Şimdi Ara

Stream izleyerek öğrendiğiniz hareket,build vs.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Twisted fate ile kırmızı kartı ortadaki inyona vurup q atıp farmı çabucak temizlemekti.

Ama çok egolu biriydi

• Kite yapmayı streamlerden öğrendim ayni zamanda duvar arkasindan smite atmayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skilflash mekanikleri

Voyboy'dan da laneleri öğrendim
    Nightblue'dan da jungle öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FC7AB336F -- 21 Temmuz 2014; 13:34:59 >
  • Ninfang

• E-Q- flash = krepo thresh

• brushy brushy + 6 rod of ages

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 21 Temmuz 2014; 13:42:44 >
  • insec hareketini izleyerek gördüm.

Alistar+Zilean mancınığıda.

Başka aklıma gelmiyor.
  • girmiyor kullanıcısına yanıt
    mancınığı açarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: melektis

mancınığı açarmısın

zilean bomba Koyuyor, alistar kafa Sokuyor. Genelde creplere yapıyorlar ama becerenler herolarada yapar. Aramda güzel oluyor.
  • jayce blue duvarın dışına atıp üstüne zıplayıp kendinde çıkarak düşman bluesunu dışarıda kesme
  • jayce ile totem olmadığı zaman yaratıklara doğru şok patlaması atıp 1 2 saniyelik bi görüntü yakaladıktan sonra merkür çekici formuna geçip yaratıklara q atarak oradan uzaklaşmak
    Edit: yasuo e si ile yaratıkların olduğu bölgelerden kaçılabileceğini de streamler sayesinde öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraketmen -- 21 Temmuz 2014; 14:27:59 >
  • Duvarlardan flashla gecildigini streamlardan öğrendim

• üst ligde yer alan eloboost ve yeteneksiz elemanların sadece bana denk gelmediğini öğrendim akabinde bu çocuklara çok mu fazla flame yapıyorum acaba diye kendime sorduğum sorunun cevabının kesinlikle hayır olduğunu öğrendim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.