Şimdi Ara

Stratejiyi çok seviyorum (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
16
Favori
3.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MrKira

quote:

Orijinalden alıntı: farukaan

quote:

quote:

Tıberıum wars
    Red alert 2
    Red alert 3
    Generals
    Generals zero hours
    Age off 2-3-Mitologhy
    Yüzüklerin efendisi 1-2

Halen bilgisayarımda yüklü olan oyunlar :) Red alert 2 ise efsanemdir..3 ü çok bekledim ama tırt çıktı

+1

Ama benim favorim

Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2

Lord of the Rings Battle for Middle Earth ile yeni tanıştım daha hatta 1'ini dün bitirdim 2 ye ise başlamadım henüz..1 gayet hoşuma gitti mordorla campaign yaptım son bir kaç bölüm baya sıkıydı hele minas trith haritasında ölülerin yardıma geldiği anı adamlar birebir yapmış vayyy be diye bağırdım ölüleri görünce Allahtan filmdeki kadar güçlü değillerdi Fakat campaign iyilerle zor biter sanırım kötüler iyilere göre fazla güçlü olmuş bence... 2' ye daha başlamadım bir kaç gün içinde yine önce bir kaç skırmısh yapıp sonra campaign başlarım..

Tam tersine Iyiler daha kolay direk kale içinde başlıyorsun Rohirrim ve Ranger lar çok güçlü İyiler Campaign'e başla derim bana daha zavkli geldi.

Bu oyun grafikleri bakımından çok güzel yakınlaşıp uzaklaşmak, 360° görüş açısı, oyunu Ultra ayarda oynamakla düşük ayarda oynamak arasında çok büyük farklar var sana tavsiyem Ultra da oyna.

Mordorda kaleye gerek yok ki zaten,oyun başladığı gibi rakibe basmaya başlıyorum,mordor defans yapılacak bir ırk değil bence eğer oyunu kendi sahamda kabullenip sonradan basmaya çalışırsam oyunu çeviremem sanırım(Hiç denemedim) Tabi bunda kale olmayışıda önemli bir faktör fakat askerlerin fiyat/performans oranları saldırı kabiliyetleri,hızlı üretimleri falan agresif oynayanlar için biçilmiş kaftan...Serinin ikinci bölümünden bir kaç skırmısh yapıp yine kötülerle campaign başlıyacaktım fakat söylediklerin bana ilginç geldi şimdi birinci oyuna iyilerle tekrar başlıycam..

• Biri de çıkıp dememiş ki Commandos Serisi

Stratejiyi çok seviyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tıberıum wars
    Red alert 2
    Red alert 3
    Generals
    Generals zero hours
    Age off 2-3-Mitologhy
    Yüzüklerin efendisi 1-2

Halen bilgisayarımda yüklü olan oyunlar :) Red alert 2 ise efsanemdir..3 ü çok bekledim ama tırt çıktı

+1

Ama benim favorim

Lord of the Rings Battle for Middle Earth 2

Lord of the Rings Battle for Middle Earth ile yeni tanıştım daha hatta 1'ini dün bitirdim 2 ye ise başlamadım henüz..1 gayet hoşuma gitti mordorla campaign yaptım son bir kaç bölüm baya sıkıydı hele minas trith haritasında ölülerin yardıma geldiği anı adamlar birebir yapmış vayyy be diye bağırdım ölüleri görünce Allahtan filmdeki kadar güçlü değillerdi Fakat campaign iyilerle zor biter sanırım kötüler iyilere göre fazla güçlü olmuş bence... 2' ye daha başlamadım bir kaç gün içinde yine önce bir kaç skırmısh yapıp sonra campaign başlarım..

Tam tersine Iyiler daha kolay direk kale içinde başlıyorsun Rohirrim ve Ranger lar çok güçlü İyiler Campaign'e başla derim bana daha zavkli geldi.

Bu oyun grafikleri bakımından çok güzel yakınlaşıp uzaklaşmak, 360° görüş açısı, oyunu Ultra ayarda oynamakla düşük ayarda oynamak arasında çok büyük farklar var sana tavsiyem Ultra da oyna.

Mordorda kaleye gerek yok ki zaten,oyun başladığı gibi rakibe basmaya başlıyorum,mordor defans yapılacak bir ırk değil bence eğer oyunu kendi sahamda kabullenip sonradan basmaya çalışırsam oyunu çeviremem sanırım(Hiç denemedim) Tabi bunda kale olmayışıda önemli bir faktör fakat askerlerin fiyat/performans oranları saldırı kabiliyetleri,hızlı üretimleri falan agresif oynayanlar için biçilmiş kaftan...Serinin ikinci bölümünden bir kaç skırmısh yapıp yine kötülerle campaign başlıyacaktım fakat söylediklerin bana ilginç geldi şimdi birinci oyuna iyilerle tekrar başlıycam..

başla MiğferDibi savaşı var Moria var Minas Tirith var Ciritungol var Karakapılar var Ithilien savunması var çok güzel sanki filmi tekrar izliyormuşsun gibi bir his veriyor kötülerin campaignin den daha güzel filmle tam uyumlu kötülerinki kazandığın için uymuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Strateji sevilmez mi ya bende de baya var masaüstünde

• Sid Meier's Civilization serisi bana göre en iyi strateji oyunu serisidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Command and conquerun westwood olanları bide şu Zero hour mudur nedir o scnin bütün oyunları bunların içinden sc2 ve ra2 yuris revenge efsanedir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.