Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (1212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çanakkalede şehit olan tüm vatan evlatlarının ruhları şad olsun.
  • Soner Kardeşim ben iyiyim sen nasılsın
  • Günaydın

Çanakkalede şehit olan tüm ecdadımıza ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun.

bafra_stilo cok geçmiş olsun.İnşallah en kısa zamanda bu kötü durumu atlatırsınız.Allah acil şifa versin.

Yeni katılan arkadaslar hosgeldiniz.Kazasız belasız arızasız iyi sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRG130T -- 18 Mart 2010; 12:34:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stüdyocan

Soner Kardeşim ben iyiyim sen nasılsın

iyiyim demekle olmuyor abi. Neredesin Allah aşkına?
    Korkma bot falan istemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VAYA CON DIOS

quote:

Orijinalden alıntı: stüdyocan

Soner Kardeşim ben iyiyim sen nasılsın

iyiyim demekle olmuyor abi. Neredesin Allah aşkına?
    Korkma bot falan istemeyeceğim.

ZAten sana almayacağımki ben Furkana alıp senin üzerinde deneteceğim

• Ülkemizin bölünmez bir bütün olduğunu ve çanakkaleyi ebediyen dış güçlerin geçemeyeceğini gösteren kahraman şehitlerimizin ruhu şad olsun.
  • Abi şimdiden hatırlatayım gaflet anına gelmesin. Furkanın yanında uyumaya kalkma. Göbeğine zıplar karışmam
  • quote:

Abi şimdiden hatırlatayım gaflet anına gelmesin. Furkanın yanında uyumaya kalkma. Göbeğine zıplar karışmam

benmi korkacam ? İki tane büyüttüm zıplata zıplata , halen oğlum Ege (6) yaşında zıplıyor nefesim kesiliyor ama Furkan daha ufak ona serbes istediği kadar zıplama hakkı var amcasının göbeğinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stüdyocan -- 18 Mart 2010; 16:43:01 >
  • kahraman çanakkale şehitlerimizin ruhu şad olsun onların sayesinde şimdi buralardayız.

Nujman, ne yaptın sen araçtaki problemi halledebildinmi?
  • bu arada ben 60 liralık tüple diyarbakırdan mardin ve mardin midyata kadar gittim geldim toplamda 330 km yaptım. herhalde normal değerlere ulaştım diye düşünüyorum. değil mi soner hocam:)?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nujman

Ülkemizin bölünmez bir bütün olduğunu ve çanakkaleyi ebediyen dış güçlerin geçemeyeceğini gösteren kahraman şehitlerimizin ruhu şad olsun.

sözlerine aynen katılıyorum kardeşim ruhları şad yerleri cennet i ala olsun...

arkadaşlar abarth akrep jant bulduğumdan dolayı arabanın üstündeki orjinal spor paket 17 inç jantları satıyorum genel durumu iyi sadece kaldırıma sürtmelerden dolayı çizikler var ihtiyacı oolan arkadaş varsa benimle irtibata geçebilir uygun fiyata vermeyi düşünüyorum.
    tanıdık birisine gitsin isterim resimlerini görmek isteyen arkadaşlar varsa daha önceden arabanın resimlerini yüklemiştim ordan bakabilir...

hepinize iyi akşamlar diliyorum bu aralar fazla giremiyorum foruma internet dfaha bağlanmadı benim evdeki şu an işyerinden giriyorum...

ALLAH a emanet olun...

• quote:

Orijinalden alıntı: yazel5353

quote:

Orijinalden alıntı: nujman

Ülkemizin bölünmez bir bütün olduğunu ve çanakkaleyi ebediyen dış güçlerin geçemeyeceğini gösteren kahraman şehitlerimizin ruhu şad olsun.

sözlerine aynen katılıyorum kardeşim ruhları şad yerleri cennet i ala olsun...

arkadaşlar abarth akrep jant bulduğumdan dolayı arabanın üstündeki orjinal spor paket 17 inç jantları satıyorum genel durumu iyi sadece kaldırıma sürtmelerden dolayı çizikler var ihtiyacı oolan arkadaş varsa benimle irtibata geçebilir uygun fiyata vermeyi düşünüyorum.
    tanıdık birisine gitsin isterim resimlerini görmek isteyen arkadaşlar varsa daha önceden arabanın resimlerini yüklemiştim ordan bakabilir...

hepinize iyi akşamlar diliyorum bu aralar fazla giremiyorum foruma internet dfaha bağlanmadı benim evdeki şu an işyerinden giriyorum...

ALLAH a emanet olun...

18 martımızı tabiiki unutmuyoruz.. bu 17 jantları ne kadara satmayı dûşünüyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

bu arada ben 60 liralık tüple diyarbakırdan mardin ve mardin midyata kadar gittim geldim toplamda 330 km yaptım. herhalde normal değerlere ulaştım diye düşünüyorum. değil mi soner hocam:)?

Ben uzun yolda 170 e düştüm
  • quote:

quote:

bu arada ben 60 liralık tüple diyarbakırdan mardin ve mardin midyata kadar gittim geldim toplamda 330 km yaptım. herhalde normal değerlere ulaştım diye düşünüyorum. değil mi soner hocam:)?

tüh gene yakalayamadım seni. ama ensendeyim haberin ola :) bu arada valo kardeşe sesleniyorum. bir stilo var sahıbindende ankara 20850 fiyatlı adamla görüştüm. 19000e kadar indi. araç çok güzel sadece 96bin kmsi dûşûndürüyor. bu kriterlerle ankara arabalarını aratsana şu an telefondan bağlı olduğum için link veremiyorum...

• KAHRAMANLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUZ..!

Bu arada denetlemeyi iyi bir şekilde atlattık, artık rahatımmmm.
    Mehmet abi dikkat et birşey olmasın, biliyorsun belli bir yaştan sonra insanın kendini toparlaması zordur
    Benim fotolar ne alemde kurtarabilmişlerdir umarım...
  • quote:

quote:

sonercim bu tüketimin içinde şehirici de var. yani 50 km civarı şehiriçi yaptıydım. ondan kacırdım senı. bu arada cruise control kullandım. çok güzel bir özellik bu yaw! sende de oluyor mu bazen yokuşlarda 5. viteste veya 4. viteste de oldu bende. aracta fena devir kaybı yaşadım. 3. vitese indirene kadar toparlanmadı araç. ama bazen de benzer dikliktekı baska yokuşlarda 4. vitesteyken de 5.yi de isteyebiliyor. son sorum; 5. viteste 4000 devirde 150 yaptım. bu da normal mı? biliyorum çok soru sordum. söz telafi edecegim.ne istersen.:)

• ne yapıyosunuzda bu kadar az yakıyo anlamıyorum valla.ben 90 tl de dolduruyorum depoyu 350 km zor gidiyorum.

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

KAHRAMANLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUZ..!

Bu arada denetlemeyi iyi bir şekilde atlattık, artık rahatımmmm.
    Mehmet abi dikkat et birşey olmasın, biliyorsun belli bir yaştan sonra insanın kendini toparlaması zordur
    Benim fotolar ne alemde kurtarabilmişlerdir umarım...

çok fena söylemişsin kardeş. Umarım ayağa kalakabilir.
    Bizim oğlan göbeklere hasta. Göbek gördü mü Pikacu gibi atlıyor üzerine

Devran bende 110 km yi şehir ş.içi 140 km de ş.dışında yaptım. Ama bu sefer full leyince
    çok dikkat ettim. Gazı köklemedim. 2500ün üzerine çıkmadım. Uzun yolda 90-100 arası...
    Benimkide tek seferlik. Ben dayanamam böyle kullanmaya. Araca yazık..

Gene fulledim. 100 km ortalaması 9.5 larda gene..

• hocam akrep jantlara 1000 lira istiyo arkadaş bende 600 700 e vermeyi düşünüyorum hayırlısı olsun diyorum ...satılmzsa da çok sorun değil siyaha boyatmayı düşünüyorum ...
  • sonercim,ben de 2500ü gecmedim. ama bi deneyeyim dedim o yüzden 4000 devri górdüm. sende de devir kaybı oluyor muydu yokuşlarda? bu soruya cevap vermemişsın. ona da cevap ver ondan sonra benden ne istedigini söyle:)
  • 
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.