Şimdi Ara

Stephen King kitaplarından öneri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha once hic okumadim, zaten genel olarak okudugum tarzda kitaplar yazan biri degil ama suan bi gerilim kitabi okuyasim da geldi acikcasi.
    Bu adamin diger kitaplarini okumasan da olur ama bunu mutlaka oku dediginiz kitabi hangisi ? Tek kaliteli oneri istiyorum, boyle gerim gerim gersin
    Sacma korku temalarini sevmem ayrica onu da soyleyeyim, gerilimi korkuya tercih ederim ve korkutacam ya da gerecem diye isin cılkının cikarilmasindan da hoslanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 28 Haziran 2015; 15:08:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin isteklerine Sadist tam uyuyor. Stephen King'in en iyi kitaplarından biridir.
  • Medyum ve Hayvan Mezarlığı güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Senin isteklerine Sadist tam uyuyor. Stephen King'in en iyi kitaplarından biridir.

Aklıma ilk Sadist geldi benim de.
    Gerilim açısından Medyum da beklentilerini karşılayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Senin isteklerine Sadist tam uyuyor. Stephen King'in en iyi kitaplarından biridir.

Oneriler arasinda en cok dikkatimi ceken bu oldu.
    The Shining'i izlemistim o yuzden Medyum'u okumayi dusunmuyorum, daha iddaali bi oneri gelmezse Sadisti okurum.

• Gerilim açısından Göz de iyidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerilim istiyorsan eğer gece yarısını dört geçe doktor uyku ayrıca 11/10/63 tam senlık. gerilim içerir
  • Hayvan Mezarlığı kitabı gerilim olarak bana göre bayağı iyi. Tırstığım söylenebilir. Ayrıca Stephen King'in o muhteşem betimlemeleriyle dolu. Çok sürükleyici birkaç günde biter.
    Filmi de var. Okuduktan sonra izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drybeansandrice -- 1 Temmuz 2015; 16:40:38 >
  • Drybeansandrice kullanıcısına yanıt
    Sadist daha çok ilgimi çekti, eğer okuduysan her ikisini karşılaştırabilir misin ? Okumadıysan da konularına göre seçerim bir tanesini artık elimdeki kitaplar bitinceye kadar.
  • Bana göre her ikisi de çok iyidir. Sadist daha çok ilgini çektiyse tabii ki onu oku. Açıkçası ben King'in kitaplarında ayrım yapmam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.