam yav he he lik olmuş :)
  • O değil de beşiktaş neler kaçırdı lan 7-8 net posizyon var. İlk yarıda işi bitirseydi şu an hiçkimse bunları konuşmuyordu ben 3-0 düşünüyordum ama neredeyse 7-1 falan bitecekti maç. Güzel ve coşkulu top oynuyor bjk helal olsun bize tebrik etmek düşüyor.
    Hakeme gelirsek bugün bjkye yarın fbye öbür gün gsye bu iş ligimizde böyle maalesef kimse sütten çıkmış ak kaşık triplerine girmesin herkesin kirli maçları mevcut.

• ebubekir diyeyim türkçeleşmiş haliyle. arkadaş resmen guizalık v2 herif. o kadar pozisyon kaçar mı? net 3 tane cimri davranmasa ihtimal yüksek gol şansı vardı.
    diğer taraftan
    hakem puanı: 6/10
    bjk ilk yarı: 6,5/10
    Trabzon ilk yarı: 6/10
    bjk ikinci yarı: 5,5/10
    trabzon ikinci yarı: 5,5/10

genel maç değerlendirmesi 6/10

vasatın biraz üstü maçtı. beşiktaş çok kaçırdı. trabzon güzel ve çalışılmış ataklarla kaleyi yokladı.
    her maçta olduğu gibi hatasız diyemez.
    sonuç olarak abartılmamalı. beşiktaşlı olarak çıkardığım sonuç ebubekir'in kulağı çekilmeli.
    cenk tosun yine beleşten gol attı ama biran önce gönderilmeli. belki de hoca yatırım yapıyor gollerle milletin gözünü boyayacak ne bileyim. ama bence çok piyasa futbolcusu. q7 napoli maçında daha sakin ve uysal oynamıştı. işte bu koca adam demiştim ama yine başladı çirkinleşmeye. top kaybettiğinde gereksiz hareketlerden vazgeçmeli. fabrinin kritik kurtarışları vardı. diğer yandan hala ortalama bir kaleci. kendini her geçen gün geliştirdiği de gerçek. hayırlısı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

O değil de beşiktaş neler kaçırdı lan 7-8 net posizyon var. İlk yarıda işi bitirseydi şu an hiçkimse bunları konuşmuyordu ben 3-0 düşünüyordum ama neredeyse 7-1 falan bitecekti maç. Güzel ve coşkulu top oynuyor bjk helal olsun bize tebrik etmek düşüyor.
    Hakeme gelirsek bugün bjkye yarın fbye öbür gün gsye bu iş ligimizde böyle maalesef kimse sütten çıkmış ak kaşık triplerine girmesin herkesin kirli maçları mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Doğru öyle kalite artırdınız ki sahanızda yapmadığınız çirkeflik taşkınlık maçları yarıda kesme.

Müthiş kalite

E tabi sizde her sey yerli yerinde ! Nede olsa Aziz amcaniz var arkanizda !
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.