Şimdi Ara

SteelSeries Arctis 3 Alınır mı ? (379TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 300-350 civarına bi kulaklık bakıyordum. Bu kulaklık dikkatimi çekti. Acaba bu seyivede en alınabilir kulaklık bu mudur ? Genelde Rainbow Six Siege tarzı oyunlar oynarım. Ama film performası falan da önemli benim için. Ne diyorsunuz var mı başka tavsiyesi olan ?

https://www.hepsiburada.com/steelseries-arctis-3-siyah-2019-edition-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000G1M4V?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 3 Mayıs 2019; 2:57:24 >

• Geçenlerde itopyada void pro 450tlye düşmüştü hala öyleyse başka kulaklık bakmayınız :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ay9 Efmer kullanıcısına yanıt
    Hocam o zamanki fiyatını bilmiyorum ama şuan bu kulaklığın fiyatı benim bütçeyi 2ye katlıyor
  • Güzel bir seçim olmuş.Alınır tabi çok güzel bir kulaklık.Keşke bütçeniz biraz daha olsada arctis 5 alabilseniz.Kendim kulandım 5 i.Anlatılmaz yaşanır
  • mutlu7 kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 çok aşıyor beni. Ama 3 modeli trendyolda 339 liraya var şuan. Hazır dolar da yükseliyor kaçırmasam mı diye düşünüyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim şahsi fikrim alın derim.5 e göre ses kalitesi bi tık düşük.Ama sizi hayal kırıklığına uğratmaz.Çok sağlam ve kaliteli ürün yapıyor bu marka.Uzun yıllarca size hizmet edeceğinden eminim.
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    50 tl lik kulaklık kullanıyordum. başımda ağrı yapıyordu ve yaklaşık 2 ay önce arctis 3 ü aldım. ses olarak pek fark göremedim. tek görebildiğim farkı konforlu ve hafif olması uzun kullanımda baş ağrısı yapmıyor.
  • Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Eğer çok yüksek sesle müzik dinlemiyor san seni memnun edecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala alamadım ben bi kulaklık
    https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-h5-7-1-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000GKTUX?

En son bu dikkatimi çekti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.