Şimdi Ara

Stratejiyi çok seviyorum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
16
Favori
3.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

strateji oynuyordum

batıda amerika kıtasının güneyi ve adalar, doğuda hindistan benim. avusturalya, yeni zelanda, doğunun kahve üreten güzellikleri de hedefim.

taktik konusunda üstüme yoktur, kastilya ve avusturya 'yı %60 war capacity ile 10dk önce almış biri olarak övünmek en doğal hakkım. 70,000 askerlik ordumla toplamda ~250,000 adam aldıysam cigarayı hak ediyorum demektir
     Stratejiyi çok seviyorum

Adı ne hocam oyunun?

europa universalis 3

DW5.2 ile asker gücü %10 oranına mı ne çekildi, bu sayede oyun neredeyse tamamen taktiğe dayandı. indiriyorsan 5.2 indir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

quote:

strateji oynuyordum

batıda amerika kıtasının güneyi ve adalar, doğuda hindistan benim. avusturalya, yeni zelanda, doğunun kahve üreten güzellikleri de hedefim.

taktik konusunda üstüme yoktur, kastilya ve avusturya 'yı %60 war capacity ile 10dk önce almış biri olarak övünmek en doğal hakkım. 70,000 askerlik ordumla toplamda ~250,000 adam aldıysam cigarayı hak ediyorum demektir
     Stratejiyi çok seviyorum

Adı ne hocam oyunun?

europa universalis 3

DW5.2 ile asker gücü %10 oranına mı ne çekildi, bu sayede oyun neredeyse tamamen taktiğe dayandı. indiriyorsan 5.2 indir

Hearts of Iron oynamıştım.Resimden bakınca ona benzer gözüküyor.Sağolasın indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son of Hades -- 31 Mart 2013; 2:32:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

Sabırla bekliyorum .

Ya hocam hayatımda Stratejiyi sevmezdim taki bu oyunu oynayana kadar. İnşallah World in Conflict gibi yapmazlar sadece seriyi devam ettirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: One Last Goodbye

Açıkcası ben fantastik oyunları seviyorum hani konusu olsun ama strateji olmasın tek bi karakteri yönetiyim birsürü gücü olsun vs. Dota 2 oynuyrum o yüzden. Ama keşke senaryolu bir oyun olsa Dota tarzı sabah akşam oynardım. Orta dünya'da geçicek ama..

reckoning tam senin için yapılmış bir oyun diyorum o zaman
  • empire earth 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ans Destroyer -- 31 Mart 2013; 2:44:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Age of Empires 2 üstüne strateji tanımam . Yakında HD sürümüde çıkacak

Kucukken amcamla oynardim. Komutandi kendisi. Alay'da oynadigimiz olmustu yilar once ama 2. Si degildi sanirim. Kendimize 300 kisilik grup alip karsiya +1000 verirdik her zaman da yenerdik. Bir keresinde izi. Gunuydu galiba alaydaydik yine 3 komutan vardi basimizda dikilen nasik oynamamiz gerektigini felan soylemislerdi. Ne gunlerdi ya... o zamandan beri hayraniyimdir o tarz oyunlari .. biliyorsaniz isimleri alalim beyler..

• o kadar strateji hastasından homewolrd bilen çıkmamışmı. çok yazık
  • Age OF empires Serilerinden Vazgeçme.Onun Dışında Son Zamanların Ekran Kartlarına göre olan güzel grafikli strateji oyunlar var ama daha oynamak nasip olmadı
  • Rise of Legends

• quote:

Orijinalden alıntı: ERTANE78

the battle for middle earth 2 diyorum

+1 Miğfer dibi derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

bi aralar Travian oynuyordum ama çok bozdu

oyuna illa para yatırtacak şekilde yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrwar4

stratejiyi çok seviyorum bilgisayarımda sadece 30 yakın strateji oyunu var benim gibi olan varsa bilmek isterim

hocam oyunlarin ismini pm atarmisin , bende cok severim eger bilmedigim varsa indirip oynayayim?

• HEROES AND MIGHT AND MAGIC 3 DER KAÇARIM
  • quote:

stratejiyi çok seviyorum bilgisayarımda sadece 30 yakın strateji oyunu var benim gibi olan varsa bilmek isterim

Güzelinden bikaç tane söylesene bende oynayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 377

Bildiğin güzel gerçek zamanlı strateji var mı? Diplomasi vs. de olacak ama öyle 20 bin kişi topla bütün haritayı yak yık şeklinde değil.

Warcraft 3 Battleground MAP

• bulunsun güzel tavsiyeler var
  • quote:

Hearts of Iron 3 <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilTunechi

Total war serisi özellikle Rome,Medieval 2 ve Kingdoms favorilerimdir.Age of 2 ve 3 de oynadım zamanında ama forever Medieval 2

Hanım bi hafta annesine gitse yeniden kurup oynardim valla.

Rome 2 de geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

quote:

Orijinalden alıntı: Avesome

bi aralar Travian oynuyordum ama çok bozdu

oyuna illa para yatırtacak şekilde yaptılar

Bende kahraman sistemini sevmedim.Aslında kahramanı maceraya yollayınca eşya falan bulunuyor onları satarsan gümüş kazanıyorsun gümüşleride altına çevirebiliyorsun
  • Hearts of Iron sağlamda ulan miğfere girip Ingilizleri yenip Türkiyeyle mısıra gittim, yolda Suudlarıda işgal edelim diye savaş açtım tabii enayilik oldu motorize tümenlerim çölde dağılıyor arabistanın ortasında kilitlendi türk ordusu ne ileri ne geri aslında supply sorunu yaşamasak alırız gibi ama supply gitmiyor arabistana kaldık dımdızlak
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.