Şimdi Ara

stop motion ve time lapse için fikir önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar , okulda bulunduğum kulüp itibarı ile bu iki terimle iç içeyim son günlerde.
    Kısaca stop motion :örneğin bir hamurun(veya lego) şeklini veya pozisyonunu değiştire değiştire fotoğraf çekmek ve bunları birleştirip bi akıcı görüntü elde etmek
    time lapse : uzun sürede gerçekleşen olayları, (örneğin sabahtan akşama kadar güneşin ve bulutların hareketleri) , 10 sn gibi aralıklarla çekilen fotolar kullanılarak hareketli görüntü oluşturmak.

Bu iki tanıma uygun proje aklınıza gelirse bilmek isterim. Orjinal bir şeyler yapmak istiyorum.

İlgilenenler ve merak edenler olursa iki terimi google da aratıp bir çok video ya ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@XWeLL -- 22 Ekim 2009; 17:28:01 >

• Bende PS3 de PS eye ile yapmıştım. John locke karakterinin figürü vardı.Onu hareket ettirmiştim yeni projem kaloriferdeki mıknatıslı balıkları denizde yüzer gibi yapmak.Tabi bunlarla amatör olarak ilgileniyorum.You tube da dehşet videolar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSleep__

Bende PS3 de PS eye ile yapmıştım. John locke karakterinin figürü vardı.Onu hareket ettirmiştim yeni projem kaloriferdeki mıknatıslı balıkları denizde yüzer gibi yapmak.Tabi bunlarla amatör olarak ilgileniyorum.You tube da dehşet videolar var

Güzel fikirmiş. O videoları da izledim de, daha farklı bişi , fark yaratacak bişi arıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.