Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.410
Cevap
33
Favori
78.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 340
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 411
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 196
  • Favoriye Eklediklerim 34
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BURAK (411 mesaj) Dennis Jr (212 mesaj) snakefatih (186 mesaj) helsloot (159 mesaj) MrBeyaz (113 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (671 mesaj) Mobil (1139 mesaj) Tablet (235 mesaj) Mini (78 mesaj) Uygulama (17 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU)
Giriş
    2368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: x_abner

Son karakter bence Fighting Ex Layer'den Garuda veya Skullomania... Aksi takdirde o kadar karakteri açıp son karakteri niye saklasınlar. Kesin büyük etki yapacak bir karakter olacak, bunun için de en uygunu Garuda ve Skullomania
    Arika ile capcom un iliskileri iyi zaten baksana ryu nun kairi'ye benziyen hali var onu cikardim onla oynuyorum.

|
    |

• Yarbay
    21627 Mesaj
    Street Fighter V: Champion Edition DLC Karakteri Dan Hibiki Tanıtım Fragmanı

Capcom, Street Fighter V: Champion Edition indirilebilir içerik karakteri Dan Hibiki'nin hareketleri ve animasyonlarının tanıtıldığı bir fragman yayınladı.

Dan Hibiki oyunun beşinci ve final sezonu için planlanan beş indirilebilir içerik karakterinden biri ve bu kış dövüşe katılacak. Diğer indirilebilir içerik karakterleri ve yol haritasına buradaki haberden göz atabilirsiniz.

Dan Hibiki tanıtım fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Street_Fighter_V_Champion_Edition_DLC_Karakteri_Dan_Hibiki_Tanitim_Fragmani-105073.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Eylül 2020; 21:9:6 >
    |
    |

• Binbaşı
    1393 Mesaj

Her oyun Mortal Kombat gibi daha gerçekçi grafiklere sahip olacak diye birşey yok. Street Fighter onlarca yıl önce çıkmış ilk oyundan beri bebzer grafik tarzıyla ilerliyor ki iyi ki bu şekilde kaldılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Dark-Samurai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlgoMan

Her oyun Mortal Kombat gibi daha gerçekçi grafiklere sahip olacak diye birşey yok. Street Fighter onlarca yıl önce çıkmış ilk oyundan beri bebzer grafik tarzıyla ilerliyor ki iyi ki bu şekilde kaldılar.

inceleyecek kapasiten varsa incele bakalim. Adam sf5 i realistic yapacakken ne hale geldigini gormus olursun bu goruntude concept idi grafik ile ne kadar gercekci gorunecegini bir hayal et. Sasirmayasin diye soyleyim soldaki ryu sagdaki m.bison.

https://www.fightersgeneration.com/screens/sfv-march2016.htm

https://kotaku.com/street-fighter-v-was-going-to-look-realistic-1762111925

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Samurai -- 22 Ekim 2020; 22:37:37 >

• Binbaşı
    1393 Mesaj

Hakaret ederek yazmayı ne çok seviyorsunuz. İnceleyecek kapasiten varsa vs. cidden nedir bu?

Street Fighter 2 den beri oynuyorum bu oyunu aktif olarak. SFV'i de zevkle saatlerce oynamaya devam ediyoruz arkadaşlarla. Bir kere bile ya bu oyun niye çizgi film grafikli, içine etmişler, oyundan soğudum demedim. Çünkü bu hali ile zaten güzel ve ben asıl oyun oynamaya bakıyorum.

Dövüş oyunlarından anlamayıp SFV'i MK11 ve Tekken 7 ile sadece görsel olarak kıyaslayıp kötü bir oyunmuş gibi düşünenleri de hiç anlamıyorum. ( Lafım size değil böyle düşünen çok var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlgoMan -- 22 Ekim 2020; 23:0:42 >
    |
    |
  • Yarbay
    2368 Mesaj
    quote:

Hakaret ederek yazmayı ne çok seviyorsunuz. İnceleyecek kapasiten varsa vs. cidden nedir bu?

Street Fighter 2 den beri oynuyorum bu oyunu aktif olarak. SFV'i de zevkle saatlerce oynamaya devam ediyoruz arkadaşlarla. Bir kere bile ya bu oyun niye çizgi film grafikli, içine etmişler, oyundan soğudum demedim. Çünkü bu hali ile zaten güzel ve ben asıl oyun oynamaya bakıyorum.

Dövüş oyunlarından anlamayıp SFV'i MK11 ve Tekken 7 ile sadece görsel olarak kıyaslayıp kötü bir oyunmuş gibi düşünenleri de hiç anlamıyorum. ( Lafım size değil böyle düşünen çok var)

inceleyecek kapasiten varsa yazmak ile hakliymisim. Halen bu grafik bana yeter derdindesin. Yeni oynanis dinamigi hakkinda ne dusunuyorsun? Bence bayagi bir gercekci oynanis olmus. Ama sen yine dusunemeyeceksin ve ilk odun gibi oynanis bize yetiyordu diyeceksin kesin.  

Bu arada bende street fighter 1 den beri oynarim oyunu.  

• Binbaşı
    1393 Mesaj

Seviyesiz kişilere cevap vermiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2368 Mesaj
    quote:

Seviyesiz kişilere cevap vermiyorum.

Benim icin farketmiyor seviyeli olup olmadigi. Belki birseyler ogrenirde anlar diye yaziyorum ki bundan sonra bana cevap verirken daha bilincli yazsin diye. Unutma beni ilk alintilayan sensin.  

|
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    21627 Mesaj

Street Fighter V: Champion Edition - Garuda Extra Battle Costume Trailer | PS4

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
anzer balı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.