Şimdi Ara

steroid bassam mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • body e başladım 6 ayı dolduktan sonra steroid bassam mı? temin etmesi çok kolay her yerde de satılıyor

kilo kilo kas kütlesi kazanıp güzel bir vücudun yanında zararları da derken aptallık mı yapmış olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 21 Mart 2022; 1:21:23 >

• kankiş bir bir ay devam et önce hele... ayrıca bu konu dışı konusu değil. vücut geliştirme başlığına bak yallah.

• Papaz Yahnisi P kullanıcısına yanıt

Ben neresi olur diyorsam orası olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gavuroglan kullanıcısına yanıt

uzaklaştırma riski????? hadi deneyelim

• toplari kucultuyor

• Steroid bassami diye bize soruyorsan basma zaten. Bu işi yarışma düzeyinde yapmayacaksan gereksiz olur. Çünkü bu şeyi aldıktan sonra vücudun Allaha kavuşmasin diye beslenmene ve vitaminlerine dikkat etmelisin. Düzenli doktor kontrolleri de cabası. Yani basacaksan hayatının büyük kısmını bu spora vermen lazım. İyi Bir bilginin de olması lazım ayriyeten. 6 ay çok ama çok kısa süre. İlla basacam diyorsan. Max naturel vücuduna ulaş sonra zaten karar verirsin. Bu işe bulaşmak çok vakit ister. Çok fazla maddiyat da ister. Bir de işin önemli bir kısmıdır var oda şu : spor salonunda ya da çevrende sana gel verim sana bas olm herkes basıyor diyen andaval hocalar ya da şahıslar olabilir. Az bir şey aklı selim isen anlarsın adamın para kovaladığını. Yani özet geçmek gerekirse çok paran olacak. Çok bilgin olacak. He ben basayım hoca şunu yap bunu yao dedi ben yolumu bulurum dersen. Allah korusun iki güne toprağa girersin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.