Şimdi Ara

Steamdan 2.60tl lik herhangi bir şey atabilecek var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HoI 4 sonunda indirime girmiş ama wallet de ne yazık ki 21 lira var. Kredi kartı kullansam sorun değil ama elimde sadece ön yüklemeli kart var ve civarda atm de yok merkeze inmem gerekecek. 2.60tl kadar kullanmadığınız kart vesaire varsa paylaşırsanız memun olurum

http://www.steamcommunity.com/id/jons_now

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DLC'leri olmadan oynanmaz.
    Paradox firmasının da bu huyunu sevmiyorum. Oyun yapıyor 50 tl, DLC'leri 500tl.
    Bende hiçbir oyunu yok. Alın korsan oynayın boykot edin böyle firmaları. Gerçekten hak etmiyorlar. Yap bir oyun koy 2-3 dlc anlarım, tek oyuna 20 dlc nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koliba Rha

DLC'leri olmadan oynanmaz.
    Paradox firmasının da bu huyunu sevmiyorum. Oyun yapıyor 50 tl, DLC'leri 500tl.
    Bende hiçbir oyunu yok. Alın korsan oynayın boykot edin böyle firmaları. Gerçekten hak etmiyorlar. Yap bir oyun koy 2-3 dlc anlarım, tek oyuna 20 dlc nedir

Hocam dlcleri de sonradan alacağım artık, veya doğrusu buradaki atmler ne zaman düzelirse. 2 gün çalışıyor bir hafta çalışmıyorlar. İki gündür git gel yapa yapa yoruldum makine para kabul etmiyor

Sanırım en az dlcsi olan oyun HOI 4 Eu iv filan felaket derecede dediğin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survival -- 16 Şubat 2018; 17:7:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.