Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: to9y , metelloner , Vommel Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 37 Misafir (2 Mobil) - 38 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.746
Cevap
2.720
Favori
21.318.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94579458945994609461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazon.de gta 5 kutulu 25 euro tutuyor. Mastercard indirim koduyla. 95 lira gibi bir rakam ediyor şuan. Herhangi bir bölge sıkıntısı çıkmayacağını umuyorum. Bu oyunu steam'e eklememiz mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Ben steamden gelen maili ve itiraz formunu ekleyerek mail attım

Bende yarın göndericem. Sonuçlanırsa haber verir misiniz ?

Tabi. Niye böyle bir şey oldu onu da anlamış değilim hala

Sizde ve bende olduğuna göre illa ki başkalarında da olmuştur diye tahmin ediyorum. Steamin böyle uğraştırması can sıkıcı , oyun alırken daha seçici olmak gerekiyor en azından bundan sonra ben öyle yapacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu aralar Planet Coaster'a, felaket kafayı taktım.Fiyatı baya uçuk ama o tarzda bir oyun için.Ne yapalım alacağız artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: axil

amazon.de gta 5 kutulu 25 euro tutuyor. Mastercard indirim koduyla. 95 lira gibi bir rakam ediyor şuan. Herhangi bir bölge sıkıntısı çıkmayacağını umuyorum. Bu oyunu steam'e eklememiz mümkün müdür?

hatta 29€ ya tamamlayıp kargoyu bedavaya getirilebilir. ya da 2 adet alınır burdan biriyle ortak. Steam kütüphaneye ekleniyorsa alınır. Ayrıca 60gb downloaddan da kurtarır
  • NextMan-- kullanıcısına yanıt
    Güvenmediğiniz bir kimseden takasla oyun almayın, çalıntı kartlarla oyun alıp satıyorlar, kart sahibi itiraz edince (doğal olarak) ödemeler geri alınıyor, oyunda siliniyor haliyle. Dikkat edin belli olmaz kasıtlı olduğunu düşünürlerse hesabı bile silebilirler.
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Geldi benim iade

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axil kullanıcısına yanıt
    Kutulular eklenmiyor diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Kutulular eklenmiyor diye hatırlıyorum.

hadi ya kötü oldu bak bu
  • quote:

amazon.de gta 5 kutulu 25 euro tutuyor. Mastercard indirim koduyla. 95 lira gibi bir rakam ediyor şuan. Herhangi bir bölge sıkıntısı çıkmayacağını umuyorum. Bu oyunu steam'e eklememiz mümkün müdür?

Maalesef hayır.

Football Manager ve belki varsa başka bunun gibi tek tük örnekler dışında kutulu ürünlerin lisans anahtarları Steam'den etkinleştirilmiyor. Kutulardaki lisans anahtarları Steam ürünü Key'i değil çünkü.

Rockstar Games Social Club hesabıyla bağlantılı bir etkinleştirme olarak kalır. Bunu da oyunu ileride Rockstar Games'in sitesinden indirip etkinleştirirken kullanabilirsin belki; ama bundan emin değilim. İndirme değil de illa kutu içeriğindeki DVD'den kurulum mu ister, bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Maalesef hayır.

Football Manager ve belki varsa başka bunun gibi tek tük örnekler dışında kutulu ürünlerin lisans anahtarları Steam'den etkinleştirilmiyor. Kutulardaki lisans anahtarları Steam ürünü Key'i değil çünkü.

Rockstar Games Social Club hesabıyla bağlantılı bir etkinleştirme olarak kalır. Bunu da oyunu ileride Rockstar Games'in sitesinden indirip etkinleştirirken kullanabilirsin belki; ama bundan emin değilim. İndirme değil de illa kutu içeriğindeki DVD'den kurulum mu ister, bilemedim.

Zaten araştırdığım kadarıyla kutulu alsak bile bayağı patch yüklemesi gerekeceğinden pek mantıklı olmuyor şuan. en iyisi steamden alıp daha sonra hddye steam aracılığıyla yedekleme yapmak gerekiyor. Eskiden ne güzeldi öyle kutlu alır oynardın biterdi

• Dead by daylight indirime girmiş almak istiyorum. Daha önce ana konuya da yazmıştım fakat cevap alamadım. Oyunun optimizasyonu nasıl acaba? i5 3230m 2.6ghz(turbo 3.2) gt 645m 2gb, 6gb ram. Bu sistemle en düşük ayarlarda 30-40 fps alabilir miyim?
  • Eski bir haber mi bilmiyorum ama Ubisoft 7 oyununu ücretsiz veriyormuş. Ben aldım almayan varsa kaçırmasın.
    https://club.ubisoft.com/tr-TR/ubi30

Beyond Good & Evil

Prince of Persia the Sands of Time

Tom Clancy's Splinter Cell

Assassin's Creed 3

The Crew

Far Cry 3 Blood Dragon

Rayman Origins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desm0nd -- 16 Aralık 2016; 13:58:59 >
  • Ya beyler ben team fortres oynamadığım halde kasa düşmüş ne alaka şimdi bu
  • Battlefield 1 en ucuza nereden alınabilir?
    Olmadı battlefield 4 alıcam artık
  • Sabah steame baktığımda Minion Masters oyunu steam kütüphaneme eklenmiş + steam envanterime de gelmiş.
  • İndirim bitiş tarihi: 19 aralık.

19 aralık 00:00 da mı bitiyor yoksa 20:00 da mı acana?
  • Desm0nd kullanıcısına yanıt
    Kardo yeni kayit oldum nasil alcam telefondan baglaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survival kullanıcısına yanıt
    21:00
  • uplay olayı güzel oldu. rayman kaçtı diyordum:):)
  • Desm0nd kullanıcısına yanıt
    Aynen teşekkürler dostum bilgi için :)
    Bu arada genel bir sorum olacak. Uzun zamandır PS4 kullanıcısı olduğum için PC ye biraz uzak kalmıştım. Ben steam hesap bilgilerimi kardeşime versem, o kendi bilgisayarında benim kullanıcı adım ve şifremle giriş yapıp, benim kütaphanemdeki oyunları kendi bilgisayarına indirebilir mi?
    Eğer olmuyorsa böyle bir şey yapmanın yolu nedir? Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 94579458945994609461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.