Şimdi Ara

stronghold crusade Vs.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • stronghold crusade hamachi üzerinden maç yapmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar buraya yazabilir.

• ben yaparım ama önce yüklemem lazım eski makinada çok oynamıştım ama bunda yok
  • Online Oynamak İçin;

Arkadaşlar Stronghold Crusader oyununu hamachi serveri ile ap üzerinden birçok kişi ile oynayabilirsiniz.
    1)Hamachi programını indiriyoruz(Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz).
    Link:http://www.protectlinks.com/69951

2)Daha sonra açağıdaki linkte bulunan patch'ı kuruyoruz(Kurmazsak online oynama imkanımız yok).
    Link:http://www.protectlinks.com/69950

3)Kurduktan sonra hamachi programını açıyoruz.İster kendi ağımızı oluşturuyoruz, ister diğer ağlara katılıyoruz.

4) Ağı oluşturdum ne yapacam?

Güvenlik Duvarını Etkisiz hale getirmelisiniz.
    güvenlik duvarı etkisiz hale getirilmezse oyuna giriş engellenir.

Güvenlik duvarını etkisiz hale getirdikten sonra Stronghold Crusader'e giriyoruz. Multi Player diyoruz. Orada karşımıza çıkan ekranda eğer kendi serverimizde oynamak istiyorsak HOST diyoruz, Başka bir kişini serverine girmek istiyorsak, hamachide yazan IP adresini alıyoruz. Bu bölümdeki IP yazan yere HAMACHİ IP sini yazıyoruz(Pc IP'sini yazmayalım). Daha sonra aramaya başlıyor(Eğer güvenlik duvarı etkisiz değilse aramada kalır,server bulamaz.)Sonra Çıkan servera tıklayıp Join diyoruz ve servera giriyoruz.

Bir not: Online oyunda oyun hızı 40 olarak ayarlı. Oyuna girmeden hızı yükseltmelisiniz.Oyun esnasında malesef hız yükselmiyor.

• stronghold crusade 1.1 Versiyon Online Hamachi Server

ip: 5.120.143.146
    şifre: 123456
    ad:Musty-PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyzk -- 1 Şubat 2009; 13:42:28 >
  • hocam sen hamachi stronghold server ın adı şifresini yaz ordan konuşalım
  • hocam ağı bulmuyo strongholdcrusederci şifre 123 sen buna gir istersen
  • Adres : FrankestayN
    şifre : 123
    stronghold crusader hamachi ağ adresi ...herkesi beklerim...
  • bende oynamak isterim ama oyunu yüklemem gerekiyor:)
  • hocaM! ben yapamadım qüvenlik ayarlarını arkdaşLar yardım!! Pls !!lüTFen:D
  • ip: crusadervs
    sifre: 123
    beKleriZ:D

• AD: STRONGHOLDMAN
    ŞİFRE: 123456

Günün 20 saati açık arkadaşlar.
  • beyler bende eskiden çok oynardım hatta bu oyunda uzman sayılır idim ama şimdi başında oturacak vaktim yok..Biraz kendi kendime takılıp oyunu tekrar çözeyim sizin ağlara takılıp oyunu oynarız inşallah.
  • Yazın oynayabilirim.Bazı kişiler yüzünden oyundan sogudu biçok kişi :S.
  • stronghold dolu ağlardaki gereksizileri boşaltalim arkadaşlarr

crusader-süvari pass:123
  • quote:

Orjinalden alıntı: strongholdman

AD: STRONGHOLDMAN
    ŞİFRE: 123456

Günün 20 saati açık arkadaşlar.

ne 20 saati 20 saniye açık görmedim seni
  • arkadaşlar bende Trainer war belki bazı ark.larda da wardır bilmem ama olmayanlara yollarım
    trainer cok ii bir hiledir Traineri açınca gold(para).9999 oluyo hic düşmüyo adamlar cok hızlı oluşuyo hızlı çalışıyorlar.birde yiyecek evi istersen boş bırak hep 100 de kalıR. :D .
    Trainer almak isteyenler msn den ulaşabilirler.
    cliph@hotmail.com

• Lütfen Dolu ağlardaki qereksiz yerler boşaltılsın

Bu arada hocam şifrenizi yalnış verdiniz qaliba şifre reddeior

Musty-PC
    123456
    ^^
    Şifre Kabul etmior

Bu Arada arkadaşlar Çoğu zaman açığım

Ağ Adı:risowetta
    şifre:123
    İp:5.178.147.188

2010 Yılınız Kutlu 0Lsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tr.HoRRibLe -- 1 Ocak 2010; 8:48:07 >
  • Yarı hort olacak ama bizde bu ara multi takılalım dedim Strongholda v.1.1 oyunda hızı artırmanın yolu var mı 40 da sabit

normal oyunda 90da oynuyoruz ama multi de ayarı bir türlü bulamadık oyun içerisinden değiştirme yok oyunu kurmadan önce ilk ekranda

aradık öyle menü yok bir üst menüde ayarlarda oyun hızı 90 duruyor multi için ekstra ayar nereden yapılıyor bilen yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.