Şimdi Ara

steelseries engine ayarları kulaklığa iletilmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
2.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi geceler.Steelseries arctis 3 modelini kullanıyorum.Engine 3 ses ayarları uygulamasında yaptıgım değişiklikler kulaklığa iletilmiyor ve 7.1 özelliğini aktif edeiyorum ayrıca equalizer ayarlarını değiştirmeme rağmen etki etmiyor.Tek jack girişli kullanıyorum.Steelseriese mesaj attıgımda realtek gibi ses programlarıyla çakışabileceğini söylediler.Daha önce bu sorunla karşılaşan varmı ? Çözümü nedir ? Şimdiden teşekkürler

• bende arctis 5 var usb girişinden takıp kullanıyorum bir sıkıntı yok.engine 3 programı kulaklığı usb girişinden tanıyor diye biliyorum hocam ama arctis 3 usb girişli mi onu bilmiyorum eğer usb girişliyse usb ye takıp kullanıp dönüş yapabilir misiniz?
  • Başbakan Pirlo kullanıcısına yanıt
    Hocam steelseriesle uzun yazışmalardan sonra sonunun Realtek Hd audio programında olduğunu anladık engine 3 ile çakışıyor devre dışı bırakınca sorun çözüldü sorun yaşayan arkadaşlarada burdan iletmiş olalım cevabınız için teşekkürler.Arctis 3 e özel jack girişinden engine 3 ayarlarına erişilebiliyor bu arada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.