Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben burda servise aradım sordum 145 dedi triger setine işçilik te 100+kdv dedi
    toplamda 265 gibi bir rakam dedi iyi fiyat verdi aslında...
  • ahmetdedeoglu;

İnşallah bulduğun STILO gönlüne yatar ve aramızda seni de görmekten mutlu oluruz. Aracın boyalı yerleri söylendiği kadarsa ve başka sorun yoksa fiyat çok da pahalı değil. Neticede bu araçlar bu fiyatları fazlasıyla hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil2202

Ben burda servise aradım sordum 145 dedi triger setine işçilik te 100+kdv dedi
    toplamda 265 gibi bir rakam dedi iyi fiyat verdi aslında...

çok iyi demişler. Buradaki şerefsizler sadece açmaya (hiçbirşey yoksa) 200 gibi bir işçilik var dediler.
    Ama parçalarında hata çıkarsa parça parası ya da işçilik ödemeyeceğim. Bu arada rulmanda sorun varsa
    stiilloo hocamın dedigi gibi ses devamlı olmaz mı? Bende önce sertleşen kayıştır diye tahmin ettim. Çünkü
    2-3 dk sonra kesiyor sesi. 3-4 saat sonrada çalıştırsam ses yok. Rulman olsa devamlı olmaz mı? Anlamadım.

stiilloo hocam izmire gelince fikrinden caymazsın değil mi?

Mehmet abi adresi yollayayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: stiilloo

ahmetdedeoglu;

İnşallah bulduğun STILO gönlüne yatar ve aramızda seni de görmekten mutlu oluruz. Aracın boyalı yerleri söylendiği kadarsa ve başka sorun yoksa fiyat çok da pahalı değil. Neticede bu araçlar bu fiyatları fazlasıyla hakediyor.

satıcının bana söylediği o kadar salı günü göreceğiz işte ne kadar temiz olduğunu umarım temiz çıkar bende bit stilocu olurum. ama ciddi anlamda donanımıyla çok daha fazlasını hakeden bir araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdedeoglu

satıcının bana söylediği o kadar salı günü göreceğiz işte ne kadar temiz olduğunu umarım temiz çıkar bende bit stilocu olurum. ama ciddi anlamda donanımıyla çok daha fazlasını hakeden bir araba.

Mazur görün esprim geldi tutmak istmedim. İyi ki ford almıyorsun.
    Yoksa nasıl olurdu bilmem
  • Bu arada GENDARME kaç gündür yok. Hayırdır?
  • Ünal hoş geldin dostum.

Nöbeti sana devredip ben çıkayım. Herkese iyi geceler, hayırlı ve başarılı bir hafta diliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

stiilloo hocam izmire gelince fikrinden caymazsın değil mi?

Lafı mı olur? Ne demek.
  • ahmetdedeoglu, araçta bir sorun yoksa ve içine sindiyse özellikleri bakımından neredeyse full bir stilo alıyorsun.
    Bence fiyat gayet iyi kesinlikle fazla değil. Bu özelliklerde olmayan bir golf bile kaç paralara satılıyor bir de onu düşün.

moguz,zanaks,paradiyas buluşma güzel olmuş inşallah daha büyüklerine kısmet.
    rüveyda'yı Allah sizlere bağışlasın moguz hocam.

Halil ve Stiilloo ayırdığınız hava allıklarını tekrar yapıştırmak için havya kullanın derim.
    Ben öyle yaptım daha hızlı ve daha garanti oluyor.

Murat çok güzel olmuş bu arada güle güle kullan.
  • Ben nöbetten yeni çıktım dostum almayayım
    ben de kaçar herkese iyi geceler.
    iyi dileklerin için sağol Murat.
  • kısmet eger denk gelırse almak ıstıyorum kolay gelsın
  • bende kaçtım....
  • Orijinalden alıntı: yucesoyhakan
    Yüksek yerlerde oksijen oranı düştüğü için rampa çıkışlarında çekiş düşmesi normaldir. Serviste aracı bilgisayara bağladığınızda MAP sensörünün hava basıncını ve hava sıcaklığını ölçtüğünü görürsünüz. Yüksek yerlerde hava basıncı düştüğü için araç ECU'su düşük oksijene bağlı olarak yakıt püskürtmesini kısar. Sorun yaşamadığın yokuşlar deniz seviyesinden çok yüksek olmayan yokuşlardır.

inanın denizz seviyesinide test ettim.sonuc aynı.stılomda bir sorun mu oluştu acaba?Lpg taktırdım yeni ondan beyinde bi sorun mu oldu diye düşünüyorumda.çünkü 2 gün önce hanımla oğlum arka koltukta mahsur kaldılar.servise çektim hemen beyni karışmış deyip aküyü stoplayıp 5 dakika bekleyip tekrar çalıştırdılar.olay halloldu.Yaz geliyor izinde bu sorunla uğraşmak hiç istemem.ama geçen yıl toroslara tırmanırkende böyle daralmamıştım.

• can sıkıcı bir durum. Hiç mi gitmiyor araç? Kıyaslama yapman mümkün mü?
    Çözümünü bulursan paylaşırsan iyi olur ... İnşallah kolay bulunur.
  • Şansa bak. 1 mesajla sayfabaşını kaçırmışım. Geçen sayfadan mesaj mı silsem ki...
    Bugün tiger tarafından ses çıkmadı...
  • zakas. yetişemez arkadaşlığımıza ayasofya minaresi. ancak paklar bizi bakırköy tımarhanesi :))
  • Arkadaşlar herkeze merhabalar. Cuma gününden beri foruma giremiyorum.

Öncelikle fatih kardeşime çok geçmiş olsun.....

Vaya con Dios sigorta konusunda ışık sigortayı seçtim dez avantajları var farkındayım fakat keseme uygun olanıydı.

Bu arada stilo m ile ilk uzun yol tecrübemi tattım hafta sonu biga dan istanbula gidip geldim Allah a şükür utandırmadı beni toplam 780 km yaptım. Tek canımı sıkan husus gider ken ve gelir ken birer kez yolda motor uyarı ışığı yandı fakat 10 dakika sonra söndü, bu beni biraz üzdü onun haricinde konfor olarak çok rahat bir yolculuk oldu yakıt olayına gelince 367 km de yaklaşık 80 tl yaktı lpg de.

Lpg de arıza var aldığımda da vardı garantiden yaptıracağız bu hafta. Forumdan incelediğim kadarı ile lpg motora üstten takılı olmaması gerekiyor bizmki üstten takılı. Sorunuma gelince normal gidişte ve çekişte sıkıntı yok ibre otobanda 170 kadar dayandı zorlamadım daha fazla ama ne zaman durmam gerekse durmaya yakın debriyaja basınca devir saati çakılıyor anladığım kadarı ile ve araç ıstop ediyor.

• hayırlı günler arkadaşlar numan nerdensin sen bilader insan istanbula gelirde haber vermezmi sabah yazacaktım foruma bi nujman arkadaş vardı hemşehrim iki uğradı kayboldu diycektim ki sen yazmışsın zaten istanbulun neresine geldin keşke uğrasaydın haberim olsaydı buluşurduk kardeş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazel5353

hayırlı günler arkadaşlar numan nerdensin sen bilader insan istanbula gelirde haber vermezmi sabah yazacaktım foruma bi nujman arkadaş vardı hemşehrim iki uğradı kayboldu diycektim ki sen yazmışsın zaten istanbulun neresine geldin keşke uğrasaydın haberim olsaydı buluşurduk kardeş...

kardeşim İnşşallah bidaha ki sefere, hiç hesapta yoktu bu gidiş, hasta ziyaretine gittim. İstanbul da sarıyer deyim inşallah bi dahaki sefere forum yazarım müsait olan arkadaşlar la buluşurz.

Ayrıca biz daimiz bundan sonra forumda herhangi bir acil durum olmadıktan sonra.... Yok öyle bilgi yi al kaç.. inşallah zamanla bende kazandığım tecrübelerimi forumdan öğrendiğim bilgiler le harmanlayıp paylaşacağım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nujman -- 22 Mart 2010; 10:03:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

ahmetdedeoglu, araçta bir sorun yoksa ve içine sindiyse özellikleri bakımından neredeyse full bir stilo alıyorsun.
    Bence fiyat gayet iyi kesinlikle fazla değil. Bu özelliklerde olmayan bir golf bile kaç paralara satılıyor bir de onu düşün.

moguz,zanaks,paradiyas buluşma güzel olmuş inşallah daha büyüklerine kısmet.
    rüveyda'yı Allah sizlere bağışlasın moguz hocam.

Halil ve Stiilloo ayırdığınız hava allıklarını tekrar yapıştırmak için havya kullanın derim.
    Ben öyle yaptım daha hızlı ve daha garanti oluyor.

Murat çok güzel olmuş bu arada güle güle kullan.

Çok teşekkür ederim Ünal Bey, VAYA CON DIOS ve diğer arkadaşlar, Allah herkese nasip etsin bu mutluluğu, iki kızım var Begüm Rüveyda, Bengü Serra, ikisi de hızlı birer stilocu olacak inşallah :)

arkadaşlarla buluşmak gerçekten çok güzel, sanki 40 yıldır tanışıyoruz gibi geldi bana, herkes çok iyiydi, sağolsunlar.... darısı diğer kentleri başına,

bu arada ZANAKS'ın büyük buluşmasını da heyecanla bekliyoruz bakalım...

herkese iyi haftalar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moguz -- 22 Mart 2010; 10:08:09 >

• murat hocam buluşma güzel olmuş. keşke benim yakınım da da bir iki arkadaş olsa ama nerde bizim araç biga da tekkkkkkkkkkkkk
  • 
Sayfa: önceki 12221223122412251226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.