Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mekanın cennet olsun Erdem street fighter türkiye sensiz hep eksik kalacak

Şahsen tanıma fırsatım olmadı lakin buradan da yazmak istedim. Çok videolarını izledik çok ismini duyduk efsane bir oyuncuymuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Şu oyuniçi içeriklerin sadece tek bir accounta özgü olması büyük eksik. Ana hesabim uk trden aldığım içerikleri kendi hesabimda kullanamiyorum
    Dlclerde region lock olması kötü bir durum eskiden beri bu böyle

• Skylined kullanıcısına yanıt
    Region lock değil hocam. Psn hesabının altındaki capcom hesabına bağlı tüm içeriklerin. Aynı bölge psni de olsa oynatmıyor dlc karakterlerini.

• Street Fighter V: Arcade Edition – E. Honda Introduction Video | PS4

-----

Street Fighter V: Arcade Edition – Lucia Introduction Video | PS4

-----

Street Fighter V: Arcade Edition – Poison Introduction Video | PS4

• Lucia, Final Fight 3'ten geldi.
  • pc ye geçen gün street fighter 2'yi yükledim, emulator olan versiyon. ölüm hareketi yok, saçma sapan ışıklar yok, arka planın boğuşu yok. valla acayip eğlenceli, arkadaşlara da yükledim saatlerce oynuyoruz.

eski oyunu çok bozmadan yap işte capcom, acayip gelişmiş kaslı kaslı adamlara gerek yok, yap eskisi gibi alayım Şimdi alıp oynadığımızda adamları öyle cüsseli yapmışlar ki ekranı kaplıyor, bi şey anlaşılmıyor.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Bazı mekanlar gündüz gözüyle pavyon gibi. Işıktan renk cümbüşü nden oyun oynanmıyor

• Gill geliyor , Seraphic Wing efsane vay anam vay

• Street Fighter V: Champion Edition | Reveal Trailer | PS4

• Street Fighter V | Seth reveal | PS4

-----

Street Fighter V: Champion Edition – Capcom Cup 2019 Trailer | PS4

• Arkadaşlar bir konuda bilginize başvurmak istiyorum. Normal sürüm Sf5 sahibiyim. İndirim döneminde 39 liraya almıştım. Açılırken oyun önce Sf5 diye açılıyor sonra o sayfayı geçip Sf5 arcade editiona dönüşüyor derken ana menüye gelene kadar çok fazla süre geçiyor. Ayrıca diğer konuda online rakip bulmaya calistigimda çok zor rakip buluyor uzun sürüyor. Sf4 yağ gibi akarken Sf5 beni şu haliyle baya rahatsız etti. Bir kaç güncelleme bekledim halen değişen birşey yok aynı devam ediyor. Oyunu PS4 pro uzerinden oynuyorum daha doğrusu oynamaya çalışıyorum diyelim. Sizlerde de durum aynımı bendeni sorun var.

• Bu oyunu düzenli olarak oynayan yayın açan var mı takip edip bir şeyler öğrenebileceğim. Veya bi rehber yazısı hareketler,tuşlar ipuçları vs.
  • masterlux kullanıcısına yanıt
    Ciddi anlamda sunucu sorunu var. Oyun sürekli internet istiyor. Dördüncü oyunda multi için ayrıca giriyorduk. Sıkıntı çıkmıyordu.
  • masterlux kullanıcısına yanıt
    Oyunu aktif kullandığım dönem şöyle bir bug ile karşılaşmıştım. Rakiple kapışıyorsun, eşleşmeden çıkmadan ikinci kez aynı rakiple karşılaştığında efsane lag oluyordu. Bu sadece bir örnek, o kadar saçmalık vardı ki, anlatsam bitmez.

• beyler street fighter 5 i alsam ve aynı anda champion edition upgrade kiti satın alsam içeriklere hemen mi kavuşuyorum yoksa 14 şubatta mı aktif oluyor.karakterler kostumler stage ler felan.
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    Tam emin değilim ama bugüne kadar çıkmış karakterler vs açılıyor ileri zamanda çıkacak olanlar kilitli benim anladığım bu paketi satıp akuma yı halen kilitli tutmaları bana saçma geliyor. Bunun kesin bilgisini öğrenmek lazım

• Neden bilmiyorum ama sanki bu oyun yerinde sayiyormus gibi geliyor.Yani sf4 un makyajlanmış hali gibi.Mesela mortal kombat her yeni oyunda bizi şaşırtmayı başarıyor ama bu oyun aynı tas ayni hamam.

• Skylined kullanıcısına yanıt
    net bir yanıt gelmedi.şu an 23 tl lik sf5 ve 74 tl lik champion edition kitini satın alsam steam den full karakterlere sahip oluyormuyum.yoksa 14 şubat tamı olacağım sahip.ona göre satın alım yapacağım.bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Menat ı çizeni modelleyeni ona çay getireni......

• ps3 ps4 için arcade fight stick alınır.pm atabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.