Şimdi Ara

SteelSeries Yeni Ürünlerini Duyurdu - GLOW UP (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Steelseries_Türkiye S kullanıcısına yanıt
    mertdonmezws12@outlook.com mail hesabı üzerinden mail attım. Fatura ve garanti belgemi de ek olarak yolladım. Adres bilgilerim de mail de mevcut. Teşekkürler desteğiniz için.
  • Steelseries_Türkiye S kullanıcısına yanıt
    Steelseries ekibine, yazdığım bir mesaja karşılık benim sorunumu çözdükleri için çok teşekkür ederim ben her gün yapış yapış olan ellerimi düşünürken onlar düşünmeden yan panelleri gönderdiler.

Ben bant ile fışkıran yapıştırıcıyı dizginlemeye çalışıyordum ama bu jest süper oldu gerçekten. Teşekkürler.

SteelSeries  Yeni Ürünlerini Duyurdu - GLOW UP

• quote:

Orijinalden alıntı: demmak

Steelseries ekibine, yazdığım bir mesaja karşılık benim sorunumu çözdükleri için çok teşekkür ederim ben her gün yapış yapış olan ellerimi düşünürken onlar düşünmeden yan panelleri gönderdiler.

Ben bant ile fışkıran yapıştırıcıyı dizginlemeye çalışıyordum ama bu jest süper oldu gerçekten. Teşekkürler.

hocam bana yardım et.aynı sorunu bende yasıyorum.daha 2 aylık mause. faturam garanti belgem duruyor. nereye yazdınızda o parçalar geldi. mesajını bekliyorum.

• steelseris bircok ürünüm var ama hepsi daha 3 5 aylıkken yarı yolda bırakmaya başladı bile.uzun ömürlü ürünler degil ne yazıkki.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.