Şimdi Ara

.:Strateji Oyunu Tutkunları:. (978 ÜYE!!!!!!!) (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.542
Cevap
26
Favori
303.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mgrbz

yaz benide hocam. sadece strateji oyunlarını oynadığım için bütün strateji oyunlarını seviyorum ama europa universalis 4'ün yeri ayrıdır tabi :).

Ekliyorum hoş geldin.
  • ekle hocam ekle favori oynumda aeo2
  • Yazarmısınız ?
  • Hocam beni de yazar mısın? Favori oyunum Warlords Battlecry III.
  • FAFD38700, Gamer . ve ultramarinesquad, ekliyorum hoş geldiniz.
  • Teşekkürler. Yakın zamanda herhangi bir oyunda turnuva daha yapılması düşünülüyor mu? Tekrar Age of Empires olabilir ya da farklı olarak StarCraft, C&C ya da daha az oynanan oyunlardan Age of 1: Rise of Rome, Earth2160 falan güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultramarinesquad

Teşekkürler. Yakın zamanda herhangi bir oyunda turnuva daha yapılması düşünülüyor mu? Tekrar Age of Empires olabilir ya da farklı olarak StarCraft, C&C ya da daha az oynanan oyunlardan Age of 1: Rise of Rome, Earth2160 falan güzel olur.

Grupta fazla aktivite olmadığı için herhangi bir etkinlik düşünmüyorum şu an.
  • ekleyiniz beni de. total war serisi...
  • güncelse ekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

quote:

Orijinalden alıntı: ultramarinesquad

Teşekkürler. Yakın zamanda herhangi bir oyunda turnuva daha yapılması düşünülüyor mu? Tekrar Age of Empires olabilir ya da farklı olarak StarCraft, C&C ya da daha az oynanan oyunlardan Age of 1: Rise of Rome, Earth2160 falan güzel olur.

Grupta fazla aktivite olmadığı için herhangi bir etkinlik düşünmüyorum şu an.

Bir konusunu açalım gelen olur belki :)
  • neczer ve 31.fatih, ekliyorum hoş geldiniz.

ultramarinesquad, bir kere turnuva ilanı açıp kimse gelmezse kötü olur. Hem gelenlerin (iki üç kişi de olsa; ki iki üç kişiyle turnuva yapmak mantıksız) hevesi kursağında kalmış olur. O yüzden "belki"lerle iş yapmak istemiyorum.
  • beni de üye yapın arkadaşlar
    bir de buranın yöneticisi kim acaba?
    bence tüm bilgileri derleyip bir word dosyası haline getirebilsek keşke elimizin altında hazır olurdu..

bir de elinde strateji arşivi olan arkadaşlar varsa benimle özelden iletişime geçsin arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aledin

beni de üye yapın arkadaşlar
    bir de buranın yöneticisi kim acaba?
    bence tüm bilgileri derleyip bir word dosyası haline getirebilsek keşke elimizin altında hazır olurdu..

bir de elinde strateji arşivi olan arkadaşlar varsa benimle özelden iletişime geçsin arkadaşlar

Yönetici benim. Ekliyorum hoş geldin.

Bütün bilgiler zaten ilk sayfada mevcut: oyun incelemelerinin sayfa numarası kaymıştı sanırım (DH topiclerin sayfa düzenini değiştiriyordu bir ara) ama yine de incelemeler bulunabiliyor. Herşey elimizin altında zaten?
  • Beyler ben deniz hava kara unitelerini üretebileçeğim bir online strateji oyun arıyorum yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrearık

Beyler ben deniz hava kara unitelerini üretebileçeğim bir online strateji oyun arıyorum yardımcı olurmusunuz

Dediğine en yakın Hearts of Iron serisi var; bakmanı öneririm. Yalnız oyun çok karışık ve detaylıdır, öğrenme süreci uzundur, söyleyeyim.
  • beni de üye yapabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuSpect_tr

beni de üye yapabilirsiniz

Tabii ki. Hoş geldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

quote:

Orijinalden alıntı: SuSpect_tr

beni de üye yapabilirsiniz

Tabii ki. Hoş geldin.

hoşbulduk, nezaman oynuyoruz
  • Ne oynuyoruz? Herhangi bir aktivite yok şu anda.
  • Ne kadar iyi oynuyoruz
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.