Şimdi Ara

STREET FİGHTER & KİNG OF FİGHTER & MK & S.S TURNUVASI**BAŞLADI (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
42.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bu isde kotuyum ve beni yenen cok.Ama yine oynamak istersen sf2t oynayabiliriz msn verirsen.
  • yav bu miltuplayer nasıl oynanıyor bi yardım eder misiniz ben de normal atarilerde çok iyiyim kof ta ve sf de (sf idare eder) ben de kapışabilirim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garuda -- 13 Mayıs 2011; 15:19:16 >
  • pc den pc ye icin mame den baska ne gerekli?
  • olur
  • istanbulda ikamet edenler aramızda bir turnuva düzenlesek ama dışarda arcade salonlarında tabii kim gelir o zaman.Üsküdar ve Kadıköyde hala zamana meydan okuyan salonlar var ve oralarda SF2',KOF97,SNK&CAPCOM gibi güzide oyunlar var.msn den haberleşelim de bir gün ayarlayalım arkadaşlar.
  • ya ben mame de her an sf2'ce oynuyorum ama nette nasıl oynanıyo haberim yok bide aynı olay kawaks da varmı karşına adam nasi buluyan bilen anlatsın lütfen
  • izmirde atari salonu bilen barım herkese sf 2de meydan okuyorum
  • yokmu yeni bir turnuva ayarlayacak olan
  • street fighter 2 de bayağa iddalı idim tek jetonla akşamı ederdik beşiktaş taki atari salonunda en son yerimide 2 jetone satardım makineyi bırakmak için .Bugün kızıma ps2 oyun alırken bu serinin birde zero sunu yapmışlar 2 den sopnra çıkan geyik oyunlar gibi . Alayım biraz hasret giderriz dedim aldım oyun bozuk çıktı.tekrar geri götürdüm nişantaşından beşiktaşa değiştirdiler oda bozuk çıktı .yarın tekrar gidecez artıkın .bu arada orjinal 2 yi nerden bulabilirim bilen varsa sevinirim.
  • SELAM ARKADAŞLAR YENİ ÜYE OLDUM ADIM SİNAN STREET FİGHTEER BİRİNCİSİYİM BU SİTEDEKİ HERKESE MEYDAN OKUYORUM . BENİ YENEBİLECEK VARSA HER ZAMAN TURNUVAYA HAZIRIM . STREETİN İKİ ,İKİBUÇUK SERİLERİNDE USTAYIM.ANCAK ARKADAŞLAR ŞU SORUN VAR . BEN BU TURNUVANIN NETTE NASIL OYNANACAĞINI BİLMİYORUM . EĞER BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK GÜZEL TURNUVALAR BİZLERİ BEKLİYOR . BENDE MAME EMİLATÖRÜ VAR. BEN ORDA OYNUYORUM STREETİ ANCAK YARDIMCI OLURSANIZ SİZLERLE BİRLİKTE OYNARIZ . YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
  • AZ ÖNCE MESAJ ÇEKMİŞTİM. HERKESE MEYDAN OKUYORUM DİYE BU BENİM MSN İM EĞER EKLEYİP BANA NASIL TURNUVAYA KATILACAĞIMI ANLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM , sinankucuk10@hotmail.com
  • PRO ve iddiali degilim ustad da degilim ama isteyen olursa hyper sf2 Turbo oynayabilirim.Dedigim gibi sadece oynamayi biliyorum maksat eglence.
  • MeRHaBA ARKADAŞLAR , Biz KİNG OF FİGTERRR TURNUWASI BAŞLATIYORZ... İNTERNET ÜZERİ BU TURNUWAYA HERKES KATILABİLİR ... TEK YAPMANIZ GEREKEN '' HAMACHI '' DENILEN BU PROGRAMI INDIRMEK .... EĞERR SİZDEE BU TURNUWAYA KATILMAK İSTİYORSANIZZ İLK ÖNCEE ALT TARAFA SIRALAYACAĞIMIZ KURALLARI KABUL EDERSENİZ OYNAYABİLİRSİNİZ ...

KURALLAR

- KİNG OF FİGHTER MAÇLARI 5 MAÇTAN OLUŞUR ( yani rakiplerr 5 el yenilirse elenirler )
    - KiNG OF FİGHTER MAÇLARI 1 GÜN ARAYLA OLUŞACAK VE MAÇI OLANLAR BU BİLGİDEN HABERDAR OLACAKLAR
    - KİNG OF FİGHTER MAÇLARINI TAKİP ETMEK İÇİN SİZE WERECEĞİMİZ GÜNLÜK TABLODAN BAKABİLECEKLER
    - KİNG OF FİGHTER MAÇLARINDA TARTIŞMA - HİLE - OYUN BOZMA GİBİ DAWRANIŞLAR SERGİLEYEN KİŞİLER HİÇBİR UYARI GÖRMEDEN OYUNDAN VE TURNUVADAN ELENİRLER
    - KİNG OF FİGHTER TURNUWASI TAMAMEN ARKADAS AMAÇLI VE HİÇ BİR ÖDÜL İLE ALAKASI OLMAYAN BİR TURNUWADIR.
    - KİNG OF FİGHTER TURNUWASINDA GEÇEN HER MAÇ EĞLENCELİ VE İLERİDE TEKRARR OLUŞABİLECEK BİR TURNAVADIR.
    - BU TURNUVANIN AMACI EĞLENMEK VE KOF HAYRANLARI VE KOF OYNAYAN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN BAŞLAMIŞTIR
    - TURNUVAYA GİRMEK İÇİN ny_tomy_@hotmail.com BU MSN ADRESİNE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ VE SİZE EN YAKIN ZAMANDA TURNUVA BAŞLANGICI VERİLECEKTİR .....

.... KİNG OF FİGHTER TURNUWASINA HOŞGELDİNİZZZ ....
    ..::: YENİLMEK İÇİN BİR BAHANEN YOKSA TEK ÇAREN KAZANMAKTIR :::....

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.