Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12907. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , Anqe , Anqe Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.758
Cevap
2.719
Favori
21.319.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Dying Light 2 nerdesin nerdeeeee..Sözde Spring 2020'de çıkacaktı bu oyun sırf yeni nesil konsollar için erteleme aldı.Deliler gibi bekliyoruz .
  • @FORZAFATHER

Ben bir bitireyim istersen Family Sharing açarım. (Yalnız GamePass diye bir şey çıkardım aylık 20 TL toplam 2050 oyun, TEKLİ SATIŞ YOK)

Crysis Remastered mı? Cehenneme kadar yolu var. Piyasadaki amatör modculara verselerdi daha iyi Remastered yaparlardı, o derece leş bir Remastered yapmışlar.

@kangaetemo

Hayır o şekilde değil. 2. ve 3. oyuna sahipsen Mafia Definitive Collection paketi 247 TL'ye geliyor. Pandemi döneminden beri bankaların ve bankacılık uygulamalarının Steam Cüzdan Kampanyalarından %30 civarında indirimle aldığım cüzdanlarla 172 TL civarına geldi. Bu fiyata da değer. Yılların kült oyununu remake olarak güncel grafiklerle oynamak ayrı bir keyifli olacak. Remastered olsa değmez bu fiyata ama oyun baştan yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 22 Temmuz 2020; 12:54:44 >
  • Hellraid var işte daha ne hocam. Şaka gibi, adamlar oyunla ilgili açıklama bile yapmıyorlar. Chris Avellone da çıkarıldı yazar kadrosundan, işler iyice sarpa saracak.

@John Sheppard,

Crysis sırf gönül bağı, yoksa Remastered'ı Crytek kendi bile yapmıyor. Zaten fiyatı uygun gelmez ve Türkçe de içermezse pas geçerim.
  • Mafia’yı ben de oynamak isterdim ama tüm parayı Cyberpunk’a gömdük bu sene. Eldeki oyunları oynuyorum artık Kasım’a kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oynanış videosunu beğenmekle beraber fiyatı yüzünden karmaşık duygular içerisindeyim.
    Oyun beklediğimden güzel duruyor ama kusura bakmasın 260 TL etmez. Keşke Horizon gibi 1 günlüğüne de olsa uygun çıksaydı da ön sipariş geçseydik ama Hangar13 ismi ve Mafia 3 rezaletini düşününce uygun olsa dahi insan bir şüphelenmiyor değil. Ayrıca garip bir şekilde minimap tasarımı da baya beğendim, umarım çıkışında değiştirmezler. Yine aynı şekilde umarım Mafia 3 gibi Ubisoft'un bile bu kadar dozunu kaçırmadığı kopyala-yapıştır bölüm dizaynı olayı bunda da olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hellraid var işte daha ne hocam. Şaka gibi, adamlar oyunla ilgili açıklama bile yapmıyorlar. Chris Avellone da çıkarıldı yazar kadrosundan, işler iyice sarpa saracak.

@John Sheppard,

Crysis sırf gönül bağı, yoksa Remastered'ı Crytek kendi bile yapmıyor. Zaten fiyatı uygun gelmez ve Türkçe de içermezse pas geçerim.
    Offf Düşünsene Crysis Remastered Türkçe çıkmıyor,ne altyazı ne dublaj. Yeni bir lincimiz var he

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Çok eski olduğu için oynayamamıştım ukde kalmıştı bende şimdi de fiyatı yüzünden oynayamayacağım.
    Gameplay videolarına ekmek banarım artık
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Orayı yıkarlar bildiğin yıkarlar hemşo. Ben de şahsen rencide ederim. Hali hazırda en son Steam sürümünde dublaj yoktu, ses dosyası indiriyorsun ayrı olarak falan korsan gibi.
  • Mafia remake bana göre olmamış ilk oyundaki heyecanı ben oynanışta yakalayamadım.

Silah ve mermi değiştirme çok sönük kalmış
    Bakmadan atış etme olayında adamın eli plastik gibi
    Molotof olayı tamamen rezalet 1. Oyunda yanlış hatırlamıyorsam sadece silah seçeneği mevcuttu.
    Siper aldığımız yerlerden birisi hasır diğeri odun etraftaki kutular kırılıyorken siper aldığımız yer ne kırılıyor ne de mermi geçiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Çok eski olduğu için oynayamamıştım ukde kalmıştı bende şimdi de fiyatı yüzünden oynayamayacağım.
    Gameplay videolarına ekmek banarım artık
    Aynı ben. Neyse çok beklentim filan yok birkaç yıla sağlam indirim alınca alır oynarım çok da şey etmeye gerek yok.
  • Valla kim ne derse desin ben Mafia 1'in videosunu çok beğendim. Bir tek gözüme molotofun atılış şekli takıldı ama yani o kadar da olsun. Diğer belirtilen eksiklikler ya da sorunlar oynarken dikkat edilmeyecek şeyler. Açıkçası kimsenin oyunu oynarken "aa çok hızlı değiştiriyor şarjörü ne biçim oyun bu" diyeceğini düşünmüyorum
  • Yakuza Like a Dragon ön siparişe açılmış

• Mafia fiyatının pahalı olduğu görüşündeyim. Oyuna tabiki laf yok ama fiyat 259 değil de 159 olsaydı mesela daha alınabilir olabilirdi.

Ayrıca benim anlamadığım bu Editionlar 1 2 3 oyunları için ayrı ayrı mı yapıldı? Ve üçünü almak için 374 TL mi ödemek zorundayız?
  • R-10 kullanıcısına yanıt
  • Bu arada Fallout 76 için indirimli bir şekilde alabileceğimiz bir kampanya/site var mıdır? %50 İndirimde oyunu alıp almama konusunda kararsızdım ama ne kadar buglu vs. olduğu söylense de ben karşılaşmadım hoşuma gitmişti :)

Edit : Microsoft XBOX (PC) Game Pass de ilk ay 5.90 TL fiyatlı aylık üyeliği alıp oynayabiliyormuşuz denemek isteyenlerin bilgisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 22 Temmuz 2020; 21:50:6 >
    %95 indirim görürse belki alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Yakuza Like a Dragon ön siparişe açılmış

Maşallah maşallah

SEGA'ya mail atsak DH özel indirimi yapmaz mı acaba? Eski oyunların epey bir reklamı yapıldı burada, epey de bir kişi almıştı.

Sudan ucuz. Sipariş geçtim hemen. Teşekkürler.

• Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Doğru, Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani'ye göre ucuz
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.