Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.105
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Vahşi Batı temalı oyun çok az var piyasada hele bu temada sizin tanımınıza uyan tipte oyun neredeyse hiç yok. Steam'deki Western etiketli oyunlara ara ara bakıyorum, sizin tanımınıza uyan bir oyun görmüştüm adı Depraved'ydi. Bunun dışında sizin tanımınıza uymasa da Desperados ve Hard West oyunlarına bakmanızı tavsiye ederim.

https://store.steampowered.com/app/762650/Depraved/
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Vahşi Batı temalı oyun çok az var piyasada hele bu temada sizin tanımınıza uyan tipte oyun neredeyse hiç yok. Steam'deki Western etiketli oyunlara ara ara bakıyorum, sizin tanımınıza uyan bir oyun görmüştüm adı Depraved'ydi. Bunun dışında sizin tanımınıza uymasa da Desperados ve Hard West oyunlarına bakmanızı tavsiye ederim.

https://store.steampowered.com/app/762650/Depraved/
    Önerdiğiniz oyunları listeme aldım.

Özellikle Depraved i takip ediyorum erken erişimdeymiş zaten biraz geliştirsinler nedir ne değildir belli olsun alabilirim. Oyun benziyor biraz.

Diğer oyunları da takibime aldım Desperados 3. oyun çıkacakmış onu merak ettim özellikle.

Teşekkür ederim.

Bu tarz simülasyon strateji karışık oyunları çok seviyorum. Ama Far West çocukken oynadığım daha doğrusu iyi oynayamadığım bir oyundu bir de Vahşi Batılı temalı hep içimde kaldı.

Bir de korsan temalı oyun açlığı çekiyorum. Oynadığım ve beni kendine çeken bir tek Sid Meier's Pirates var onu çocukken oynuyordum zaten. Bu tarz oyun sayısı da nedense az.

• Assassin's Creed 4 ile Rogue oynayın, korsan oyunu açlığınız tamamen kapanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence rogue ve black flag oynayacaklar birini tercih etsin, korsan oyunu incelerken baktım ve black flag ile rogue nerdeyse aynı mekanik görsel oynanış yan görevler vs.

Black flag tercih edip bitirdim. Sona doğru tek düzelik sıkıyor zor bitirdim. Ana görev mantığı aynı adamın peşine düş farkedilme vs sona doğru illahlah ettirdi, hikayenin sonu nasıl bitecek diye oynadım beklentim yüksekti final için basit kaçtı ama hikaye genel olarak iyi bir hikayeye sahip,

Grafikler, balina avı, yağmalar, geliştirmeler güzel , 20 saat rahat sıkılmadan oynatır (50 küsür saat yan görev vs oynanışı var) ama silah kıyafet gemi dekorasyonunu bana az geldi bütün dlc leri var bu arada daha çok olabilirmiş. Gemi değiştirememe olayı büyük eksi sona doğru o kocaman genilerden alabilsek iyiymiş (Man o war , Legendary sınıf gemiler)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam o konuda. Mekanikleri, açık dünyaları, yan görevleri çoğunlukla aynı. İlla seçim yapılacaksa aralarından iki oyunu da oynamış olduğum için Rogue tavsiye ederim. İkisinde de korsanlık deneyimini sonuna kadar yaşarsınız, buna ek olarak Rogue'nin hikayesi ve ana görevleri BF'ye göre daha kaliteli. BF oynarken ana hikaye ne zaman bitecek diye söyleniyordum, Rogue ise bittiğinde üzüldüm keşke daha uzun olsaydı diye. Ubisoft BF'de yaptığı hataları düzeltip Rogue diye oyun yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Assassin's Creed 4 ile Rogue oynayın, korsan oyunu açlığınız tamamen kapanır.
    Açıkçası AC serisini pek sevmiyorum.

Hani şöyle RPG olsa korsan temalı çok güzel olur.

Mount & Blade Warband gibi düşünün ama korsan temalı.

Böyle bir oyun var zaten diyeceksiniz (Blood and Gold: Caribbean!) fakat oyun çok vasat ve o motor bu tarza olmamış. Oynanışı çok kötü. Atmosferi yansıtamıyor. Aldım, denedim ve iade ettim.

Sid Meier's Pirates! i günümüze uyarlayıp küçük eklemeler yapsalar çok güzel olur ama...

Tempest: Pirate Action RPG diye bir oyun var bir ara onu deneyeceğim indirime girerse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Böyle bir oyun var zaten diyeceksiniz (Blood and Gold: Caribbean!) fakat oyun çok vasat ve o motor bu tarza olmamış. Oynanışı çok kötü. Atmosferi yansıtamıyor. Aldım, denedim ve iade ettim.

Sid Meier's Pirates! i günümüze uyarlayıp küçük eklemeler yapsalar çok güzel olur ama...

Tempest: Pirate Action RPG diye bir oyun var bir ara onu deneyeceğim indirime girerse.

Alıntıları Göster
    Ubisoft'un korsan temalı bir oyunu geliyor belki o tatmin eder sizi hocam. Ama dediğim oyunlar assassin oyunundan çok korsanlık oyunu. İsminde Assassin's Creed olmasa bu AC oyunudur demezsin. Korsan temalı rpg olarak Rlsen serisinden bir oyun vardı hocam, kaçıncı oyunu anımsayamadım ama göz arkanızda yarar var.

• quote:

Alıntıları Göster
    rpg, korsan diyorsan:
    https://store.steampowered.com/app/40390/

şahane oyundur. başları biraz sıkıcı ama.

• Gothic'in yapımcısı Piranha Bytes'ın (iflas) Risen'i var ya... ben 3 Titan Lords'u oynamıştım seneler önce fena değil sarmıştı.
  • Steam'e ilk dalışımda rpg ararken bulmuştum.

Fable Anniversary ve Lost Chapters AlacakLsitemde bekliyor...
    bir iki kampanyada almadım ama bu sefer indirimde 10TL ve altı fiyata düşerse alacam.

2'den 3'den bahsediliyor...?
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    @akif15 @Banzai!

Bu oyunlara bakacağım teşekkür ederim.

Özellikle 2. Oyun dark waters güzele benziyor.

Ubisoft un oyununu da takip edeceğim bakalım nasıl olacak.

• quote:

@akif15 @Banzai!

Bu oyunlara bakacağım teşekkür ederim.

Özellikle 2. Oyun dark waters güzele benziyor.

Ubisoft un oyununu da takip edeceğim bakalım nasıl olacak.
    ilk oyunu daha güzel. ama korsan teması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 15 Eylül 2018; 21:24:19 >
  • strateji değil ama kovboy temalı Desperados var, commandos gibi oyun tarzı. Yeni olarak da hard west var. Bu da sıra tabanlı kovboylu. dediğin gibi kovboy temalı üretim yapıp bina inşa etmeli kaynak toplamalı oyun görmedim. Senin videosunu eklediğin oyunu da ilk kez görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif15

Doom -90% 6,19$ CDKeys

https://www.cdkeys.com/doom-pc-cd-key-steam

Geçen hafta boyunca gamersgate’te 32 liraydı. Fallout 4 ise 42 liraydı. TL ile satış yapan legal key satış siteleri artık daha uygun olmaya başladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Doom -90% 6,19$ CDKeys

https://www.cdkeys.com/doom-pc-cd-key-steam
    CDKeys'in facebook sayfasından +%5'lik indirim kodu da veriyorlar.

Gamersgate güzel indirimler yapıyor ama KDV eklendiğinden beri satış yok. Türkiye'de çalıştıkları ödeme kanallarıyla KDV konusunda anlaşamıyorlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahtant -- 15 Eylül 2018; 22:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Steam'e ilk dalışımda rpg ararken bulmuştum.

Fable Anniversary ve Lost Chapters AlacakLsitemde bekliyor...
    bir iki kampanyada almadım ama bu sefer indirimde 10TL ve altı fiyata düşerse alacam.

2'den 3'den bahsediliyor...?
    Anniversary ile Lost Chapters aynı oyunlar. Anniversary sadece remake, ikisini de almanızı tavsiye etmem
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    :-) deme yaaa... ben aniiv.; orijinal ilk fable'in remake'i ve Lost Chapters'in sonradan çıkan DLC olmayan, DLC tarzında küçük ek ayrı sanıyrodum... artık nasıl araştırdıysam...?

tamam şu an karar verdim..., aniv., 2, 3, ucuza gelirse alacam bakayım bir full paket varmıymış.

zamanında demekki araştırırken herkes nostaljik bir iyidi 2 ve 3 bozdular oyunu tarzında yorum görmüşümdür...
    birçok seri oyunda bu tarz yorumlar olduğu gibi... yukarıda birisi bahsetmişti sanırım.
  • Black Ops 4 beta açılmamakta ısrar ediyor.

Rezalet diz boyu !!

edit:

Sildim demin. 16GB çalışmayan beta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 16 Eylül 2018; 0:33:52 >
  • Birine takas isteği göndermeye çalışırken veya takas kabul ederken benim ve karşı tarafın envanteri görünmüyor. Ne kadar beklediysem yüklenmedi bir türlü. Neden oluyor, bir bilgisi olan var mı?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.