Şimdi Ara

Street Fighter 6 Ps5 ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tr_MFY Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
910
Cevap
26
Favori
26.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım Killer İnsict e benzemez 😃 Auto kombo

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ziromen kullanıcısına yanıt

Bunu okuduktan sonra Street Çöp diyebiliriz..

• Street Fighter 6 Derecelendirildi: Tam Çıkış Tarihi Yakında Duyurulabilir

Street Fighter 6   Ps5 ANA KONU

Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Köklü bir seri olan Street Fighter'ın yeni oyunu Street Fighter 6, Güney Kore'de derecelendirildi. Derecelendirme, oyunun çıkışının yakın olduğu anlamına gelmese de önümüzdeki haftalarda ne zaman çıkacağına dair bilgilerin gelmesi muhtemel.

Street Fighter 6, 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak

Şubat ayında duyurulan Street Fighter 6, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Tam çıkış tarihi henüz belli değil. Bayonetta yapımcısı ve Bayonetta 2 yönetmeni Yusuke Hashimoto, oyun tasarımcısı olarak Street Fighter 6 üzerinde çalışıyor. Bunun yanı sıra Capcom yapımcısı Kazuhiro Tsuchiya'da geliştirme süreci içerisinde yer alıyor. 

Street Fighter 6, önceki oyunların temel modlarını (Arcade Modu, çevrimiçi maçlar, Eğitim Modu, yerel savaşlar ve daha fazlası) Fighting Ground deneyimiyle birleştirecek. Ryu ve Chun-Li gibi ikonik Savaşçıları bünyesinde barındıracak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Street_Fighter_6_Derecelendirildi_Tam_Cikis_Tarihi_Yakinda_Duyurulabilir-116010.htm

• ben steam den alabilirim. Cross play olacak mı ?

malum önerilen satış fiyatına ps5 bulmak loto tutturmak gibi bir şet

• evet olacak. heyecanla bekliyoruz

• Street Fighter 6 için Kapalı Beta Test Tarihleri Belli Oldu

Japonya merkezli geliştirici ve yayıncı Capcom, dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6'nın kapalı beta testi tarihlerini açıkladı. 16-19 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan beta testi PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için mevcut olacak. Kapalı beta testi için başvurular resmi web sitesinden yapılıyor.

Kapalı beta testinde birçok özellik oyuncular tarafından test edilecek

Yapılacak olan ikinci kapalı beta testinde oyunculara birçok özellik sunulacak ve geri bildirimler önemsenecek. Kapalı beta testi içerisinde Karakter Oluşturma (Yalnızca bir kez oluşturulabilir), Sıralamalı Maçlar, Normal Maçlar, Battle Hub Maçları, Açık Turnuvalar, Eğitim Modu, Mağaza sistemi ve daha fazlası yer alacak.

Kapalı beta testi içerisinde Luke, Jamie, Ryu, Chun-Li, Guile, Kimberly, Juri ve Ken karakterli bulunacak. Ek olarak Metro City Downtown, Genbu Temple, Carrier Bryon Taylor, Tian Hong Yuan, The Macho Ring ve Training Room bölümleri oyunculara sunulacak.

Bu test içerisinde (oyunu ilk kez oynadığınızda) Battle Hub'da görünen avatarınızı özelleştirebilirsiniz. Kapalı Beta testi sırasında yapılan avatar özelleştirmelerini kaydedemeyeceğinizi ve aktaramayacağınızı hatırlatalım.

Street Fighter 6, 2023'te PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 

Street Fighter 6 kapalı beta testi fragmanı

Street Fighter 6   Ps5 ANA KONUPlayStationyoutube
    Prepare for Closed Beta Test #2 for Street Fighter 6, taking place from December 16-19 on PS5! 8 characters, online matches and tournaments, Training Mode, Extreme Battle, and more. #ps5games #ps5 #streetfighter6 #streetfighter
    https://www.youtube.com/watch?v=ikIVZTzsMB0

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Street_Fighter_6_icin_Kapali_Beta_Test_Tarihleri_Belli_Oldu-116054.htm

• Capcom ID resmi sitesinden PSN hesabınızı bağladıktan sonra Kapalı Beta'ya kayıt olabilirsiniz. Seçilenlere 14 Aralık'ta mail gelecekmiş.

-----

Street Fighter 6   Ps5 ANA KONUstreet fighter 6 closed beta test 2 application overview | street fighter 6 | capcom
    Street Fighter 6 Closed Beta Test 2 Application Overview | STREET FIGHTER 6 | CAPCOM
    https://www.streetfighter.com/6/cbt/en/
  • Başvurumu yaptım umarım bana da çıkar

• Beta Test, 16 Aralık ile 19 Aralık tarihleri arasında olacakmış.

Test Period: Planned for December 16, 2022 (Fri) 8:00 UTC - December 19, 2022 (Mon) 8:00 UTC

-----

• 2 Haziran 2023

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom kullanıcısına yanıt

Güzel tarih biraz geç ama yaz günü iyi gider..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmileşti artık oyun 2 Haziran 2023'te çıkış yapacak.

Street Fighter 6   Ps5 ANA KONUCapcomChannelyoutube
    『ストリートファイター6』の発売日が2023年6月2日に決定!予約受付中! World Tourで師匠との「共闘」やミニゲームの「アルバイト」の新情報、そして新発表の4キャラクター「ディージェイ」「マノン」「マリーザ」「JP」の躍動感あふれるゲームプレイをチェックしよう! 【予約特典】 Street Fighter 6 - Outfit 1 カラー 10 (春麗、ジェイミー、マノン、ディージェイ、ジュリ、ケン) ■予約はこちら https://streetfighter.com/6/ja-jp/product/ #StreetFighter6 #ストリートファイター6 #Capcom #スト6 #SF6 #DeeJay #Manon #Marisa #JP
    https://www.youtube.com/watch?v=Y6K2GtrTfds
  • Zooe kullanıcısına yanıt

Evet şubat olsa süper olacaktı, neyse yazın çok oyun da çıkmaz bol bol sf devam :)

• Street Fighter 6   Ps5 ANA KONU

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Amerika'da 60 USD bizde 32 USD ye geliyor. Ön sipariş ile almak gerek diye düşünüyorum kesin zam yer. Siz ne düşünüyorsunuz?

Deluxe pakete baktım çıkacak tüm karakterler dahil mi diye ama sadece 1. sezon karakterleri dahilmiş.

• AlgoMan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben maasta ana hesabima ultimate alacagim, %100 zam yer zaten hazirana kadar.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hocam Ultimate sürüme baktım 1. sezon karakterleri var yine sadece. Anladığım kadarı ile deluxe paketten farkı 1.sezon kıyafetler ve belki sahalar olacak gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlgoMan

Hocam Ultimate sürüme baktım 1. sezon karakterleri var yine sadece. Anladığım kadarı ile deluxe paketten farkı 1.sezon kıyafetler ve belki sahalar olacak gibi duruyor.
    1. Yil nihai bilet ve 2 ek asama ne onu bilemedim, ultimatede ek olarak bunlar var arastirmak lazim.

• Standart sürümü (699 TL olan) ortak olarak ön sipariş ile almak isteyen arkadaş var mı? Zamlanmadan almak lazım.

• Street Fighter 6 Standard Edition
    Pre-order bonuses:
    ・ Outfit 1 Color 10 (Chun-Li, Jamie, Manon, Deejay, Juli, Ken)
    ・ Special Titles & Stickers (Special Design for Launch 18 Characters)

Street Fighter 6 Deluxe Edition
    Pre-order bonuses:
    ■Contents
    ・Base game
    ・Year 1 Character Pass
    ┗ 4 additional characters
    ┗ 4 additional character colors: Outfit 1 Color 3-10
    ┗ Purchase privilege: 4,200 drive tickets

Street Fighter 6 Ultimate Edition
    Pre-order bonuses:
    ■Contents
    ・Base game
    ・Year 1 Ultimate Pass
    ┗ 4 additional characters
    ┗ 4 additional character colors: Outfit 1 Color 3-10
    ┗ 4 additional character costumes: Outfit 2 (including colors 1-10)
    ┗ 4 additional character costumes: Outfit 3 (including colors 1-10)
    ┗ 2 additional stages
    ┗ Purchase privilege: 7,700 drive tickets

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 9 Aralık 2022; 22:48:59 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.