Şimdi Ara

Stronghold Kingdoms (DH TOPLAN) (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.703
Cevap
15
Favori
131.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika sunucusunda, Tyneside (Northern England) bölgesindeyim (britanya haritası). Güçlü bir haneye de mensubum, gelmek isteyen varsa yardım sağlayabilirim seve seve.
  • Hocam ben ABD sunucusunda LegendTR ekleyin :) Nort Arizona sağ köşesi ile Nort New Mexiconun sol köşesindeyim Mal falan lazım olursa haber et
  • Latin amerika serverinde başlayan varsa benimle iletişime geçebilir nick trigger440
  • beyler stronghold kingdoms üyeliğini steam e taşıma olayı varmış o nasıl oluyor ? malumunuz steamde stronghold a giriş yaptınız mı bidaha o üyeliği değiştiremiyorsunuz başka üyelikle giremiyorsunuz steam üzerinden. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Kurt ininde 75 tane kurt var kaç adamla basarsam güzelce yenebilirim.kaçı düz köylü kaçı okçu birde olsun
  • Stronghold Kingdoms 13 Ocakta Mac'lerde de oynanabilecek bununla ilgili facebook üzerinden çekiliş var haberiniz olsun.

Ödüller

•10 Karışık Kart Paketi
    •5 Süper Karışık Kart Paketi
    •5 Ultra Karışık Kart Paketi
    •1 Premium Token (30-Günlük)
  • iyi aksamlar 3 dünyada oynayan arkadaslar varmi arnizda??
  • Erdal82 E kullanıcısına yanıt
    oynayamıyorum çümkü oyun açlımıyor bigpoint login çalışmıyor ne denediysem olmadı anlamadım yardımcı olabiirsen sevinirim
  • europe 2 de marmara bölgesinde casual bi şekilde oynuyorum ulaşmak isteyen olursa pm atabilir.
  • oyuna yeni başladım bu ticaret olayını bir turlu yapamadım pazar kurdum ama tüccar kapasıtesi 0 diyor nerden bulcam bu tüccarı ben :) bide bira üretim binasını nereye koysam bira üreitimi 0 toprak süreme ve şerbetçi otu eğitimi açık nasıl yapıcaz bu olayları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_rapforlife

oyuna yeni başladım bu ticaret olayını bir turlu yapamadım pazar kurdum ama tüccar kapasıtesi 0 diyor nerden bulcam bu tüccarı ben :) bide bira üretim binasını nereye koysam bira üreitimi 0 toprak süreme ve şerbetçi otu eğitimi açık nasıl yapıcaz bu olayları ?

Öncelikle Merhaba,
    Bende prosu turosu değilim ama elimden geldiğinde yardımcı olayım size Ticaret için Tüccar için Sırası ile Eğitim(1)>Matematik(2)>Tüccar Loncaları araştırmanızı yapmaznı gerekir bunu (5) yapıp her kurduğunuz pazar için 5 tane sanırım en fazla 50 tane Tüccar yapabilirsiniz 2. Bİraz üretimi için HAN yapmanız gerekiyor önce Handa Bira için kendi stockpile'i var orada birikiyor.

2.Türkler her oyunu abarttıkları gibi bunuda abartmışlar şurda yazılanları okudumda Komplo Teoryleri mi dersin Casus'lar mı bilmemneler işte birilerinin köyüne yada parişine ilk önce saldırıp sonra karşılık alınca kendini haklı hissetmeler fln gerçi bunlara her oyunda rastlıyoruz Türk vatandaşlarının milliyetci algılanmasın yani bu böyle Egosu diyim yani öyleyiz abi ister kabul edin ister etmeyin psikoloji okumuş adamım tezim türkler ve egosu üzerine seçiliyor hoca tarafından yani bu böyle bu 1.si bir 2.si bu oyundan en azından bu kadar paranoya beklmezdim oyuna ilk Alpha'da başlamıştım World-1'de geçen aylarda öyle bir eski Formattan sonra reklamı geldi bir kurup bakiyim dedim World-1deki hesabım duruyor aa sonra bir baktım oyun Türkçe ve Türkiye haritası gelmiş neyse sevindim fln girdim oyuna 2 ayda 17 oldum 4 köy yaptım fln dedim bir clan'a giriyim ihtilafa yani girmez olaydım savaş var diye uyarılmıştım tabi ama yani 2 ay boyunca hiç kimseye saldırmadan saldırı yiyip bütün köylerimi kaybediceğim aklıma gelmezdi doğrusu ama işte türkler böyledir dedim takmadım gerekli mesajları yazdım yanlış anlaşılmalar halledildi tabi ama ben kaybedeceğimi kaybettim birde adamlar oyunu o kadar ÇOK CİDDİYE almış ki casus olmadığımı oyuan yeni başladığımı anlatmak için FACE STEAM + telefon numaraamı bile vericektim o DERECE yani epey komik bir durum yaşadım neyse World-1 de daha çok oynuyorum artık bir yandan orada türk ihtilafı yada türk oyuncu varmı diye merak ederken diğer yandan da tırsıyorum katılmaya aralarına ^^

• europa 3 te . 2.tur bitti 3.deyiz oynuyorum şuan 3 köy oldu .Sakin oyun yani karışan eden yok ,gerekte yok herkes oyununu doğru düzgün oynuyor bozulmaz inş.
  • Ben europa 3'de başlıyım o halde Türkiye haritası Dünya-1 de muhabbetleri görseniz ölürsünüz gülmekten yok sen ajansın yok sen ajan smith sin yok sen düşmansın yok seni yıkıcam seni mahvedicem GAME OF THRONES da bu kadar ENTRİKA yok görmeniz lazım yani -.-
  • TR sinde 4 arkadaşimla oynadik time attack lar yaptik 6 lı 7 li Ruslardan çok köy aldım fakat. Bi yere kadar. Bizim milletle oynanmaz o oyun. O kadar diyorum zamanınıza yazık etmeyin :)))
  • Globalde ve eu3 de oynayan varsa yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Globalde ve eu3 de oynayan varsa yardımcı olabilirim

Hocam globale devam ediyor musunuz hala
  • ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    evet devam ediyorum ama tatil modundayım şuan
  • hangi bölgedesiniz hocam
  • ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    2 köy kanada, 3 köy peru, 1 köy sudi arabistan. nick trigger440
  • Hocam oyunda biraz yeniyim sizi nasıl aratacağımı bulamadım
    Benim nick onguns. southwest canada'dayım tam kanada sınırındayım aklıma takılan bazı konular var yardımcı olursanız çok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.