Şimdi Ara

SteamKO ile ne değişti?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, oyun steam'e gelince gerçekten bir şeyler değişti mi de herkes yeniden başladı? Koxp mu bitti, eski tad yeniden mi alınmaya başlandı yoksa insanlar bu oyun yüzünden gençliğini harcadıklarını unuttu mu? Amacım kötülemek falan değil ama bana göre oyun biteli çok oldu.

• koxp ve hile halen var denk geldim bugün.
  • Zevk meselesi.. exp slotlarinda koxp kullanan pek umrumda olmaz
    Ama cz de illegal bi sey kullanani gormedim :) kullanani ciziyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek farki oyuna steam den giriliyor olmasi.Baska farki yok.Oyuna tekrar basliyanlar niye basladi anlamis degilim uskoda yeni sw acilsa da basliyabilirlerdi :)

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Usko da her yeni sunucuda onceki sunuculardan kalan kc kullanilabiliyodu
    Bu da su demek; monster staff, dragon box ile show yapanlardan oyun oynanmiyodu
    Pus itemlerinin neredeyse hepsi trade edilebiliyodu
    Ve goruntuyu kirleten cok fazla p2w item mevcuttu hem pusta hem de oyuncularin ustunde

Orion ve midgard ta oynayip hayvan gibi karakter dizmistim ve 12 13 gunumu almisti
    Ama su an 5er binlik pot haricinde para yatirmadigim oyunda en kralina 3 kere vuruyorum :)
    Usko ve steamko da oynayan farki anlamistir sahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: cheeQux

Ve goruntuyu kirleten cok fazla p2w item mevcuttu hem pusta hem de oyuncularin ustunde

Orion ve midgard ta oynayip hayvan gibi karakter dizmistim ve 12 13 gunumu almisti
    Ama su an 5er binlik pot haricinde para yatirmadigim oyunda en kralina 3 kere vuruyorum :)

Nereye kadar 1 aya kadar.1 ay sonra onlarda(monster staff dragon box) krowaz utc bf ile eklenicek.Güya herkes eşit olsun diye onlar konmadı ama 1+1 lvl jump bugunu etkinliğe çevirdiler, aynı gün steam kosp çıktı dağ tepesinde felankor.Herkes 1 sw açılcak diye beklerken saat başı yeni sw açıldı noticeleri geçildi.Steamde oynayıp kendini kandırılmamış vaadlere kanıp rahatça oyunu oynadığını sanan kaç kişi çıkar acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH | equ* -- 29 Ocak 2016; 20:27:03 >

• Koxp denen şey halen daha var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Koxp denen şey halen daha var mı?

Ben 2-3 kişi de gördüm.
  • Beyler şimdi pre alıp para kasmamız mümkün değil mi oyunda? Birde 1 sw açılacak dendi, steamdaki yorumları okudum 7-8 sw açılmış 18 tanede channel varmış toplam?

• quote:

Orijinalden alıntı: hqlo02

Beyler şimdi pre alıp para kasmamız mümkün değil mi oyunda? Birde 1 sw açılacak dendi, steamdaki yorumları okudum 7-8 sw açılmış 18 tanede channel varmış toplam?

4sv açıldı .

• Tek başına koşarak 5li atan birini gördüm pm atınca görevin mi var hemen itemlerini veriyim dedi 2 dakika sonra server degişti korkudan Ticket atsam kesin ban yerdi czde onu açabilcek yürek yoktur 2 saatte ban yer maks
  • değişen en ufak bir durum yok. yukardaki arkadaşın bahsettiği uskodaki bazı itemleri dragon box v.b. de muhtemelen 1 2 ay içinde eklenecektir. Bir kere balık baştan koktu, 1+1 gibi bir saçmalık olmamalıydı.

hile, farmerlar hala var. bitmeyecekler. farmerlar olmasa gb siteleri gb satamaz açık ve net. farmer olmazsa böyle bir oyun dönmez. ya neverwinter gibi 2 para birimi yapacaksın günlük aktivitelerde pvp lerle item alışverişinde kullanılan para birimi azda olsa kasılabilecek, eğer tek birim kullanıyorsanda farmerlara yada piyasayı ilk hafta ve ayda ihya edicek yayımcıya ait kasa karakterlere muhtaç olursun.

görevler para veriyor oda pota,rprye hatta tsye gidiyor zaten, e pazar nasıl dönecek ? mecburen hile ile beslenmiş nakit para ile dönecek

okulların-ünilerin açılması ile zaten bayağı rahatlayacaktır, insanlarda 1 2 haftada heveslerini alırlar sonra günde 1 2 saat akşam yemeğinden sonra girmeye zamanlada bırakmaya başlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoneyTalks -- 1 Şubat 2016; 6:29:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

Orijinalden alıntı: cheeQux

Nereye kadar 1 aya kadar.1 ay sonra onlarda(monster staff dragon box) krowaz utc bf ile eklenicek.Güya herkes eşit olsun diye onlar konmadı ama 1+1 lvl jump bugunu etkinliğe çevirdiler, aynı gün steam kosp çıktı dağ tepesinde felankor.Herkes 1 sw açılcak diye beklerken saat başı yeni sw açıldı noticeleri geçildi.Steamde oynayıp kendini kandırılmamış vaadlere kanıp rahatça oyunu oynadığını sanan kaç kişi çıkar acaba..

monster staff ve dragonbox kesinlikle eklenmeyecek,yanlış bilgi vermeyelim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.